Jump to content
Dogomania

Jego domem była ulica - Bambo pojechał do swojego nowego domu


mari23

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikaragua']zapraszam na jej watek :) jest w moim podpisie[/QUOTE]

a ja zapraszam do "moich" dwóch sierotek - przed chwila przyjechały do mnie

[url]http://www.dogomania.pl/threads/211487-7-lipca-straci%C5%82y-wszystko-umar%C5%82-ich-pan!-dwie-malutkie-sierotki-prosz%C4%85-o-serce!?p=17290214#post17290214[/url]

Link to comment
Share on other sites

dzisiejsza wiadomość od Bambo.... a może już nie Bambo? ;)

cytuję:

Piesek już się na dobre zadomowił.Szczeka jak najęty :) ale mam już coraz więcej luzu.
W nocy śpi przy moim łóżku, ale w dzień znajduje sobie jakieś miejsce do spania, niekoniecznie tam gdzie powinien :)
Drzwi już też trochę mniej pilnuje, tylko strasznie je drapie.
Koniecznie chce się bawić z Gigą, ale starsza pani nie zawsze ma na to ochotę.
Kilka razy wydostał się poza ogrodzenie, jednak powracił po kilku chwilach.
Mój mąż nic się nie odzywa na jego temat. Nie pyta o nic. Chyba coś przeczuwa :)
Poznał już wszystkie moje koty. Niektóre nawet trochę boleśnie.
One przed nim nie uciekają. Może jeszcze pamiętają Lizaka?
Mamy problem z wyborem imienia. Bambo jakoś moim dzieciom nie odpowiada.
Wnuczek mówi na niego Rosochaty, a jedna z wnuczek Fifak ( przekręcony Fafik )
Najbardziej to pasuje do niego LIZAK DO POTĘGI, nie można się od niego opędzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Cieszę sie z tak optymistycznych wieści o naszym Bambusiu !!! Jeszcze tylko, marzy mi sie, żeby pan też pokochał tego małego szkraba....[/QUOTE]

skoro nic nie mówi, znaczy, że albo już pokochał, albo wkrótce pokocha.... inaczej by się dopytywał, kiedy go do schroniska oddać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']skoro nic nie mówi, znaczy, że albo już pokochał, albo wkrótce pokocha.... inaczej by się dopytywał, kiedy go do schroniska oddać ;)[/QUOTE]

Dobrze myslisz Marysiu. Mezczyzni potrzebuja czasu na zaakceptowanie nowych warunkow :) :) :)

Bardzo sie ciesze ze Bambus juz tak sie fajnie zadomowil :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Dobrze myslisz Marysiu. Mezczyzni potrzebuja czasu na zaakceptowanie nowych warunkow :) :) :)

Bardzo sie ciesze ze Bambus juz tak sie fajnie zadomowil :)[/QUOTE]

oj, zadomowił się, łobuz!

wiadomość z domku Bambo:


> >na razie jeszcze bezimienny.
> > Walczymy trochę ze sobą. Ugryzł moją kuzynkę, mojego gościa, tylko
> po wejściu do domu.
> > Nie było to mocne ugryzienie, ale poczuła.
> > Jest nienajedzony. Przed karmieniem wariuje, ciężko mi go uspokoić.
> Je bardzo łapczywie.
> > Na początku tak szybko jadł, że później zwracał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']A to chuligan i to wiecznie glodny. Czy on dostal cos na robale ? Moze te robale takie glodne ?[/QUOTE]Jak to Chuligan?Wspaniały psiak i gospodarz :multi: Bambo wypełnia swoje obowiązki broni stada i terenu, co mu się obcy będą kręcili.Je też szybko bo to nie wiadomo mało że obcy to może jeszcze głodni:diabloti:
Brawo Bambuś Pani powinna być dumna.Tylko musi Pani popracować nad tym żeby Bambuś nie decydował kogo ma ugryźć bo to rola przewodnika czyli Pani.A swoją drogą psy mają znakomitą intuicję i nieszczerego lub ze złymi zamiarami człowieka wyczują natychmiast:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']oj, zadomowił się, łobuz!

wiadomość z domku Bambo:


> >na razie jeszcze bezimienny.
> > Walczymy trochę ze sobą. Ugryzł moją kuzynkę, mojego gościa, tylko
> po wejściu do domu.
> > Nie było to mocne ugryzienie, ale poczuła.
> > Jest nienajedzony. Przed karmieniem wariuje, ciężko mi go uspokoić.
> Je bardzo łapczywie.
> > Na początku tak szybko jadł, że później zwracał.[/QUOTE]Bambo BEZ IMIENNY to ja się nie dziwie że gryzie no bo jak oni go wołają w domu i jak do niego mówią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']A to chuligan i to wiecznie glodny. Czy on dostal cos na robale ? Moze te robale takie glodne ?[/QUOTE]

na pchły i robale dostał w pierwszej kolejności

on ma chyba takie "zapotrzebowanie", jak mój syn : zjada za 2, a wygląda, jak 1/2 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='beataczl']mari23 wszystko ok u pieska?:)[/QUOTE]

tak! wszystko dobrze, biegają sobie razem z Tosią, bo mieszkają na sąsiadujących posesjach, a raczej Bambo biega na spacerach wspólnych, a Tosia na smyczy, bo lubi czasem polecieć sobie za daleko, a tam ruchliwa trasa blisko
Bambo już mniej gryzie, ale jeszcze czasem zdarzy mu się ostro kogoś postraszyć ;)
za to aż kotami się dogaduje, łobuziak kochany!

mailuje sobie z panią Bambusia i dostaję wiadomości podwójne - o nim o o Tosi :)
nawet życzenia świąteczne dostaję od pani oraz Bambo i Tosi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']tak! wszystko dobrze, biegają sobie razem z Tosią, bo mieszkają na sąsiadujących posesjach, a raczej Bambo biega na spacerach wspólnych, a Tosia na smyczy, bo lubi czasem polecieć sobie za daleko, a tam ruchliwa trasa blisko
Bambo już mniej gryzie, ale jeszcze czasem zdarzy mu się ostro kogoś postraszyć ;)
za to aż kotami się dogaduje, łobuziak kochany!

mailuje sobie z panią Bambusia i dostaję wiadomości podwójne - o nim o o Tosi :)
nawet życzenia świąteczne dostaję od pani oraz Bambo i Tosi :)[/QUOTE]

zeby sie nic nie stalo jak ta trasa taka ruchliwa..
a tak to rozumiem ze wszystko dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']zeby sie nic nie stalo jak ta trasa taka ruchliwa..
a tak to rozumiem ze wszystko dobrze :)[/QUOTE]


wszystko dobrze, pani zadowolona a Bambuś szczęśliwy :)
i Tosia też jest szczęśliwa, choc pewnie nie podoba jej się, że uniemożliwiają jej ucieczkę, ona tak lubi na chwolke pobiec i wrócić, ale tam byłoby to zagrożeniem życia

za to Bambo nie chce uciekać, on domator - woli pilnować posesji i swojej pani, a czasem poczęstować ząbkami tego, kto mu się nie spodoba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']wszystko dobrze, pani zadowolona a Bambuś szczęśliwy :)
i Tosia też jest szczęśliwa, choc pewnie nie podoba jej się, że uniemożliwiają jej ucieczkę, ona tak lubi na chwolke pobiec i wrócić, ale tam byłoby to zagrożeniem życia

za to Bambo nie chce uciekać, on domator - woli pilnować posesji i swojej pani, a czasem poczęstować ząbkami tego, kto mu się nie spodoba[/QUOTE]

:) no to tak dalej trzymac..
szczesliwe psiaczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']:) no to tak dalej trzymac..
szczesliwe psiaczki :loveu:[/QUOTE]

co jest ważne - zarówno pani Bambusia, jak i państwo Tosi to ludzie dobrzy, ale raczej praktyczni, rozsądni, nie pozwalający na to, by uczucia były ważniejsze niż rozsądek,( tego im zazdroszczę, bo nie posiadam ani trochę ;)) nie ma więc mowy o chwilowym uleganiu zachciankom psa, co czasem kończy sie tragicznie ( piesek prosił, puścili luzem a potem tragedia)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']co jest ważne - zarówno pani Bambusia, jak i państwo Tosi to ludzie dobrzy, ale raczej praktyczni, rozsądni, nie pozwalający na to, by uczucia były ważniejsze niż rozsądek,( tego im zazdroszczę, bo nie posiadam ani trochę ;)) nie ma więc mowy o chwilowym uleganiu zachciankom psa, co czasem kończy sie tragicznie ( piesek prosił, puścili luzem a potem tragedia)[/QUOTE]
cale szczescie:) bo ja niestety to taka Twoja kopia mniej wiecej;) chociaz ostatnio ,,wydoroslalam" bardziej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']cale szczescie:) bo ja niestety to taka Twoja kopia mniej wiecej;) chociaz ostatnio ,,wydoroslalam" bardziej...[/QUOTE]

ja już też trochę "wydoroślałam", ale natury człowieka chyba tak naprawdę nie da się zmienić....

zobaczyłam Twój podpis - zmień kolor szybciutko, póki jakiś mod się nie dopatrzy i usunie Ci podpis - zgodnie z regulaminem kolor zielony jest zastrzeżony tylko dla moderatorów ( chyba, że coś się ostatnio w tym regulaminie zmieniło)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ja już też trochę "wydoroślałam", ale natury człowieka chyba tak naprawdę nie da się zmienić....

zobaczyłam Twój podpis - zmień kolor szybciutko, póki jakiś mod się nie dopatrzy i usunie Ci podpis - zgodnie z regulaminem kolor zielony jest zastrzeżony tylko dla moderatorów ( chyba, że coś się ostatnio w tym regulaminie zmieniło)[/QUOTE]

o kurka dzieki za uwage zdaje sie,ze masz racje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...