Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - 10-letnia dalmatynka SEMI ma fantastyczny dom :-))) Semi za TM.


kinga

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mnie ściska serce, jak widzę np. takie starsze psy, które po spaniu wstają z zesztywniałymi stawami, muszą się przeciągnąć, rozprostować nogi, zanim zaczą funkcjonować normalnie
...mam zawsze przed oczami moją bernardynkę, kiedy widzę w schronisku takie psy...
i wczoraj tak mi się ścisnęło serce właśnie, gdy Semi wstała - po zastanowieniu się, czy w ogóle opłaca się podejmowac wysiłek - na sztywnych nieco nogach podeszła do mnie i bardzo grzecznie przyjęła smakołyczek
:placz:

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Semi jest w budynku - tam też jest kilka boksów, w których siedzą takie biedy- na jej boks przypada jeden podest drewniany, gdzie leży jakiś koc - mokry zupełnie :-( - no i trzy psinki do towarzystwa

mimo, ze to budynek, psy się tam przeziębiają - zwłaszcza te domowe, oddane - wczoraj taki jeden, właśnie domowy, brał serię zastrzyków

Link to comment
Share on other sites

nie mogę tego czytać:placz: :placz: :placz: szczególnie że cały czas porównuję Semi do naszej leksy - taka sama historia, stary, schorowany pies na jesień zycia odprowadzony do schronu:shake: :shake: :shake:

Pestka111,kinga, ja niestety nie mogę wziąc żadnego psa na tymczas :-( :-( - i to niestety z powodów zupełnie ode mnie niezależnych (zaadoptowane przez nas mastino nie toleruje kompletnie zadnych zwierzat na swoim terenie), ale widze że Pestka111 mieszka w Krakowie - jeśli padłaby decyzja, że możesz przytulić Semi na jakiś czas, to mozesz liczyć w kazdej chwili na moją pomoc (równiez finansową).

Link to comment
Share on other sites

A pomoc w uciszeniu męża? :mad:

Ja podjęłam decyzję i jej nie cofnę, nie mam super warunków, mieszkanie mam spore, ale jest na 5 piętrze i bez windy, mam 4-miesięczną sunię i w ciągu dnia nie ma nas w domu przez 8 godzin, ale wydaje mi się, że jest to lepsze niż schron.
Póki co, szukam jej domu.

Link to comment
Share on other sites

Pestka111, ja mysle, ze w razie ekstremalnie super tragicznej sytuacji znajdziemy jakies rozwiązanie..
mamy tu hotelik pana Tomka, a jesli nie to w razie prawdziwego kryzysu poprosze moich rodziców o przechowanie jej..Moja mama chciała zaadoptować dalmatynke tu z dogo, ale potem wyniknęły problemy zdrowotne z naszą leksą, no i zarzuciliśmy ten pomysł.. po drugie tamta dalmatynka była 2letnia i dosyc aktywna, a oni są starsi i też już mają psa ze schroniska, który jest bardzo żywiołowy (na szczescie starzeje sie:lol: )..
ale w razie czego...no coz liczę,że Semcia wczesniej znajdzie dom niż dojdzie do kryzysu...

Link to comment
Share on other sites

Pestka - kochana - dziękuję bardzo ;)

tylko mam prośbę: póki Semi jest w Koszalinie - wystaw ją z lokalizacją: Koszalin (zachodniopomorskie), dobrze? - tak zawsze robią dziewczyny, które wystawiają "moje" psy- bo jednak ludzie pierwszą selekcję robią pod kątem geograficznym - tak mi się wydaje...
Moze będzie jakiś rezonans - jeśli przez jakiś czas nie - zmienimy na: Kraków

co do danych - pozostawiam to Twojej woli ;)
dodatkowo podaję moje - gdyby jakimś cudem ktoś chciał się skontaktować w jej sprawie:
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
kom. 600-870-571

jeszcze raz bardzo dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przepiękna czekoladka



[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/98/semi4ftu7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d]SEMI[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#a0522d]Jaki smutek w oczach.....[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewkonia']

Semi ma 10 lat i małe szanse, jeżeli Karol (10 miesięczny) czeka:-( :-( :-([/quote]

Sem ma 10 lat i małe szanse, jeśli niespełna roczna Gafa w kropki (też z Koszalina), rozleklamowana w necie i w wyborczej, też czeka od dobrych paru miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...