Jump to content
Dogomania

Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.


Tina.Sara

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]a mnie miło ze sprawiłam wam tym radość :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

a teraz nie wiem co powiedzieć :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:



[url]http://youtube.com/watch?v=Ndp_27l3XcA[/url] macie, nacieszcie sie filmikiem zrobionym z nudów :eviltong: w moim profilu na youtube znajdziecie więcej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matko Boska, już jutro szkoła :shake: nawet się nie obejrzałam i już minęły wakacje :eviltong: I fot TiSy mało będzie... :eviltong: Dzisiaj jakieś tam porobię :D

[quote name='agaciaaa']Jaka romantyczna muzyka na filmiku :evil_lol:

[URL="http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P4223141.jpg"]http://i136.photobucket.com/albums/q...A/P4223141.jpg[/URL] ale brudasy :eviltong:[/quote]

No cóż... Trzeba jakoś wyrazić uczucia Reksa do Tiny :evil_lol: (:stupid:)
No co ty, czyste są :eviltong:

[quote name='furciaczek'] eeee ty cos wymysl to twoja galeria:evil_lol:

filmik super:loveu:[/quote]

No więc pokaż mi swoją autobiografię :evil_lol:
Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']hej:smile: nio ja jestem antytalencie jesli chodzi o takie sprawy wiec nie pokaze:eviltong:[/quote]

Jakie znów antytalencie? :mad:

[quote name='agaciaaa']To musisz zrobić duuuuuuuuuużo zdjęć żeby potem mieć co wstawiać :smile:[/quote]

No ba :cool3: Się zrobi. Ale nie wiem kiedy :shake: Dzisiaj mam cały dzień zawalony :eviltong: A mogłam to wszystko do szkoły wczoraj przyszykować... :eviltong:

[quote name='agaciaaa'] A ja mam jeszcze miesiąc wakacji :eviltong:[/quote]

No tak, dołuj mnie dalej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tina.Sara']No ba :cool3: Się zrobi. Ale nie wiem kiedy :shake: Dzisiaj mam cały dzień zawalony :eviltong: A mogłam to wszystko do szkoły wczoraj przyszykować... :eviltong:

No tak, dołuj mnie dalej :eviltong:[/quote]

To jutro zrób, przecież jutro tylko rozpoczęcie roku ;)
Ja Cie wcale nie chce zdołować :evil_lol: jak dorośniesz, też będziesz miała 3 miechy wakacji :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tina.Sara']Windows Movie Maker, Ulead Video Studio, Sony Vegas... :cool3:

Ooooż :mad::evil_lol:[/quote]

hmmm to moze cos pokombinuje z tym windowsem bo tak sie sklada ze go gdzies widzialam u siebie na kompie:roll:

[quote name='agaciaaa']No i kto tu ma dobrze :evil_lol: ale jak sie do szkoły nie chodzi, to chyba sie pracuje, co? :razz:[/quote]

Mojej pracy nie mozna nazwac praca:evil_lol: tak wiec mam prawie jak w raju:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']hmmm to moze cos pokombinuje z tym windowsem bo tak sie sklada ze go gdzies widzialam u siebie na kompie:roll:[/quote]

windows jest prościutki :eviltong: za uleadem nie przepadam, a vegasa nie mam bo jest strasznie drogi :diabloti:

a teraz idę robić foty :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Też tak chcę!! Proszę o szczegóły :razz:[/quote]

hehe podstawa jest to ze twoim szefem musi byc Zyd... co ciekawe Moshe twierdzi ze Hitler dobrze robil:roll:

[quote name='Tina.Sara']windows jest prościutki :eviltong: za uleadem nie przepadam, a vegasa nie mam bo jest strasznie drogi :diabloti:

a teraz idę robić foty :p[/quote]

tylko ja chce zobaczyc te foty jeszcze dzisiaj:cool3: jak nie to:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...