Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus


Drzagodha

Recommended Posts

[quote name='Elza22']Cały czas dobre wieści a wiadomo co tam u Elzy bo ten domek do końca pewny nie był chyba coś tak mi się wydaje że miał być sprawdzony???[/QUOTE]

Wizyty poadopcyjnej jeszcze nie było, ale Ania widziała Elzę na spacerze ;) Wizyta na pewno w najbliższym czasie będzie, ale póki co mamy urwanie głowy z zagubionymi po sylwestrze psami i wyrzuconymi po świętach szczeniakami... Muszę dziś odebrać wyrzuconą sukę ze szczeniakiem, wczoraj przywiozłam colaka, jednego psa którego zgarnęłyśmy z Sobczyc odstawiłyśmy od razu do właściciela, bo szukał suni już jakieś 3 tygodnie... Dzisiaj prawdopodobnie jeszcze jednego psa z Leśnej Doliny muszę zgarnąć, właśnie dzwonił pan, któremu zginęła jamniczka... Masakra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malina1']I dzisiaj do mojej szkoły szczeniak się przybłąkał... Jak tam z nim, trafił do tej pani?[/QUOTE]

Trafił, trafił ;) Kobitka sympatyczna, ma już jednego psa (golden na krótkich łapach - do Felera by pasował :evil_lol:). Z tego co opowiadała miała jeszcze niedawno drugiego (podobnego do tego dzisiejszego szczyla), ale został zagryziony przez jakiegoś psa :-( Po dworze biegał jeszcze kot, ale w sumie nie wiem, czy jej. Psiaki mieszkają w domu, mają swobodne wyjście na ogródek. Myślę, że mały będzie miał tam dobrze :)

Suka z córką odebrana, pies z Leśnej Doliny również. Do tego nowy kot i pies z wypadku, któremu niestety nie udało się przeżyć... Nie było nawet co składać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']szkoda biednego psiaka....[/QUOTE]

Tak naprawdę wina właścicielki. Babcia po 80 spokojnie, pies był głuchy i ślepy, więc samochodów nie zauważał, to co on do cholery na ulicy robił?! :angryy: Jeszcze tekst "Jego już 2 tygodnie temu samochód potrącił, ale wyszedł z tego". Myślałam, że ją zabije na miejscu...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze...
jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Super wieści ;-) Na głogów-info nadal jest masę ogłoszeń typy sprzedam yorka czy york szuka pierwszej partnerki skoro weszła ustawa o zakazie rozmnażania nie rodowodowych psów i kotów to można gdzieś zgłosić takie ogłoszenia????[/QUOTE]

Generalnie to zgłaszałam już to do redakcji, ale jakoś przeszło bez echa...

Link to comment
Share on other sites

Dziś odebraliśmy interwencyjnie psa przetrzymywanego od jakiegoś czasu zamkniętego w ciemnej łazience, bez wody i możliwości wyjścia. W mieszkaniu smród nie do wytrzymania, totalny syf, pełno butelek po denaturacie (ulubiony trunek właściciela). Pies wypuszczony z łazienki wpadł w totalny szał, nie wiedział co się dzieje, ze strachu próbował atakować. Szybko przekonał się jednak, że nie chcemy zrobić mu krzywdy i już w samochodzie szukał pierwszego normalnego kontaktu :) Aktualnie dochodzi do siebie, daje się już głaskać i zaczął rozdawać nawet buziaki :)

Właściciel zrzekł się psa na rzecz stowarzyszenia. Sam trafił na przymusowe leczenie odwykowe. Oczywiście to jeszcze nie koniec sprawy. Do prokuratury zostanie skierowane zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znęcania się nad wyżej wymienionym psem przez właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...