Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus


Drzagodha

Recommended Posts

[quote name='malina1']Tragedia :( biedny Bakuś... U wnuczki państwa, którzy wzięli Gonzo, też wykryto alergię. Ale nie ma się co martwić! Gonzo na pewno zostanie, a moja mama walczy z alergią :)[/QUOTE]

A wiecie, co jest najciekawsze? Według najnowszych badań, sierść psa podobno nie uczula. Nie ma takich właściwości. Tak przynajmniej słyszałam.

Link to comment
Share on other sites

Do nowego domu trafiła wczoraj Julka, a dzisiaj również Cypek ;) Mam nadzieję, że ludzie sobie z nimi poradzą.

W zeszłym tygodniu przyjechała pani, która była zainteresowana Corgim, wzięła jednak Huga. W środę za to dom znalazł Saiko ;) Pani ma już od nas kota, teraz do stada z kotami i dwoma psami dołączył kolejny pies ;) Do domu w zeszłym tygodniu trafiła również Andzia.

W zeszły poniedziałek natomiast był facet, który chciał adoptować Rewię i był bardzo oburzony, że nie wydałam mu psa, a on przecież wypił TYLKO jedno piwo. Waliło od niego na kilometr. I jeszcze tekst "Miałem psa, ale musiałem się go pozbyć, bo był agresywny i dostałem przez niego mandat." Temu panu już podziękujemy.

Jeden z domów zainteresowanych Mają póki co nie wypadł w rozmowie najlepiej, poznać psa nawet nie przyjechali... Facet zainteresowany Frodem również się nie pojawił.

Link to comment
Share on other sites

Kochani:)Wczoraj zadzwoniła do mnie pani z Głogowa szuka psa do adopcji ma być nieduży do mieszkania w bloku,i przyjazny do dzieci:)Obiecałam jej że dam wam znać i że zadzwonicie do niej.Ona nie ma neta więc raczej kontakt telefoniczny bądź osobisty:)Trzymam kciuki oby okazało się że to był szczęśliwy tel z dobrym miejscem:)Je nr tel pani Danusia 533802059.
No i dajcie znać:)

Link to comment
Share on other sites

Pani jest z Głogowa a ja z Jeleniej Góry:)Szukała psa do adopcji i znalazła mój nr tel nie wiem od kogo i skąd,ogłaszałam Niki którą miałam na tymczasie ale ona ma już domek:).Obiecałam jej że dam wam znać a Wy zadzwonicie do niej.Najlepiej żeby się z nią umówić i pokazać psiaki.Ja tego nie zrobię bo..trochę daleko mieszkam i nie znam waszych psów.Pani też nie znam więc może jakaś wizyta przed adopcyjna i rozmowa z nią?Nie wiem jak działacie?Jeszcze raz trzymam kciuki nr tel do niej macie;)Działajcie kochani

Link to comment
Share on other sites

W sobotę do nowego, wspólnego domu pojechał Cheops i Snoocer, wczoraj dom znalazła zaś przeraźliwie płacząca pinczerka Psotka ;)

Przy okazji zapraszam na wątek wyłowionego z Odry Ola:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211805-Wy%C5%82owiono-mnie-z-Odry...-Znajd%C4%99-nowy-dom"]http://www.dogomania.pl/threads/211805-Wy%C5%82owiono-mnie-z-Odry...-Znajd%C4%99-nowy-dom[/URL]

EDIT: To jeszcze na wątek jamnikowatej Fasolki i jej syna Ogórka ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211811-Jamnikowata-Fasolka-i-jej-synek-Og%C3%B3rek[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...