Jump to content
Dogomania

Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!


AgaG

Recommended Posts

[quote name='AgaG']A po co miałby wam wydawać? z boksu wyprowadzac nie można, bo sa w jakiś czas po szczepieniach. trzeba w boksach posprzatać ;) i dać nowe gazety dobrze wchłaniające (zacznijcie już zbierać:eviltong:) i pobawic się treba z maluchami bo tego bardzonpottzebują. te info. mam od mar. gajko.[/quote]
Makulatury się pozbędę!!!! :multi: :multi: :multi: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Erka - dziewczynom chodziło o to czy właściciel hotelu (p. Tomek) pozwoli im zabierać szczeniaczki z boksu (bo chyba jeszcze nie zna "cioteczek').
Szczeniorki nie wychodza jeszcze na spacerki, za to w boksie rozrabiają jak "pijane - i to bardzo- zające". My przenosimy szczeniorki obok do wolnego boksu, sprzatamy ich boks i szczeniorki wracają na "swoje włościa" (a my sprzatamy "boks - przechowalnię" , bo i tam zdążą czasami zrobić rózne rzeczy .) :lol: No i dobrze jak jest czas (a tego przeważnie nam brakuje) pobawic sie trochę ze szczeniorkami, bowiem bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem .

Link to comment
Share on other sites

Faro a wiesz może o której dzisiaj bedzie Luiza jakby co. My bedziemy ok 17 w hotelu. Pan Tomek raz widział jedną z cioteczek i nie wiem czy to wystarczy :cool3: a drugiej wcale. I jeszcze bedziemy z TZtami więc wyglądac bedziemy jak grupa zorganizowana... nie wiem czy wzbudzajaca zaufanie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tzn wiesz... ja tam z Ciapkiem na spacezre byłam jak najbrudniejsza robota została odwalona, przez kojego TZ który miał robic tylko za szofera :evil_lol: i Perfi. Ale potem zostałam zamknieta ze szczeniorami, skłamałabym mówiąc, że wbrew własnej woli, żeby zdjęcia porobic.
Ale tak tak posprzątane jest ladnie... To co dzisiaj na dyżur jedzie kiwi z Elą??

Link to comment
Share on other sites

:calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dla wszystkich opiekujących się szczeniorami![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black]Ale mimo opieki tylu ciotek szczeniorki chcą do domków!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

jestesmy umowione z ela i asieq na dzisiaj na dyzur u szczeniorow :loveu:
dzieki za pomoc wszystkim!

niestety mimo to sytuacja szczeniakow jest niedobra..
wszyscy chca male pieski i to pieski, jedyny chlopak - uluś bedzie spory - on juz jest grubej kosci i misiek z niego, nikt nie chce suczek
ani jedna osoba, na allegro 7 osob obserwuje, ale nikt nie dzwoni,
za dwa tygodnie termin kolejnego szczepienia, jesli do tej pory nie znajda domow, ni zaszczepimy ich bo nie mamy za co...
wydatki na karme i szczepienie to ponad 350 zl,
za hotel do konca tygodnia, zkladajac ze Pan Tomek nam policzy za dwa boksy a nie za 6 psow, wyjdzie 630 zl...

nie dajemy rady, po prostu nie mamy czym zaplacic...

dlug rubena w hotelu to 210 zl, dzisiaj mam zaplacic tylko nie mam czym bo w portfelu czarna dziura...

czy ktos moglby wspomoc finansowo szczeniory?

:modla:

Link to comment
Share on other sites

Kiwuś przelij mi plaka szcseniaków ale tak by się dobrze otwierał. Wyślę go ach21 do wydrukowania. ale teraz święto może kicha być :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

jest kicha :cool1: dałam ogłoszenie o Ambrze i reszcie szczeniorów do GW... liczyłam, że ukarze się wczoraj lub dzisiaj... i nic z tego :shake:
gazeta zajęta wyborami i "cmentarnymi" informacjami... :cool1: i brakło miejsca na maluchy.
Ambra znalazła już dom, więc jak nie będzie druku w tym tygodniu (a chyba nie będzie) to zmienię treść i trzeba liczyć na druk w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...