Jump to content
Dogomania

Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....


lika1771

Recommended Posts

[quote name='Akrum']Pytałam, pytałam i nic.
Ale szukam dalej :)
Powiedzcie mi proszę, jaki jest jej stosunek do psów i ludzi?
Jest typem wypłoszka, przepraszam że żyję, czy odważna, zadziorna??

I czy ona miała robione jakieś badania? czy wiadomo że to na pewno nie np. grzybica?[/QUOTE]

Do psiakow podobno ok w zachowaniu do ludzi niesmiała,wystraszona.Wet badał napewno nie jest zarazliwe(zmiany hormonalne)
Tyle na razie wiem,czekam na cioteczke ktora tam chodzi to wiecej napisze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W takim razie poczekam jeszcze na wieści,które przyniesie Tobie cioteczka, która chodzi tam do schroniska i podeślę wtedy do kilku osób, z których mam nadzieję choć jedna będzie mogła pomóc z tymczasem.

Jakby można jeszcze spytać tej cioteczki, jaka ona jest duża, znaczy mniej więcej ile kg może mieć.

I kolejne pytanie: czy jeśli byłby DT, to pomoc finansowa w ewentualnym leczeniu by była?

A i jeszcze - ona już jest po sterylizacji, tak?

WIem, wiem... zadaje dużo pytań, ale to są ważne informacje, od których może zależeć los małej kruszynki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']no to jestem faktycznie jestem chętna dać dt yoreczkowi panieneczka fajna ale nie ma nic z yorka to jak dla mnie kundelek[/QUOTE]

No kundelek,ale doprowadzic do porzadku i bedzie sliczna suniaczka i jeszcze domki beda sie bic o Nia:lol:

Elza jak to by był york co całkiem mozliwe ze nie trzeba by było watku zakładac.........

Akru dziekuje mi tez sunieczka nie daje spokoju,gdybym mogła:wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo postaram się zrobić dla niej bazarek w najblizszym czasie. :)

________________________________________________________________________________

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207994-Dla-Gucia-!-Zapraszam-!?p=16906083#post16906083[/url]

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye:[quote name='Elza22']nie tylko dla yorka mix oczywiście też może być ale mała jak dla mnie nie ma nic z yorka wiec niestety nie mogę jej dać dt.[/QUOTE]:crazyeye:

To po co wchodzisz na wątek i ludzi denerwujesz? Jakby ona była yorkiem, to tu by się tłumy "takich" pomagających ustawiły! :pissed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='otita']:crazyeye::crazyeye:

To po co wchodzisz na wątek i ludzi denerwujesz? Jakby ona była yorkiem, to tu by się tłumy "takich" pomagających ustawiły! :pissed:[/QUOTE

a co ty możesz o mnie wiedzieć????nie pchałam się tutaj z yorków w potrzebie tu trafiłam i jakim prawem mnie oceniasz????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22'][quote name='otita']:crazyeye::crazyeye:

To po co wchodzisz na wątek i ludzi denerwujesz? Jakby ona była yorkiem, to tu by się tłumy "takich" pomagających ustawiły! :pissed:[/QUOTE

a co ty możesz o mnie wiedzieć????nie pchałam się tutaj z yorków w potrzebie tu trafiłam i jakim prawem mnie oceniasz????[/QUOTE]

Wystarczy, że wiem tyle, że możesz pomóc psu, ale tego nie zrobisz! Nie zrobisz bo nie jest rasy najpopularniejszej w Polsce, za którą ludzie płacą grube pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='otita'][quote name='Elza22']

Wystarczy, że wiem tyle, że możesz pomóc psu, ale tego nie zrobisz! Nie zrobisz bo nie jest rasy najpopularniejszej w Polsce, za którą ludzie płacą grube pieniądze.[/QUOTE]

dla psa w typie yorka znalezienie domu to nie problem a jak chodzi o kundelka może trwać niestety nawet latami sama mam yorka i dobermana ze schroniska i do tego dwa małe kundelki które zabrałam z metrowego łańcucha i umieściłam u znajomej na posesji kupiłam im budy i dostarczam jedzenie i tak sobie żyją ale znalezienie domu okazało się nie realne dwa razy znalazłam im dom który na poczatku był cudowny a jak przyjechałam z niezapowiedzianą wizytą to brak słów wiec zrezygnowałam bo psy bardzo źle znosiły te powroty a że to staruszki postanowiłam że do końca swoich dni zostaną u niej mają tam dobrze tylko ona nie jest w stanie kupować im jedzenia i kolejny kundelek który pewnie by został bo marne szanse na dom to nie wchodzi w grę właśnie dlatego nie mogę jej wziąść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...