Jump to content
Dogomania

Golden podhalański Mozzart MA DOM !!


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam kilka dni temu dosyc dziwny telefon w sprawie Mozzarta.
Wydaje mi się, że młody chłopak. Dzwonił z okolic Mielca. Szuka psa, który pilnowałby jego gospodarstwa. Powinien być agresywny, no i w razie przyjazdu rodziny lądowałby najprawdopodobniej na łańcuchu. Poza tym Pan zażyczył sobie transportu do Mielca. Pytał się ile razy przeprowadzana jest kontrola poadopcyjna, etc.

Dzwonił z zastrzeżonego numeru :roll: ...raz jedyny i ostatni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Miałam kilka dni temu dosyc dziwny telefon w sprawie Mozzarta.
Wydaje mi się, że młody chłopak. Dzwonił z okolic Mielca. Szuka psa, który pilnowałby jego gospodarstwa. Powinien być agresywny, no i w razie przyjazdu rodziny lądowałby najprawdopodobniej na łańcuchu. Poza tym Pan zażyczył sobie transportu do Mielca. Pytał się ile razy przeprowadzana jest kontrola poadopcyjna, etc.

Dzwonił z zastrzeżonego numeru :roll: ...raz jedyny i ostatni.[/QUOTE]

Mam numer do tego człowieka. Do mnie też dzwonił... i też mnie zwalił z nóg informacją, że odebrałby psa w schronisku w Mielcu a my mielibyśmy mu tam go dostarczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']To się nazywa zaradność życiowa. A ja po Frycię do Przemyśla 2 dni zapieprzałam. a przecie mogli mi ją kurde do Torunia podrzucić. A co może kurde nie mogli:cool3:[/QUOTE]

A jest już Frycia wstawiona do działu psy w nowych domach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']
Pan mi powiedział, ze "przecież wszystkie schroniska jakoś z sobą współpracują i to się musi dać załatwić, bo on nie będzie taki kawał jechał"...[/QUOTE]
Mi powiedział dokładnie to samo... ;)
[quote name='barb']A jest już Frycia wstawiona do działu psy w nowych domach ?[/QUOTE]
Tu nie chodzi o Frytkę z obecnych "psów do adopcji" :roll:
Saphira adoptowała z Orzechowiec swoją Frytkę już prawie 3 lata temu :roll:
[quote name='Szarotka']Cos Mozartowi te ogloszenia za bardzo nie pomogly...........[/QUOTE]
To nie tylko Mozzart ma problem ogłoszeniowy... nikt do mnie nie dzwoni z [B]żadnych[/B] ogłoszeń :nonono2: Ale trzeba czekać... może ludzie wrócą z wakacji... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Najnowsze zdjęcie Mozzarta...
Niestety mało optymistyczne :nonono2:

Tak na dobranoc...

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/mozzartredni.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9969/mozzartredni.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Chetnie by pohasal a nie siedzial za kratami :(:(

Link to comment
Share on other sites

A może dałoby rady wrzucić jeszcze w ogłoszenia ? ;) ...czy nie ma sensu się już bawić ?

Dziewczyny, a poza tym dziwnym gościem, odbieracie wogóle jakieś telefony w sprawie psów... ? Bo u mnie jest straszna cisza... :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

A czy podhalanowe kobitki nie pomogłyby mi zaglądając czasami na wątek kolegi ze schroniska Mozzarta - Breakdance'a ? :siara:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/211643-Nie-mam-%C5%82apy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny...-zapomniany-na-zawsze[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...