Jump to content
Dogomania

DEKI-oddany po latach do schroniska JUŻ WSZYSTKIMI ŁAPAMI W DOMU STAŁYM!!!


Romka

Recommended Posts

Ja mam też mam mnóstwo deklaracji pomocy na FB. Uczestnicy wydarzenia Dekiego (już prawie 400 osób) boją się, że w końcu stanie mu się jakas wielka krzywda. Deklarującym daję namiar na Romkę, może też stąd tyle PW. Wiele wspaniałych osób, zatroskanych o Dekiego... Może wreszcie się uda...

Romka, na wątku łowickim czytałem, że z adopcji po niespełna tygodniu wraca biedny Laki. Ale to był jeden z psiaków, który podgryzał Dekiego. Czy on wróci do boksu naszego kochanego poczciwca? Wiem, że o bezkonfliktowych konfiguracjach w boksach można jedynie sobie pomarzyć. Dekuś, wytrzymaj jeszcze trochę. Naprawdę stajemy na głowie i robimy, co się tylko da...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']Ja mam też mam mnóstwo deklaracji pomocy na FB. Uczestnicy wydarzenia Dekiego (już prawie 400 osób) boją się, że w końcu stanie mu się jakas wielka krzywda. Deklarującym daję namiar na Romkę, może też stąd tyle PW. Wiele wspaniałych osób, zatroskanych o Dekiego... Może wreszcie się uda...

Romka, na wątku łowickim czytałem, że z adopcji po niespełna tygodniu wraca biedny Laki. Ale to był jeden z psiaków, który podgryzał Dekiego. Czy on wróci do boksu naszego kochanego poczciwca? Wiem, że o bezkonfliktowych konfiguracjach w boksach można jedynie sobie pomarzyć. Dekuś, wytrzymaj jeszcze trochę. Naprawdę stajemy na głowie i robimy, co się tylko da...[/QUOTE]
Pan Marek dotrzymał słowa i Deki nadal w samodzielnym boksie czyli w kwarantanniku...inne zajęte.Widzialam go dziś przez chwilę,wychylił się z budy,jak usłyszał mój głos...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Ja mam też mam mnóstwo deklaracji pomocy na FB. Uczestnicy wydarzenia Dekiego (już prawie 400 osób) boją się, że w końcu stanie mu się jakas wielka krzywda. Deklarującym daję namiar na Romkę, może też stąd tyle PW. Wiele wspaniałych osób, zatroskanych o Dekiego... Może wreszcie się uda...

Romka, na wątku łowickim czytałem, że z adopcji po niespełna tygodniu wraca biedny Laki. Ale to był jeden z psiaków, który podgryzał Dekiego. Czy on wróci do boksu naszego kochanego poczciwca? Wiem, że o bezkonfliktowych konfiguracjach w boksach można jedynie sobie pomarzyć. Dekuś, wytrzymaj jeszcze trochę. Naprawdę stajemy na głowie i robimy, co się tylko da...[/QUOTE]
Tak Laki wraca,szukamy mu domu...jak się nie uda do soboty to wraca do schroniska...:-(

Link to comment
Share on other sites

Dekusiu kochany rozsyłam Cię i ja i pilnuję, by na fb wszyscy pamiętali, że szukasz domku - marzy mi się, że wstajemy rano a tu wpis: Deki ma wspaniały odpowiedzialny dom na zawsze! A że wszyscy tego chcemy - uda się, to będzie dom, który zasłużył na Dekiego, a jego pobyt w schronisku będzie ylko niewyraźnym wspomnieniem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Dekusiu kochany rozsyłam Cię i ja i pilnuję, by na fb wszyscy pamiętali, że szukasz domku - marzy mi się, że wstajemy rano a tu wpis: Deki ma wspaniały odpowiedzialny dom na zawsze! A że wszyscy tego chcemy - uda się, to będzie dom, który zasłużył na Dekiego, a jego pobyt w schronisku będzie ylko niewyraźnym wspomnieniem![/QUOTE]
Pisze z wakacji, wiec wybaczcie brak polskich znakow. Dzieki wielkie, Kalvs, za patronat nad Dekusiem na FB! Ja, niestety, stad na FB nie moge sie dostac. Trzymaj sie, kochany psiaku, bedziemy robili wszystko, aby Cie ze schronu wyciagnac i abys mial domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annavera']Czy są w ogóle jakiekolwiek zapytania o biedaczka ? Jak on tam w schronie na dziś sobie radzi ? Czy ten Laki wrócił ?[/QUOTE]
Żadnych zapytań ani telefonów nie było :shake:...Deki siedzi nadal sam,bo jak tylko wraca do boksu do kolegów to znika w budzie i tak siedzi cały czas,nie ma sensu go stresować i przenosić...wczoraj był na spacerze jako pierwszy,wygłaskany przez wszystkie wolontariuszki był bardzo szczęśliwy.Dziś tylko głaski nie było czasu,inne psiaki musiały być na spacerku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annavera']Czy są w ogóle jakiekolwiek zapytania o biedaczka ? Jak on tam w schronie na dziś sobie radzi ? Czy ten Laki wrócił ?[/QUOTE]
Laki wrócił,ale nie siedzi razem z Dekim i mam nadzieję,że tak zostanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Dekusiu kochany rozsyłam Cię i ja i pilnuję, by na fb wszyscy pamiętali, że szukasz domku - marzy mi się, że wstajemy rano a tu wpis: Deki ma wspaniały odpowiedzialny dom na zawsze! A że wszyscy tego chcemy - uda się, to będzie dom, który zasłużył na Dekiego, a jego pobyt w schronisku będzie ylko niewyraźnym wspomnieniem![/QUOTE]
Kalva,Ubocze bardzo Wam dziękujemy...

Link to comment
Share on other sites

ob jest taki piękny przecież - dziwię się że nie ma zapytań :( Może ze względu na to że jest starszym psem. A ile właściwie ma lat ?
Jak bym nie miała psa, albo choć miała suczkę zaraz bym biedaczka wzięła ;(
Tyle tych biedaków, że nic tylko własne schronisko otworzyć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annavera']ob jest taki piękny przecież - dziwię się że nie ma zapytań :( Może ze względu na to że jest starszym psem. A ile właściwie ma lat ?
Jak bym nie miała psa, albo choć miała suczkę zaraz bym biedaczka wzięła ;(
Tyle tych biedaków, że nic tylko własne schronisko otworzyć :D[/QUOTE]
Mam takie same pomysły...zaraz ze schroniska w Łowiczu wzięłabym co najmniej 4 psiaki...Misiek w opinii właściciela miał około 6 lat ale on ma na pewno około 10 lat.Ten wiek może odstraszać,choć ja mam psiaka,którego adoptowałam w wieku 12 lat.A jaką ma jeszcze kondycję...Deki jest cudnym łagodnym psiakiem,jeszcze trochę lat życia przed nim,chciałabym,żeby były szczęśliwe...

Link to comment
Share on other sites

U Dekusia 399 osób, ale nikt nie ma warunków, by go wziąć, jednak ludzie się o niego pytają, jak się czuje itd., szkoda, że taka chwiejna sytuacja z dt, ale musi się wreszcie udać, rozsyłamy, potem będziemy jeszcze plakatować mam nadzieję, domek być musi i to najlepszy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...