Jump to content
Dogomania

Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasza psina z sadu jest kochana, ale niedlugo do niej dolaczy tez kolejna psina na dogo . To Alaska, nikt o niej nie pamieta.. A to taka kochana psina , boi sie czasem ludzi i na ich widok , czesto z radosci a czesto ze strachu posikuje.
Kurcze nie wiem dlaczego ale bardzo mi zalezy na jej wrzuceniu na dogo ..nikt o niej nie pamieta, albo mowia swiruska posikuje. Ale czy to jej wina ze w jakis sposob ma problem /
to wspaniala psina w schronie jest dluzej niz ja , wiec juz zapewne z 6 lat na peweno . ale jest oryginalna wg mnie, kochana i da sie ja oduczyc , choc w jakims stopniu tego podsikiwania, wystarczy tylko troche milosci , ktorej nikt jej nie da.
Prosze wiec o jej zdjecia, Mam ich kilka u Brazowej ,
A co zaszkodzi ja wrzucic na dogo . Czy musi wegetowac do konca zycia w schronie?
Nie Nie Nie.. Niech sobie o niej ludzie przypomna..
Poszly psy chore . stare, dziwne. a ona jest po prostu normalna, tylko bojazliwa
Brazowa prosze

Link to comment
Share on other sites

ech, szkoda słów... sama już ich nie mam.. przeczytałam trochę postów. nie wiem czy bym zdzierżyła przy tym nastolatku co robił zdjęcia!!!:angryy::angryy: ja takiego owczarka jak on tam zostawił mam w domu!!!! prawie rok mi zajęło przywrócenie mu sensu życia, przy czym operację amputacji ogona który przez rok w schronisku sobie odgryzał ze stresu!!!:angryy: K***a!!! ROK był w schronisku... Nie kwalifikuję się żeby oceniać 9 lat!! Biedna Musia... och żeby tak ktoś zechcial... biedna sunia.. ja niestety mam za młode psy... zajechałyby takiego biedaka.... ale moze KTOŚ... KTOŚ wielki sercem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...