Jump to content
Dogomania

CAC Racibórz -12.06


Anna Radochna Perek

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka']Czy ktoś z jadących do Raciborza ze Śląska miałby w samochodzie miejsce dla 1 osoby bez psa?
Niestety z takich czy innych powodów nie mam jak dojechać, a perspektywa pociągu o 4.50 z Katowic przeraża...[/QUOTE]

Jagoda, ja mam jedno miejsce :) Tylko jedziemy sporą ekipą ;) Jesteś chętna ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arci']Jest plan sędziowania i spis wystawców
[url]http://www.zkwp-raciborz.pl/www/12.pdf[/url]
[url]http://www.zkwp-raciborz.pl/www/13.pdf[/url][/QUOTE]
Do pełni szczęścia brakuje tylko potwierdzeń. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Dziwne... Mimo, ze wycofałam psy i dostałam potwierdzenie z oddziału, to moje psy są w stawce.[/QUOTE]


Jak rozmawiałam z Panią z oddziału powiedziała mi że psy które były zgłoszone będą w katalogu mimo wycofania:) natomiast nie będą egzekwować opłat:)
Doradziła mi też że gdybym się zdecydowała przyjechać to zapłacić mam w piątek i zabrać potwierdzenie i mimo iż wycofałam będzie oki:)

Link to comment
Share on other sites

My po namyśle dojechaliśmy do Raciborzą i narzekać nie możemy :)
[B][COLOR=seagreen]
Goango BLACK ESSENSE [/COLOR][/B] (Emma) nasza gordonka - Zw.Mł., NJwR i finał BIS Junior
a nasz
[B][COLOR=seagreen]Dessi[/COLOR] ([COLOR=sienna]Lofty DESPERADO[/COLOR]) - CWC, Zwycięzca, BOB, BOG a na koniec BIS !!!![/B]

Dziękujemy wszystkim za doping na BIS-ach !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']My po namyśle dojechaliśmy do Raciborzą i narzekać nie możemy :)
[B][COLOR=seagreen]
Goango BLACK ESSENSE [/COLOR][/B] (Emma) nasza gordonka - Zw.Mł., NJwR i finał BIS Junior
a nasz
[B][COLOR=seagreen]Dessi[/COLOR] ([COLOR=sienna]Lofty DESPERADO[/COLOR]) - CWC, Zwycięzca, BOB, BOG a na koniec BIS !!!![/B]

Dziękujemy wszystkim za doping na BIS-ach !!![/QUOTE]

Oj pewnie, że nie możecie, wynik rewelacyjny! My u góry kibicowaliśmy, a potem i ja na ringu :) BRAWO :):):)



A my .......

Bernardyn Krótkowłosy
ICH MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - DOSK1, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy

Boston Terrier
JCH IVO OF Dreams Become A Reality FCI - DOSK1, CWC, Zwycięzca
ICH NOVINKA Rojber FCI - DOSK1, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, [COLOR=seagreen][B]BEST OF GROUP[/B][/COLOR] !!!!!!

Wpadł mi też w ręce mops
BETTER Black Shinau - DOSK1, CWC, Zwycięzca


No po prostu lepiej być nie mogło :)

[img]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248355_2139722775657_1323802158_4287927_4988367_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...