Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Flaire,[/b]

Jak juz co, to Was obie poprosze przed obiektyw a nie tylko jedna ;)
A co do slonka to nie zartowalam. Rudy tak pieknie wyglada w promieniach, ze az dech zapiera. Jeszcze jak siersc sie blyszczy to w ogole mozna pasc z wrazenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Rudy tak pieknie wyglada w promieniach, ze az dech zapiera. Jeszcze jak siersc sie blyszczy to w ogole mozna pasc z wrazenia :)[/quote]Ona właśnie teraz ruda jest, a na grzbiecie błyszczy na czarno. Żal tylko, że nie można tego jakoś utrwalić - bo za tydzień, dwa, bez dużego nakładu pracy, byłoby już po wszystkim :( .

Ale ja ją teraz będę wystawiać, więc mam nadzieję, że z grubsza tak samo jeszcze przez jakiś czas będzie się prezentować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elka'][size=6] UWAGA UWAGA
1 EDECJA ZAWODÓW IAL 2005 BĘDZIE ROZGRYWANA 27 LUTEGO WE WROCŁAWIU. [/size]

pomyślcie kto chce jechać a zgłoszenie proszę TYLKO na pw lub osobiście[/quote]
[b]to nie fair - przyszłabym pokibisować - a tak.... bedę w Lesznie :wallbash:[/b] :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='Elka'][size=6] UWAGA UWAGA
1 EDECJA ZAWODÓW IAL 2005 BĘDZIE ROZGRYWANA 27 LUTEGO WE WROCŁAWIU. [/size]

pomyślcie kto chce jechać a zgłoszenie proszę TYLKO na pw lub osobiście[/quote]
[b]to nie fair - przyszłabym pokibisować - a tak.... bedę w Lesznie :wallbash:[/b] :([/quote]
Buuu, to szkoda, bo my się chyba wybierzemy, a Ty wybywasz, nie będzie okazji do spotkania. :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']
Buuu, to szkoda, bo my się chyba wybierzemy, a Ty wybywasz, nie będzie okazji do spotkania. :-?[/quote]
[b]Mokka, [/b]ale jakby co zapraszam na spanie - wprawdzie mamy teraz rezydenta w domu, ale łozko wolne sie znajdzie :D Tylko, ze my sobie rano wybędziemy na wystawe :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='Mokka']
Buuu, to szkoda, bo my się chyba wybierzemy, a Ty wybywasz, nie będzie okazji do spotkania. :-?[/quote]
[b]Mokka, [/b]ale jakby co zapraszam na spanie - wprawdzie mamy teraz rezydenta w domu, ale łozko wolne sie znajdzie :D Tylko, ze my sobie rano wybędziemy na wystawe :roll:[/quote]
Propozycja godna przemyślenia, bo brałam pod uwagę wariant noclegowy ze względu na odległość z Warszawy. Przetrenowałyśmy to w Poznaniu, tam nocowałyśmy i rano wstałyśmy rześkie jak skowronki, a nie po kilkugodzinnej podróży. Niewiele nam to pomogło :wink: , ale za to jaki komfort. :D
Aha, bo ja będę z Monią - czy ona też jest zaproszona na spanie?

Link to comment
Share on other sites

[b]No pewnie, od psich gości wymagam tylko żeby nie zjadły moich. Ale jakby była niechetna do wspolpracy - zawsze moge moje pozamykac - jakos przezyja. Generalnie one sa przyzwyczjone do psich wizyt i o ile ktos na dzien dobry ich nie zaczepi - sa przyjazne, albo obojetne. Same nie zaczynaja, wiec no problem :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

Fuka, mój Moniuś jest bardzo łagodny i niegroźny, zwłaszcza na gościnnych występach. Dzięki za propozycję, ja jeszcze nic konkretnie nie mam zaplanowane, ale gdybym zdecydowała się skorzystać z Twojej gościny, to powiadomię z wyprzedzeniem. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...