Jump to content
Dogomania

SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(


Awit

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Szartoka[/B] - 21 lat to naprawdę piękny wiek - kawał życia przeżyła, bardzo mi przykro że musisz to zrobić:(

Co do Szarika to pytanie mam. Czy oglądał go weterynarz? Bo pewnie przed oddaniem do hoteliku trzeba będzie go zaszczepić, odrobaczyć. Na to też muszą się znaleźć fundusze. Rozumiem, że karmę będzie miał w hotelu. Z nowych deklaracji wychodzi na to, że będzie brakować ok. 100zł.
Zrobimy bazarek tylko na pewno nie zdążymy z nim i z ewentualnym zyskiem (o ile w ogóle się uda) do 23 -24 lipca (dokładnie nie pamiętam na kiedy Szarik jest umówiony). Nie mam pojęcia jak to jest z płatnościami za hotel dla zwierząt, ale domniemam, że trzeba zapłacić z góry. A może się mylę? Oświećcie mnie, bardzo proszę.

Tak czy siak trzeba już konkretnie myśleć. Przesyłać Ci już, [B]droga Awit[/B], zadeklarowane pieniążki?

Jak już zaczęliśmy zbierać - to trzeba do końca. Ale naprawdę, przydałoby się[B] lepsze zdjęcie[/B]. Baaaaaardzo by to pomogło. Zrobiłbym grafikę, założyłoby się wydarzenie na facebook'u - mam dużo kontaktów którym można te wydarzenie rozesłać. I spokojnie dzięki temu wydarzeniu uzbiera się te pieniądze.
Facebook naprawdę jest skuteczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Awit, to może zbieraj kasę i ekipę ludzi chętnych do pomocy dla tej Pani w naprawieniu ogrodzenia i postawieniu nowej budy zamiast na hotelik???[/QUOTE]

czytam czytam i.. popieram pomysł! o tym samym pomyslałam! pomóżcie Pani, zaoferujcie pomoc przy naprawach i moze sie zgodzi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']moje psiaki już w dt a każdemu brakuje deklaracji...puki co ratuję się jednorazowymi i bazarkami....a jak się skończą....ehhhh.........

10 zł stałej mogę dać....tylko tyle....[/QUOTE]

Serdecznie dziekuje !!!! To juz brakuje 120zł miesiecznie!

[quote name='Szarotka']Podniose, bo narazie jestem ledwo zywa. Jade dzisiaj uspic moja 21 letnia kotke ..............[/QUOTE]

Wspolczuje Kochana....

[quote name='AlfaLS']Jestem na zaproszenie. Kasą nie pomogę bo krucho u mnie jak jeszcze nigdy ale choć trochę porozsyłam wątek.....[/QUOTE]

Dziekuje za przybycie i pomoc w rozsylaniu :)

----------------------------------------------------------------------

[B]PRZYPOMNĘ:

- mamy miejsce dla psiaka u Fiery (koszt to 200zł plus karma)[/B] [B]
- BRAKUJE miesiecznie 120zł !

Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu deklaracji stalych oraz jednorazowych !
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Poproszę o nr konta - wesprę, niestety tylko jednorazowo, ale bardzo chętnie pomogę w organizacji bazarku proszę tylko zdjęcia i krótkie opisy na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE]

Dziekuję serdecznie :)

-------------------------------------------------------

AWIT bedziesz skarbnikiem psiaka?? Czy może jest jakiś inny chętny? MUSIMY miec numer konta.
Ma ktos jakies rzeczy na bazarek?? To Livka pomogłaby w wykonaniu bazarku :)

Acha koszt to 200zł plus karma, ale karmę zobowiązała się kupować Mysza 1 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Poproszę o nr konta - wesprę, niestety tylko jednorazowo, ale bardzo chętnie pomogę w organizacji bazarku proszę tylko zdjęcia i krótkie opisy na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE]

To super :) wysłałem już zdjęcia rzeczy do jednej z dogomaniaczek ingi.mm i wiadomość w sprawie pomocy z bazarkiem, ale w razie co mogę to odwołać i przesłać zdjęcia do Livki.

Te rzeczy to np. mysz optyczna, klawiaturka USB, kilka ciuchów damskich, jakaś biżuteria i 3 książki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...