Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='PsychoSzczurek']nas to i tak nie urządza, bo nasza tłusta owłosiona krowa (czyt. Szejk) sie i tak nie zmieści do samochodu, chyba, że by go na pół pokroić...;)[/quote]

nie pozwalam kroic mojego piesa!! :mad: a poza tym Szejk musi jechac pociagiem bo kto nas bedzie bronil? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='campanulla']nic dodac nic ujac! :p Mokka (jak zawsze) ma racje! :lol:[/quote]
Czy Ty masz do mnie jakiś interes, Dziecko Drogie? :evil_lol:

[quote name='Tess']Jeśli chodzi o bieganie to myślę nad tym, ale jak znam życie to nic mądrego nie wymyślę... :shake:[/quote]
:wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tess']Jeśli chodzi o bieganie to myślę nad tym, ale jak znam życie to nic mądrego nie wymyślę... :shake:[/quote]

pomoc Ci?? :diabloti:

[quote name='Tess']Ja i tak chcę jechać! I Ty, Aniu masz jechać ze mną pociągiem! :eviltong:[/quote]

no to juz prawdopodobnie jestesmy we trojke + 2 piesy ale to wciaz malo... kto jeszcze? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']
no to juz prawdopodobnie jestesmy we trojke + 2 piesy ale to wciaz malo... kto jeszcze? :razz:[/quote]
A ja myslałam, że jest Was co najmniej 4-5 osób plus 3 psy :roll: (albo nawet 4)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ponagrywałam zdjęcia i na najbliższy trening proszę o przyniesienie płytek następujące osoby:

Ania
Jana
Beata
Żaklina

Mam też kilka zdjęć Bezy, ale niezbyt wiele, więc niech Natalia zdecyduje, czy chce je na płytę czy wysłać emalią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']A ja myslałam, że jest Was co najmniej 4-5 osób plus 3 psy :roll: (albo nawet 4)[/quote]

Jana sie jeszcze nie odezwala a Ula z Sylwia sie zastanawiaja... Beata napisala wczesniej ze chyba nic z tego nie bedzie... wiec nas malutko...:shake: nie wiem jak Ela chce jechac ale ona cos wspominala ze zaprosili ja do frisbee wiec pewnie pojedzie wczesniej... :-(

Link to comment
Share on other sites

No to niech się Ula z Sylwią nie zastanawiają tylko niech się decydują. Bierzcie namioty i w drogę. Osoby zmotoryzowane można uszczęśliwić transportem bagaży (przynajmniej namioty i karimaty można zabrać autkami), Wam będzie lżej.

Link to comment
Share on other sites

Ale jak Ula i Sylwia pojadą to nie będzie źle... :cool3: A Twój brat, Aniu nas obroni w razie co mam nadziję:diabloti:

Jeśli chodzi o zdjęcia Bzu to ja bardzo chętnie płytkę przyniosę:loveu: A co to w ogóle za zdjęcia? Z Pęcic?? :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']nie pozwalam kroic mojego piesa!! :mad: a poza tym Szejk musi jechac pociagiem bo kto nas bedzie bronil? :eviltong:[/quote]
żartujesz prawda? :razz: Szejk i bronienie... już raz go broniłam, więc lepiej napisz: Sylwia musi jechać:diabloti:
wszystko teraz zależy czy sie wyrobie z pracą i kiedy będzie obrona:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']no to juz prawdopodobnie jestesmy we trojke + 2 piesy ale to wciaz malo... kto jeszcze? :razz:[/quote]Jak Was za mało, to mogę użyczyć psa. Na pewno obroni :roflt:, a Mokka będzie szczęśliwa, że ma jeszcze jednego psa do biegania i wygra mi nową komórkę. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Ja Wam mogę duży namiot pożyczyć. Ale do pociągu to on się nie nadaje, bo z 15 kg waży:evil_lol: .[/quote]

a ile osob sie w nim miesci?? :razz: nie wazne ile wazy (co to dla nas 15kg :evil_lol: ) wazne ze w ogole jest!! :loveu:
[B]Ula Sylwia i reszta: [/B]skoro bedzie gdzie spac, jedziecie prawda!! :roll:
[B]Lidka jestes wielka!![/B] :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[I]Właśnie ponagrywałam zdjęcia i na najbliższy trening proszę o przyniesienie płytek następujące osoby:

Ania
Jana
Beata
[B] Żaklina

[/B][/I]Kiedy nas nie ma w ten weekend:shake:

Pies mi ropieje i bedziemy jechac na antybiotyk. I gratisowo odgryzl sobie supelek, a rano ze spaceru wrocil na poczatku juz, bo nie mogl chodzic....:placz: Do tego nadal wacha sucze siuski, Matrix sie do niego zaleca, a on mu daje wpierd*l... Nic tylko sie zalamac...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']
[B]Ula Sylwia i reszta: [/B]skoro bedzie gdzie spac, jedziecie prawda!! :roll:
[/QUOTE]

odzywam sie jako ta [b]reszta[/b]...:roll: ja bym pojechala, ale gdybym wiedziala co i jak... a nie w chybil trafil zglaszac sie ;) jesli bylby zapewniony nocleg-nawet w namiocie-ok, oraz ustalone co do podrozy-tylko ze 3 w nocy :razz: no ale to jest do przejscia.... oraz powrot-ale to jak Mokka napisala ze jest dogodny pociag o 19 to ok.



Mokka, ja plytke przyniose ale nie w ten weekend-jadziemy do Lublina ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']a ile osob sie w nim miesci?? :razz: nie wazne ile wazy (co to dla nas 15kg :evil_lol: ) wazne ze w ogole jest!! :loveu:
[B]Ula Sylwia i reszta: [/B]skoro bedzie gdzie spac, jedziecie prawda!! :roll:
[B]Lidka jestes wielka!![/B] :buzi:[/quote]

Dużo:evil_lol: . Teoretycznie jest 6 -cio osobowy, ale ma duuuży przedsionek. Zaraz wrzucę zdjęcia.
Mam też 2 materace 2-osobowe i pomke do nich. I w ogóle prawie cały sprzęt turystyczny:lol: , typu butla gazowa, lodówka turystyczna itp.:)

Link to comment
Share on other sites

Tu są zdjęcia :)

W całej okazałości:)
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/211323.jpg[/IMG]

A tu widać 2 sypialnie. Dzieciaki nie są w komplecie:lol: .
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/211324.jpg[/IMG]

Tu z wnętrza.
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/211325.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...