Jump to content
Dogomania

Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

szkoda, że mała tylko dlatego że nie jest rasowa, musi nadal cierpieć w schronie, sama :(
i szkoda,że ja mam tymczas u siebie zajęty i do tego jeszcze duży remont mnie czeka, cholera no...

zadam jeszcze raz pytanie, czy jeśli znalazł by się tymczas, to czy pomożecie ewentualnie w leczeniu, transporcie??
mam jeszcze jeden BDT na myśli ale nie wiem, czy się dziewczyna zgodzi, bo już tam siedzi psiak ode mnie też. Ale spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

Mala Czarna napisala na CzK
Przestrzegam natomiast przed p. Beata Meln***, ul. Blacharska, Warszawa. Zarówno ona jak i jej siostra, z która straciłysmy kontakt (adres podam póxniej), mogą nadal szukać yorka, bądź psa w typie yorka. Rezygnują z psa gdy dzwonimy i umawiamy się na wizytę poadopcyjną. Tel. 504 08* 3** Bardzo skomplikowana historia niestety [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać./images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

I dane kontaktowe siostry: E. Ponę** - Owczar***, Al. Lotników Warszawa, tel.:518 833 4**
Siostra rozpłynęła się we mgle, od poniedziałku nie odbiera telefonów. Uwaga: może mieć telefon na kartę prepaidową, i po prostu ją wywaliła.

Link to comment
Share on other sites

Dobra cioteczki... Samymi hopkami nic tu nie zdzialamy. Trzeba cos ruszyc.

Po pierwsze, oprocz indywidualnego Allegro, dodalam jeszcze Sonie do grupowego Allegro kudlaczy:

[URL]http://allegro.pl/kudlatki-i-mix-pudle-czekaja-na-odmiane-losu-i1619134192.html[/URL]

Po drugie, zamowie jej pakiet innych ogloszen.
Po trzecie, postaram sie porozglaszac ja na dogo i ściągnąć tu na wątek jak najwiecej osob.

Trzeba rowniez zaczac szukac DT lub hoteliku oraz deklaracji... Pomozecie w tym?

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam tu z wątku naszego sznaucerka Pysia, gdzie był wstawiony link. Mała świetna. Dla milośników długowłosych psiaków kolor nie ma znaczenia.

Dziewczyny, mojej mamy yorka miała takie same symetryczne wyłysienia. Wszyscy lekarze mówili, że to na tle hormonalnym, ale nie przeszło po sterylce. W końcu jedna lekarka zbadała poziom cukru i okazało sie, że to zmiany cukrzycowe. Na leczenie było za późno. Cukrzyca zniszczyła organizm i mimo podawania insuliny i diety sunia umarła. Sprawdzałyście jej cukier na wszelki wypadek?

Gdyby była po sterylce lub zgłoszona na watek sterylkowy, udałoby się zebrac na karmę i jakims cudem znalazłby się transport aż na Śląsk, to mała może do mnie przyjechać w każdej chwili. Starsze małe pieski tez znajdują dom. Dzis do domu pojechał od nas stary mopsik, a niedawno stara kundelka Pusia. Oboje w świetne ręce. Gorzej ze starszymi duzymi psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']G[B]dyby była po sterylce lub zgłoszona na watek sterylkowy, [/B]udałoby się zebrac na karmę i jakims cudem znalazłby się transport aż na Śląsk, to mała może do mnie przyjechać w każdej chwili. Starsze małe pieski tez znajdują dom. Dzis do domu pojechał od nas stary mopsik, a niedawno stara kundelka Pusia. Oboje w świetne ręce. Gorzej ze starszymi duzymi psami.[/QUOTE]

No właśnie pytanie zasadnicze, czy ona już jest po sterylizacji? Na zdjęciu jest w kołnierzu, więc może już jest po zabiegu.
Po drugie - czy można jej zrobić badania, o których wspomniała Jaaga.

Z pomorza na Śląsk to kawał drogi, dlatego jeśli znalazł by się jakiś transport łączony i mała po drodze nie miałaby się gdzie zatrzymać, to może do mnie na 2-3 dni wskoczyć i odpocząć przed dalszą podróżą (koty mam nadzieję, że toleruje i inne suki).

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem. Mogę się dołożyć do sterylki skoro jest domek tymczasowy zapytam Itske ona jeździ do Warszawy. Gdyby doszło do sterylki sunia może dojść do siebie u mnie i poczekać na transport do Warszawy pod warunkiem, że sprawa zostanie skończona do 18.06, ponieważ 19.06 wyjeżdżam na 2,5 tygodnia. Mogę zająć się zorganizowanie sterylizacji w Gdańsku. Nie mam żadnych zwierząt. Ostatni tymczas pojechał w tą niedzielę do Olsztyna hip hip hura.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam sie dodzwonic do Pineski (zdaje mature dlatego) wiec zadzwoniłam do schronu i mam wiadomosci:
-sunia po sterylizacji
-zaszczepiona chyba na wirusowki tez
-do psow ok
-Pani mowiła ze do kotow tez powinno byc ok
-jest spokojna,niesmiała
-jest troche wieksza od yorka
-choroba skory napewno nie jest zarazliwa(miała smarowane Pani nie wiedziała dokładnie czym)

Link to comment
Share on other sites

Suuuper :)
Widzę, że się zaczyna wszystko układać :)

Secia, a mała jak już po sterylce jest, to mogłaby u Ciebie poczekać na transport do Jaagi?
A może w tym czasie i nowy domek by się znalazł gdzieś bliżej :)
Po co mała ma tkwić w schronisku skoro masz wolne miejsce??

Link to comment
Share on other sites

czy są papiery z badania suni? Myślę, że może poczekać bo smutno w domu bez psa. Tylko dziewczynki zwijajcie się z tym transportem bo mi serce pęka po jak oddaje tymczasa, bo się zaczynam przywiązywać. Miałam taką śliczną Polę przez 4 miesiące starą bokserkę z Promyka, anioł. A teraz przez 7 tygodni innego boksera Plamo z Promyka z ciężką nużycą. Był pod opieką fundacji Boksery w Potrzebie. W sierpniu wyjeżdżam na bardzo długo do Australii, więc świadomie po śmierci Sety w zeszłym roku w maju, już nie mam psów. Ciężko przeżyłam śmierć Sety i odejście Poli, więc teraz oczywiście pomogę ale sprężajcie się dziewczynki bo znowu będe ryczeć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...