Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie,

Ja obiecałam, że pojade na giełdę w Falenicy i na Stadion szukać psa Karen, więc raczej nas też nie będzie w ten weekend, ale powinniście mi wybaczyć.

Poza tym jeśli ktoś z was miałby ochote przejechac sie do Łazienek na giełde zoologiczną to byłoby super.

Jeśli nie wiecie o co chodzi to poczytajcie tutaj

Jeśli możecie przyłączyć się do poszukiwań to będę wdzięczna.

Flaire,

To jest ta dziewczyna, dla której robiłam zdjęcia Dobermanów na Paluchu...

To przykre, że moga tak poprostu wyrwać ci psa z rąk....

Chyba zacznę z Kenią chodzic na jakieś IPO, żeby sucz naumiała się gryźć, bo jak widzę nigdy nic nie wiadomo.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Flaire,

Chcesz powiedziec, ze nie bedzie Was az miesiac ??? :o

Ale bedziesz miala dostep do netu, prawda??? I zdasz nam relacje z kolejnych etapow zapoznawania Misi z kawalerem???

Tak, czy siak bedziemy za Wami tesknic :-)

pozdrawiam,

Wind, będziesz również chciała zdjęcia?

No to można uznać, że nasze ostatnie spotkanie było jakby pożegnaniem Misi. Bo mam nadzieję, że wróci już nie ta sama :D (co by to nie miało oznaczać).

Link to comment
Share on other sites

Pati, śledzę tę sprawę. Bardzo smutne.

Wind, nasze plany są okropnie skomplikowane. Ale pierwszy etap to prześwietlenie bioder jutro o 12:30. Trzymajcie za Misię kciuki. Jak się okaże, że ma dysplazję, to oczywiście rezygnujemy ze szczeniaków. A jak wszystko oki, to wylatujemy do USA 4 lutego... Co dalej - jeszcze nie wiem!

Mam nadzieję, że ta panująca wścieklizna nie ma wpływu na wydawanie urzędowych świadectw zdrowia... Wie ktoś coś o tym?

Link to comment
Share on other sites

Flaire, nawet tak nie mów- Misia nie ma dysplazji i już :nono:

a poza tym, ja jeszcze nigdy nie widziałam malutkiego airdelka, więc kuleczki muszą być, co byśmy się mogły wszystkie pogapić i nacieszyć oczęta :loveu:

a zobaczę może na jakiejś stronce wybranego tatusia, czy niekoniecznie?

Link to comment
Share on other sites

Flaire,

My Cie nie straszymy, tylko smutno nam bedzie tak bez Was ... :(

Za Misie i Ciebie juz mocno kciuki trzymamy :-) Wiem, ze bedzie dobrze. Misia jest zdrowa, silna i jestem przekonana, ze bedzie cudowna mama. Moze nawet tak cudowna jak ja ciocia dla jej szczeniat ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, dziewczyny? Nastraszyłyście mnie i teraz jestem taka zdenerwowana i niespokojna, że nie mogę sobie znaleźć miejsca... a mam tyle egzaminów do ocenienia! A co jak Misia rzeczywiście mi się zmieni po tych szczeniakach? Ustatkuje się, jak to często bywa? Przecież ja ją kocham właśnie taką zwariowaną! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Sajko, dzięki!

Oto kiepskie i stare zdjęcie przyszłego tatusia:

CaptJacka.JPG

Niedługo powinnam mieć więcej i lepsze, to też wstawię. Również być może będę miała jakieś zdjęcia jego dzieci - w zeszłym roku, sześcioro z jego dzieci ukończyło championaty USA!

Link to comment
Share on other sites

Flaire, ale cukiereczek z niego- 6 championków-bachorków- wow :o to świetny wynik.

Nieznam się zbytnio na wysokonożnych terierach, ale mam pytanko- w Polsce widziałam airedy z obfitszyym/dłuższym włosem na nogach- czy to tylko w Polsce? Jakie są tendencje światowe, że tak to określę? :D

Link to comment
Share on other sites

Sajko, to było 6 w jeden rok! Ma więcej...

Co do owłosienia, to masz dobre oko :wink: . Mnie się wydaje, że na to się składa kilka czynników. Po pierwsze, on na tym zdjęciu jest jeszcze bardzo młody. Młode psy mają mniej obfitą sierść na nogach (po angielsku, ta sierść nazywa się furnishings - nie wiem, jak po polsku). Po drugie, i on, i Misia mają bardzo twardą, szorstką sierść. To jest bardzo wskazane u szorstkowłosych terierów, ale wiąże się z mniej obfitym włosem na łapach. W Polsce jest więcej psów z miękką sierścią, która jest wadą, ale daje więcej owłosienia na łapach. No i w końcu to kwestia trymowania i mody. W USA wystawiają airedale wytrymowane krócej, niż w Polsce, również na łapach.

Link to comment
Share on other sites

Informuje uroczyście, że Bell czuje się juz dobrze i łapa już jest zdrowiutka!!

Szkoda, że teraz wszystkie suczki się będą kryły albo będą miały cieczki...:(

Misi życze dobrych wyników badań!! :D

Jednak jeśli chodzi o jej krycie to ja nie wiem kto kogo będzie ktył znając skłonności Misi!! :wink:

Poproszę o łane zgłoszenia kto by przyszedł na trening w sobotę a kto w niedzielę i czy wolicie spacer i trening czy 2 treningi...:P

Link to comment
Share on other sites

Ja tymczasowo nie wliczam się- przy sprzyjających wiatrach skoczę w końcu na białe szaleństwo, bo w tym roku jeszcze nie dane mi było :lol:

Flaire, doczytałam, że to tylko w tym roku 6, ale to znaczy, że daje bardzo wyrównane dzieciaczki, jak w ciągu roku 6 dochodzi do championatu :lol: :oops: . A o owłosieniu- właśnie tak sobie kombinowałam, a w ogóle, to AT można wystawiać w użytkowej?

Link to comment
Share on other sites

NB ten pies wywodzi się z doskonałego miotu. Jeden jego brat był zwycięzcą rasy na angielskim Crufts (pierwszy amerykański airedale, który zwyciężył Crufts), jak również najważniejszej wystawy terierów w USA (Montgomery) - pierwszy pies w historii, który wygrał obie te wystawy. Niestety, mieszka w Anglii, więc nie ma do niego dostępu. Drugi braciszek był zwycięzcą Europy, o ile dobrze pamiętam - mieszkał w Belgii, chociaż coś słyszałam, że ostatnio przeprowadził się do Słowenii. No a Jack, czyli przyszły mąż Misi, ma szczęście, bo był wybrany jako najlepszy szczeniak z miotu przez hodowczynię w USA, która zamierzała go trzymać, a nie sprzedawać za granicę.

Link to comment
Share on other sites

a w ogóle, to AT można wystawiać w użytkowej?
Tak - tylko muszą gryźć, albo pozoranta, albo zwierzynę. A ja wolę, żeby Misia lizała, niż gryzła. :lol:

Chyba większość airedali w klasie użytkowej jest po IPO.

Jednak jeśli chodzi o jej krycie to ja nie wiem kto kogo będzie ktył znając skłonności Misi!!
Co gorsza. ona jest chyba nieco wyższa od Jacka!

A jeśli chodzi o najbliższy weekend, to ja mogę się stawić tylko w sobotę. Wolałabym chyba trening, ale Misia zdecydowanie wolałaby spacer, więc jesteśmy 1-1 :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że teraz wszystkie suczki się będą kryły albo będą miały cieczki...:(

Uprzejmie donoszę, że moja ani nie będzie się kryła, ani nie spodziewa się cieczki. :D

My z rozkoszą przyjdziemy na trening w sobotę (jeżeli się odbędzie - plizzzz).

A co do krycia Misi, to z ust mi wyjęłaś :D

Link to comment
Share on other sites

A co do krycia Misi, to z ust mi wyjęłaś :D
No nie denerwujcie mnie jeszcze bardziej!!! Już teraz sama nie wiem, czy bardziej się martwię, że coś z tego może wyjść, czy że może nic się nie udać!

Taki piękny kawaler, tak długo go wybierałam, mam nadzieję, że się Misi spodoba...

Alimentów to on płacić nie musi, raczej się panny w kolejki ustawiają... Przed nami przylatuje do niego jedna z Montany...

A jego właścicielka wczoraj zupełnie mnie rozbroiła, bo wspomniała, że pamięta moją piękną sunię, którą wystawiałam 20 lat temu... A ja myślałam, że ona w ogóle nie będzie nawet mnie pamiętać...

Link to comment
Share on other sites

Psiary Kochane

Ja z innej beczki. Jadę ze psem na narty i muszę kupic jakieś psie jedzenie, powiedzcie co najlepiej kupować. Chodzi mi o takie jak pasztecik pakowane, żeby była mała porcja na raz.

No i zasadnicze pytanie czy pies na nartach musi mieć gogle? I jak szybko szelciaki uczą się na snowbordzie? :laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...