Jump to content
Dogomania

WSZYSTKIE 5 szczeniaczkow podrzuconych 1 czerwca - MA DOMY :)


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kubson']Niech już będzie ta Sonia :p Niech się zacznie przyzwyczajać :). Jutro mała będzie miała ciężki dzień, najpierw wizyta u weterynarza, potem kąpiel, będzie ciekawie :D[/QUOTE]

No tak..to wasza decyzja. :) Oj ciężki. :)

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie mała ma niesamowicie dużo energii, dzisiaj zaliczyła 4 spacery, łącznie około 3 godzin i wciąż chce się bawić :). Pierwszą noc przespała bez problemu, budziła parę razy, ale nie sposób mieć jej tego za złe, taka jest urocza :). A jaka niezdarna ! Dzisiaj usiadła na misce z wodą, idealnie w taki sposób, że cały tyłek zamoczyła :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kubson']Ogólnie mała ma niesamowicie dużo energii, dzisiaj zaliczyła 4 spacery, łącznie około 3 godzin i wciąż chce się bawić :). Pierwszą noc przespała bez problemu, budziła parę razy, ale nie sposób mieć jej tego za złe, taka jest urocza :). A jaka niezdarna ! Dzisiaj usiadła na misce z wodą, idealnie w taki sposób, że cały tyłek zamoczyła :D[/QUOTE]

hahahha. :):) to śmieszna jest. :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,ale jeśli zostaną Wam chętni,to proszę odezwijcie się do mnie .

[quote name='paros']sunia owczarka z 9 szczeniakami[/B] :loveu: Całe to towarzystwo też szuka domów :-(
Szczeniaki mają już około 6 tygodni i nie wystarcza już im pokarm od suni, potrzebna jest karma dla szczeniaków i dla suni. Szczeniaki mają duże brzuszki i dzisiaj Bajk21 odrobaczała całe towarzystwo.
[B][COLOR="#ff0000"]PILNIE POTRZEBNY JEST PREPARAT NA KLESZCZE I NA PONOWNE ODROBACZENIE. PILNIE POTRZEBNA JEST KARMA DLA SZCZENIAKÓW I DLA KARMIĄCEJ SUNI. [/COLOR][/B]


mama Gaja
[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5724/ma5p.jpg[/IMG]

jeden z piesków
[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7633/2p6d.jpg[/IMG]

jedna z suczek
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7619/3s1c.jpg[/IMG]

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, ze bedziemy odsyłać ale tylko sensowne przypadki . Nadal bedzie mam nadzieję oglaszana ostatnia sunia o ile coś nie wyjdzie z wizytą w Bydgoszczy. Napisałam na wątku schroniska w Bydgoszczy do Dziewczyn z Bygdoszczy i ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza. Same nie pojedziemy, nie damy rady. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Oczywiście, ze bedziemy odsyłać ale tylko sensowne przypadki . Nadal bedzie mam nadzieję oglaszana ostatnia sunia o ile coś nie wyjdzie z wizytą w Bydgoszczy. Napisałam na wątku schroniska w Bydgoszczy do Dziewczyn z Bygdoszczy i ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza. Same nie pojedziemy, nie damy rady. Ewa[/QUOTE]

Dziękuje.:) oby się ktoś znalazł..:)

Link to comment
Share on other sites

A jak ! :) Żadne kosteczki, zabawki, piłeczki nie zastąpią starych dobrych kapci :D. Troszkę dywan obgryza czasami, podbierała kapcie, pogryzła książkę z biblioteki ale pochowaliśmy, a tak to jest spokój :) Dzisiaj zaliczyła pierwszą kąpiel, w miarę udana, choć potem tak ją energia rozpierała, że myśleliśmy że dom rozniesie :D .

Link to comment
Share on other sites

My w niedzielę zaczynamy psie przedszkole :) Karma szczeniakowa średnio jej pasuje, najlepsza jest karma w miskach starszaków, i na odwrót... ;) Shanti kocha żwacze i książki... Matko niech te szelki do nas przyjdą jak najszybciej, bo mała zaczyna rosnąć :)

Chwila odpoczynku... Wreszcie ;)
[IMG]http://images46.fotosik.pl/896/7a12467775d01db5med.jpg[/IMG]

I mistrzyni pierwszego planu...
[U][IMG]http://images50.fotosik.pl/948/8d50bd02308e5202med.jpg[/IMG][/U]

Mimo, że w domu potrafią się ściąć w wojnie o gryzaki to na dworzu... Trzej muszkieterowie. :) Dziś Shanti stwierdziła, że boi się jamnika i schowała się między nogami Shasty, a ta dzielnie starała się jej bronić. Mała panikara. Mam nadzieję, że na przedszkolu bardziej się zsocjalizuje z psiakami, bo na razie na nie szczeka...

Link to comment
Share on other sites

Bejasty przemaglowała Państwa a Jej własny pies był testerem. :) Małżeństwo, dwoje dzieci -nie maluchy i 5-cio m-czna sunia w typie haski w dwupokojowym mieszkaniu. Hmmm... wszystko w sumie b. fajnie, tylko, ale... Te dwa pokoje i już jeden szczeniak... Obie wyrosną na duże psy. Może ja przesadzam ? Ale zaraz pracuje mi wyobraźnia. Tak już mam. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Bejasty przemaglowała Państwa a Jej własny pies był testerem. :) Małżeństwo, dwoje dzieci -nie maluchy i 5-cio m-czna sunia w typie haski w dwupokojowym mieszkaniu. Hmmm... wszystko w sumie b. fajnie, tylko, ale... Te dwa pokoje i już jeden szczeniak... Obie wyrosną na duże psy. Może ja przesadzam ? Ale zaraz pracuje mi wyobraźnia. Tak już mam. Ewa[/QUOTE]


Gratuluje im wyobraźni. :roll:
Napiszcie do Pani z Torunia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...