Jump to content
Dogomania

Golden podhalański Mozzart MA DOM !!


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nic nowego... mija kolejny dzień samotności w schroniskowym boksie.
Pewnie dziś chwilę pobiegał, ale kto chciałby biegać w tak upalną pogodę i to jeszcze z tak gęstym włosem :roll:

Brak chłopakowi domku, w którym mógłby schować się w cieniu...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ogłosiły go na podhalanowym forum :loveu:
I jak na razie to by było na tyle jeśli chodzi o ogłoszenia...

"Drobnymi" zajmę się sama, tylko to allegro...
Kobitki, znacie może kogoś, kto mógłby nam pomóc z allegro ?
Kiedyś próbowałam, ogłaszałam tam, ale muszę przyznać, że wyszło mi to prze-brzydko :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mamy "mocy przerobowych" by zabrać chłopaka do DT czy hotelu- toniemy w długach za leczenie i rehabilitację naszych chorych podopiecznych, ale jeśli dostarczycie więcej danych o białasku, wiarygodny tekst do ogłoszeń to pomożemy chociaż w ogłoszeniach- mamy fundacyjne allegro i grupę marketingową, która robi ogłoszenia na kilkudziesięciu portalach. Chociaż tak pomożemy Mozzartowi... Wkleiłam go na nasze forum OP, ale nie ma odzewu...
Przykro mi, że tylko tyle możemy zrobić:(
Ale może ogłoszenia pomogą mu znaleźć swojego człowieka. Proszę o dane o Mozzarcie i tel. kontaktowy do ogłoszeń na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza moja cisza spowodowana niestety brakiem czasu...:watpliwy:
PW już wysyłam, dzięki bardzo. Hotelik jako - tako raczej nie ma w tym wypadku sensu poza tym, że chłopak miałby częstszy kontakt z człowiekiem. Orzechowskie psiaki mają teraz naprawdę full wypas w porównaniu do wielu innych schronisk. Są codziennie wypuszczane, wracają do czystych i zadbanych boksów, pracownicy głaszczą i przytulają w miarę możliwości czasowych. Chociaż wiadomo... nawet najlepsze schronisko nigdy nie będzie domem...

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia się robią:) Jak będą gotowe to wkleję linki. Niestety na allegro trzeba będzie chyba poczekać chwilę- zablokowali nam konto:cool1:

Macie może więcej fotek Mozzarta?

I chciałam jeszcze zapytać o ten dominujący charakter- skąd taka ocena? Możesz coś napisać więcej jak on zachowuje się w stosunku do innych psów?
Gdzieś wcześniej czytałam, ze powarkiwał na luźno latające psy, ale to raczej normalna reakcja u "nowego"... tamte już tworzą jakieś stado a on był obcy... czy teraz dogaduje się z psami? Tak dopytuję, bo większość białasów ma dobre kontakty z mniejszymi psami, zwykle nie szukają zaczepki i nie prowokują walk. A łatka "dominanta" może mu zmniejszyć szanse na dom....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Kojarzycie może jakieś podhalanowe fora na których można by ogłosić chłopaka ?[/QUOTE]

Fundacja "Pasterze"zajmuje się psami, ogłasza je do adopcji i służy opieką.
oraz
[URL]http://www.podhalany.wortale.net/art.php?dz=3[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/107254-Podhalany-w-potrzebie[/URL].

Przypomniałam sobie, że szukałam dla porzuconej suni jeszcze domku na :

[URL]http://www.dogomania.pl/forums/97-Przygarne-psa[/URL]

cyt. ze str. int. Fundacji Paterze:

[FONT=georgia][SIZE=3][COLOR=#000000]Fundacja Pasterze [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000]zajmuje się pomocą bezdomnym berneńczykom.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#000000] Berneński Pies Pasterski to rasa potrzebująca bliskiego kontaktu z człowiekiem adoptując go [/COLOR][/SIZE]z[SIZE=2][COLOR=#000000]yskasz prawdziwego psiego przyjaciela[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=#000000].[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#000000]Również Owczarek Podhalański jest bliski naszym sercom. Staramy się pomagać tej pięknej, polskiej rasie.[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL]http://www.pasterze.com.pl/[/URL]

Myślę, że można by poprosić fundację o pomoc w ogłaszaniu lub przejęciu psa.
[LEFT][B][FONT=arial, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[B]mc_mother[/B], właściwie to tylko z tej reakcji na nowe psy powstała moja głupia opinia. nie sugerujcie się nią już ;) jak tylko przytrafi się sposobność sprawdzimy Mozzarta do innych psów. postaram się wybrać do schroniska, ale to dopiero w sobotę. pewnie wcześniej poproszę kierownika, by w wolnej chwili sprawdził jego stosunek do zwierząt...
Jeśli chodzi o ludzi natomiast, psiak jest spokojny, ładnie dał się wyczesać i nie przeszkadza mu "szperanie ogólne". jednak szybko się nudzi i nie lubi stać długo w jednym miejscu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...