Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='stereo']Czy ktoś mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć, gdzie na Polach są ustawione przeszkody. Mamy się same nauczyć palisady, a asher nie chce ze mną iść :shake:. Najlepiej, gdybyście mi to zaznaczyły na jakieś mapce :cool3:, bo ja wzrokowiec jestem.[/quote]

ja wiem i moge Ci wytlumaczyc. :p a jak mi powisz kiedy i o ktorej sie tam wybierasz to moze nawet uda mi sie tam z Toba pojsc!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy wszyscy [B]to[/B] widzieli?
[quote name='campanulla']nic dodac nic ujac! :p Mokka (jak zawsze) ma racje! :lol:[/quote]
No, proszę się więc nie awanturować :diabloti: .

W kwestii zdjęć
- Bezę zaraz nagrywam na płytkę
- Ola, Irdę wyślę Ci mailem, bo masz pojemną skrzynkę
- Szejk - zdjęć nie wyszło zbyt dużo, więc same decydujcie, czy pchać na maila (duże są), czy wrzucić na płytkę
- Mufka - jest kilka sztuk, Tusia decyduj, co z nimi zrobić

Nocleg
Ja będę z mieszkała z Patrycją w namiocie + 5 psów i 4 klatki, ale Pati twierdzi, że namiot jest duży i możemy kogoś dokoptować. Nie wiem, ile osób jeszcze się zmieści, ale poproszę ją, żeby spróbowała to oszacować.

Łukasz - wybieram się na trening w najbliższy weekend, za tydzień mnie nie będzie. W razie czego ustalimy szczegóły na priv.

A wczoraj maleństwo przeszło chrzest bojowy. Zwizytowało Wujka Leona i wyszło z tego w jednym kawałku :evil_lol:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/7279/3psy5xu.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2949/4psy2dm.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]I jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. My z Pati jedziemy do Białegostoku w piątek po południu. Może i dla Was byłoby to lepsze rozwiązanie zamiast tłuc się pociągiem o 3 nad ranem?
Jest kilka połączeń między godz. 16 a 19.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Matko, wpadne w depresje ,wszyscy jada a ja znow zostaje :-(
Porozmawiajmy lepiej o najblizszym treningu ,bo to cos realnego na czym mozna sie pocieszyc ( troche ).
Ja mam problem z Bianka i nie wiem co z tym zrobic.Ona chyba nie za bardzo dobrze sie bawi na treningach, ach......trudne to wszystko .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']A, Mokka ,skoro jestes to moze powiedz czy juz zostalo ustalone co bedzie z naszymi mini zawodami ,ktore mialy sie odbyc 25czerwca?[/quote]
Zostaną przesunięte o tydzień, ponieważ zdecydowana większość załogi (w tym również początkujący) wybiera się do Białegostoku. Ustalając na wiosnę harmonogram kursu nie mieliśmy informacji o tych zawodach. A zapowiadają się tak ciekawie i atrakcyjnie, że grzechem byłoby nie pojechać :lol: .
BTW - dlaczego [B]znowu[/B] nie jedziesz? Choćby w charakterze osoby towarzyszącej, na pewno będzie fajna zabawa.

Link to comment
Share on other sites

Bo ja mam taka cholerna prace ,ze zawsze w sobote jak jest impreza to ja oczywiscie w pracy :-(
Jesli zawody (nasze)przesuniete o tydzien to dobrze ,byle nie dalej ,bo wakacje i wyjazdy na urlopy.
Wiem ,ze np Natalia z Mona juz 2go lipca wybywaja .Moze wiec udaloby sie zorganizowac zawody 1szego lipca po poludniu ?
Chcialabym bardzo zakonczyc jakos optymistycznie ( czytajcie wygrana ) ten etap pracy z potworem Bianka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']
Czy ktoś mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć, gdzie na Polach są ustawione przeszkody. Mamy się same nauczyć palisady, a asher nie chce ze mną iść :shake:. Najlepiej, gdybyście mi to zaznaczyły na jakieś mapce :cool3:, bo ja wzrokowiec jestem.[/QUOTE] Jak będziesz jechała metrem to wysiadasz na stacji Politechnika i wchodzisz na Małe Pola.No kiedy chcesz jechac to cię najwyżej zaprowadze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Zostaną przesunięte o tydzień, ponieważ zdecydowana większość załogi (w tym również początkujący) [/quote] czyli ja :multi:

Na Pola jedziemy dzisiaj, będziemy tam ok. 17:40. Ale jak juz sie dowiem, gdzie to jest i czy warto, to możemy pojechać ten kiedyś w nieodległej przyszłości.

Popieram Mokke, jedźcie do Białego dzien wcześniej. W końcu wyjdzie drożej tylko o jedną kolację. Poza tym nikomu nie bedzie się chciało was odbierać z dworca o 7 rano...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Na Pola jedziemy dzisiaj, będziemy tam ok. 17:40. Ale jak juz sie dowiem, gdzie to jest i czy warto, to możemy pojechać ten kiedyś w nieodległej przyszłości. [/QUOTE]
Jak będziesz chciała to daj znać ja nie musze jechać ja tam ide bo mieszkam niedaleko.

Link to comment
Share on other sites

Spoko spoko. Jeszcz kilka miesiecy. A pztm nie wiem, czy doczytalyscie takie male info: " Wszelkie pytania czy rozmowy na temat obozu proszę załatwiać telefonicznie lub na priv.". I nie zostalo to napisane ot tak sobiue podejzewam, wiec cieszcie sie prywatnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI'] a ja dla odmiany się uczę:) [/quote] Zadna odmiana tylko szara rzeczywistość która nazywa się [B][COLOR=Red]sesja[/COLOR][/B] :cool1:
i w tym okresie nie ma co marzyć o spaniu, dobrym humorze, i tak dalej.....:placz:
nie ma jak egzaminik jutro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Na Pola jedziemy dzisiaj, będziemy tam ok. 17:40. Ale jak juz sie dowiem, gdzie to jest i czy warto, to możemy pojechać ten kiedyś w nieodległej przyszłości. [/quote]
Stwierdzam, że nie warto. Poza prowizoryczną palisadą nie ma tam nic ciekawego. :shake: Ale mimo to było fajnie, Negra od razu polubiła nową przeszkodę i uważą za światną zabawę ześlizgiwanie się w dół po wykładzinie, którą jest obita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...