Jump to content
Dogomania

Połamany mix jamnika , Grosio [']


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dziękujemy bardzo :)

Z groszkiem jest problem , bo ranka po operacji nam się nie goi , paprze się , a nie można jej zostawić , żeby oddychała bo noga musi być jeszcze usztywniona . W poniedziałek robiliśmy RTG i zrasta się ładnie . Jeszcze około 3 tygodni Grosio musi się pomęczyć .

Link to comment
Share on other sites

Nikt do nas nie zagląda , ale napiszę , dzisiaj jedziemy na konsultacje do ortopedy (dr Masztak ) bo strasznie (jak dla mnie ) coś w tej łapce chrupie , nie mam pojęcia jaki będzie koszt wizyty i czy osoba która będzie nas wiozła będzie chciała zwrot kosztów , bo to jednak spory kawałek drogi . Trzymajcie kciuki , żeby wszystko było ok .

Link to comment
Share on other sites

Jest bardzo źle , wręcz tragicznie , jutro kolejna operacja ( koszt 350-400 zł ) + koszty paliwa , okazuje się że wet w Tomaszowie spieprzył operację , oglądając rtg z przed operacji i po operacji wet stwierdził , że lepiej było przed , mało tego , skóra pod opatrunkiem prawie gniła , na co wet z Tomaszowa powiedział , że wszystko jest ok . Jeszcze wczoraj z nim rozmawiałam mówiłam , że mi się ta łapa nie podoba , że w niej coś chrupie , ale wet (Tomaszów ) stwierdził , że wszystko się cudnie goi , tak się goi , że jutro będą od nowa składać nóżkę , do tego wet z Tomaszowa , źle pozakładał druty i kawałek kości najprawdopodobniej trzeba usunąć . Ja jestem załamana .

Dodatkowo koszt operacji 350-400 zł + transport pewnie koło 40 zł

a mamy :
PACZEK - 30 zł
Pani JOLANTA G S - 50 zł + 60 zł
Jamnicza skarpeta - 100 zł
Sarunia-Niunia - 20 zł
Pani Gosia - 100 zł
EWELINA ANNA S - 100 zł
Razem : 460 zł

Wydatki :
Codzienny transport do lecznicy - 20 zł
Karma ( [url]http://allegro.pl/orijen-adult-7kg-1...618659239.html[/url] ) - 125 zł
Transport do wet (co dzień , co drugi dzień 15 km) - 30 zł
alantan - 7,50 zł
bandaże - 5 zł
RTG - 20 zł
Plastry , bandaże , opatrunki - 20 zł
Transport do wet ( 70 km ) - 10 zł
RTG - 50 zł
Zostało :172 zł

błagam o pomoc , ja nie mam nawet 1 zł , żeby założyć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']odpowiadam na prosbe z jamniczej skarpety,Groszek otrzyma wsparcie w kwocie 200zł,prosze o konto.[/QUOTE]

Ja was kocham po prostu :loveu::loveu::loveu:, czyli do opłacenia operacji potrzeba już tylko 20 zł , na kasę za transport kierowca obiecał poczekać :)

Link to comment
Share on other sites

Jasna cholera , co za konował:angryy:
Że schrzanił zabieg to jedno ale że szedł w zaparte zamiast od razu przyznać że jest nie tak to juz niewybaczalne. To się kwalifikuje do zgłoszenia w Izbie.
Poproszę o konto - coś przeleję bo obawiam się, że na opłaceniu samego zabiegu wydatki się nie skończą:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Jasna cholera , co za konował:angryy:
Że schrzanił zabieg to jedno ale że szedł w zaparte zamiast od razu przyznać że jest nie tak to juz niewybaczalne. [B]To się kwalifikuje do zgłoszenia w Izbie.[/B]
Poproszę o konto - coś przeleję bo obawiam się, że na opłaceniu samego zabiegu wydatki się nie skończą:shake:[/QUOTE]

Taki też mam zamiar , ja mu tego nie odpuszczę , najgorsze jest to że ja kompletnie się na tym nie znająca widziałam , że noga się nie zrasta , ale wet z doświadczeniem i poważaniem , więc się nie kłóciłam .Konto leci na PW . Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']odpowiadam na prosbe z jamniczej skarpety,Groszek otrzyma wsparcie w kwocie 200zł,prosze o konto.[/QUOTE]

Wspaniała Danusia... W potrzebie zawsze można na Nią liczyć!!!
Wszystkiego dobrego dla Groszeczka!!! Oby tylko wszystko dobrze się dla Niego skończyło...

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po operacji , było bardzo źle , wet który operował (wet z przynajmniej 30letnim doświadczeniem ) nie miał jeszcze takiego przypadku , stwierdził , że będzie mu się po nocach śniła ta operacja , kości w środku zaczęły się psuć , skóra gniła , masakra , a wet Tomaszowski twierdził , że tak ma być .
W tej chwili w kości jest gwóźdź którego nie będziemy usuwać , powinna być dobrze , ale 100 % gwarancji , że łapa się wygoi nie mamy , w piątek konsultacja . Dzisiejsza operacja kosztowała 430 zł , koszt transportu 30 zł . Mam paragonik później postaram się wrzucić .

Groszek dochodzi do siebie w klatce , niestety najbliższe 2-3 tygodnie musi siedzieć w klatce :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...