Jump to content
Dogomania

Golden podhalański Mozzart MA DOM !!


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mc_mother']Ok, dzięki:) To zaraz zmienimy to w ogłoszeniach:)

Co do Szarotki... raczej byłoby jej ciężko wziąć Mozzarta... bo ona z Kanady do nas pisze;) :D
A szkoda, bo może Mayi przydałby się taki towarzysz:)[/QUOTE]
A w Kanadzie podobno uwielbiają podhalany:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nic nowego u chłopaka... mieszka sobie w drewnianym boksie, wypuszczany codziennie na wybieg.
No ogólnie można powiedzieć, że jest dobrze (na tyle na ile może być dobrze w schronisku).
To jest ten plus orzechowskiego schroniska - jest czysto, ładnie, psy są zadbane i mają fachową opiekę.

Szkoda, że to nie dom...

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostałam powiadomienia o nowych ogłoszeniach na maila, dziękuję bardzo :loveu:
Dzwonił dziś rano Pan zainteresowany Mozzartem. Możliwe, że dziś jeszcze przyjedzie do schroniska pooglądać chłopaka. Trzymać kciuki proszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie. Nie ma szans na sprawdzenie każdego domu, jak pies idzie ze schroniska a nie przez internet. Trzeba by mieć osobnego pracownika do jeżdżenia po terenie :eviltong: Pana jeszcze w schronisku nie było, także już pewnie dziś się nie pojawi. Mam nadzieję, że przyjedzie jak będzie kierownik, bo wtedy zostanie dokładnie "przemaglowany" ;)

Link to comment
Share on other sites

Na jednym z watkow szukaja psa do ochrony domowej hodowli drobiu, bo przychodzi tam lisica i im wyjada. Warunki wygladaja na dobre, bo pani ma juz male pieski adoptowane chyba z schroniska, ale lisica dla nich jest za duza. Pewnie nie wiadomo co Mozart mysli o drobiu ??

Link to comment
Share on other sites

Oj ciężko powiedzieć... kurczę nie lubię domków z drobiem dla psiaków ze schronisk. Przeważnie nasze adopcje do takich właśnie domków kończą się powrotami "bo pies zjadł mi kurę, koguta czy jeszcze inne ptactwo) :nonono2: taki mój prywatny uraz ;)
A wydaje mi się, że Mozzart chętnie by sobie urządził wyścigi z kurczakami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...