Jump to content
Dogomania

Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Dostałam taka wiadomosc od Emis ma hotel 15km od Katowic 11zł na dobe+ karma[/B]

U mnie w domu niestety nie da rady - stado tymczasowiczów powiększyło mi się do 7 kotów i psa (Zoe wróciła adopcji ludzie są beznadziejni... ) Nasz dom dopiero będziemy rozbudowywać, teraz ma powalające 36m i jest już na prawdę ciasno. No chyba, żeby urządzało Was wsadzenie klatki kenelowej do altany do czasu, gdy przestanie siać... Potem mogłaby być normalnie przeniesiona albo do kojca albo do domu, jeśli mi się trochę rozluźni zazwierzęcenie na m2. No i altana będzie wolna dopiero koło środy, teraz jest zawalona materiałem na budy

[B]A tutaj altana [/B]

Spacery oczywiście tak, póki "zagrzybia" wielkiego przytulania się nie będzie, ale potem jak coś to oddam z nawiązką ;)

Znalazłam takie zdjęcie gdzie altana weszła mi w kadr

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/933/2bd150088976b9bamed.jpg[/IMG][/URL]

Jest na podstawie sześciokąta, jedna ściana ma jakieś 3m długości. Dwie z przodu w połowie są z płyty osb, reszta z plexi (to pofalowane), więc w środku jest jasno.

Co do weterynarza - zwierzaki leczę w Lupusie w Sosnowcu. Pracowałam tam przez 2,5 roku, mam pełne zaufanie do tych Wetek i z czystym sumieniem je polecam. Nie mają wygórowanych cen, są bardzo rzetelne i mają ogromne serce dla zwierząt. Do lecznicy jest 12 km, mogę wozić psiaka za zwrot kosztów paliwa.[/QUOTE]

CO MYSLICIE NO I NA HOTELIK TRZEBA ZBIERAC.......

Link to comment
Share on other sites

11 zł za dobe + jeszcze karma - drogo, ale jak nie będzie wyjścia...
ale przyjęli by tam psiaka z grzybicą??
może umieścić tam Sonie chociaż na czas leczenia?
A potem jak już będzie mogła to do DT puścić??

już sama nie wiem co robić...

Edit: o widzę, że opis dodałaś.
Moim zdaniem, nie ma chyba wyjścia...

Link to comment
Share on other sites

Nieźle, ale zgadzam się - drogo. 11zł + karma + zwrot kosztów weta + zwrot kosztów paliwa... I jeszcze coś moze dojsc.
Na razie nie mamy nic innego. Tak czy inaczej, obojętnie gdzie by trafiła, potrzebujemy pieniędzy. Deklaruję zrobic bazarek, jak zakoncze teraźniejszy, ale i tak to będzie za mało.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wtrącę.
Koszty paliwa niewielkie, bo Sarnów jest 16 km. od Katowic, więc mała za 10 minut będzie na miejscu.
Podczytuję wątek Raszki, stąd "znam" sprawę, a raczej to co Emiś napisała na temat hotelikowania Soni.
Mała byłaby w altance tylko do momentu kiedy nie przestanie zarażać.
11 za dobę to drogo, ale ...
Życzę powodzenia malutkiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']lika pisals moze do yorkowej skarpety o pomoc ?[/QUOTE]

Wiesz nie wiem czy pisac?Czy Ona sie kwalfikuje?

Tutaj watek do hoteliku Emis [url]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-(koło-Katowic)-zaprasza!-Ruszamy-w-połowie-czerwca[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Przepraszam, że się wtrącę.
Koszty paliwa niewielkie, bo Sarnów jest 16 km. od Katowic, więc mała za 10 minut będzie na miejscu.
Podczytuję wątek Raszki, stąd "znam" sprawę, a raczej to co Emiś napisała na temat hotelikowania Soni.
Mała byłaby w altance tylko do momentu kiedy nie przestanie zarażać.
11 za dobę to drogo, ale ...
Życzę powodzenia malutkiej.[/QUOTE]

Podpisuję się pod tym.

Link to comment
Share on other sites

Dla Soni zamówiłam dietę wątrobową i szczepionkę, trzeba kupic płyn do oprysków skóry, szampon z ketokonazolem, tabletki wzmacniające chora skórę i włosy, leki wątrobowe, Vircon, zrobić USG wątroby. Koszt całości to 300-350 zł.

Czy Emiś wie, że co dzień trzeba podawać leki wątrobowe i nie da się leczyć grzyba tradycyjnie tabletkami, tylko opryskami i myciem?
Nie wiem też jak Sonia wytrzyma kilkutygodniowy pobyt w klatce kenelowej. Co prawda chodzi spać do takiej, ale cały dzień ma luz. Rano już na mnie poszczekuje, że czeka na wyjście.

Podejmijcie więc decyzje i dajcie znac, bo mam to wszystko odebrać dziś i jeszcze ją szczepić. jesli tam sam pobyt bedzie kosztował ponad 300 zł miesiecznie, to nie wiem, na co starczy pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

czy sa w tym jakies deklaracje stale ?
11 za dobe + karma -ile to orienatcyjnie wyniesie miesiecznie ? trzeba chyba dokladnie policzyc wszystkie koszty

tzn ,ze od tych 580 trzeba odjac zamowienie Jaggi 350 ?
tzn ,ze kasa prawie na zero przy tak chorym psie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']napisałam do martka1982 - zobaczymy co odpisze...[/QUOTE]

martka1982 nie ma przez dwa tygodnie, wyjechała.
Piszcie albo dzwońcie do Pani Prezes.
Kontakt:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
ul.Gajowa 7a
62-510 Konin
tel.stacjonarny 63 243 80 38
Marta 513 252 632
e mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...