Jump to content
Dogomania

Anna Radochna Perek

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Anna Radochna Perek

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szkockaelita.republika.pl

Converted

 • Biography
  fotograf
 • Location
  Kraków
 • Interests
  fotografia, kynologia
 • Occupation
  fotograf ;)
 1. [quote name='cockermanka']Zgłosiłam dwa - rzutem na taśmę ;) Mam tylko nadzieję,że nie zmieni się sędzia.[/QUOTE] informuję, iż jeśli nie jesteś w grupie VII ani X i nie miała Cię sędziować p. Wieremiejczyk to nic mi o zmianie sędziego nie wiadomo na cocery ;) natomiast z racji tego iż Pani Wieremiejczyk-Wierzchowska nie da rady przybyć uległa zmiana sędziego na VII i X Grupę - z przyczyn niezależnych od organizatora. A formularz złoszeniowy jeszcze wisi i ponoć wisieć ma do 29.ego ;) informuję :)
 2. dla przypomnienia tematu dodam, iż [B]jeszcze jutro[/B] będzie można zgłaszać psy na wystawę :) ;)
 3. automatyczna odpowiedź znaczy iż zgłoszenie zostało przyjęte. Jeśli chodzi o BIS użytków to u nas nie bywały tak owe, więc jak sądzę niestety też nie będzie w tym roku :)
 4. oj tego na razie nie wiem :( jak sie tylko dowiem dam znać natomiast termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 22.05! Na wystawie w Bytomiu będą także przyjmowane zgłoszenia w namiocie "raciborskim" ;) Każdy kto otrzymał e-maila z potwierdzeniem przyjęcia moze mieć pewność iż dane zgłoszenie zostało przyjęte - natomiast jeśli nie było potwierdzenia na e-mail to albo kontakt z upewnieniem się czy doszło lub jeszcze raz zgłoszenie nadać :)
 5. [quote name='karola&gacek']Przepraszam, takie pytanko od kogoś zielonego w temacie zgłoszeń :oops: Czy [U]muszę[/U] przesłać kopie rodka, dowodu wpłaty? Jeżeli koniecznie muszę- czy Związek zaakaceptuje moje zgłoszenie jeżeli prześle to w poniedziałek [koniec zgłoszeń]?[/QUOTE] Nie trzeba przesyłać skanu rodowodu ani dowodu wpłaty (jedynie championy i użytki - kopie,skany,faksy dyplomów muszą nadać) - jeśli opłaty zostały nadane przelewem wcześniej to oni sobie już z wykazu bankowego znajdą, jeśli opłaty będą zaraz przed wystawą to najlepiej ze sobą mieć kopię, wydruk dowodu wpłaty.
 6. tak na szybko przypomnę chętnym, iż do 16.05 przyjmowane są zgłoszenia na wystawę. [B][/B] Wszelkie informacje o wystawie na stronie oddziału: [URL="http://www.zkwp-raciborz.pl/"]http://www.zkwp-raciborz.pl[/URL] Jakby było jakieś problemy z wyświetlaniem strony bądź formularzem zgłoszeniowym proszę o kontakt ponieważ "konkurencja" nie śpi i mieliśmy włamanie na stronę [IMG]http://westie.net.pl/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Oczywiście jak co roku - od jakiś 2 lat - Zwycięzcy Rasy będą mieć pamiątkowe zdjęcie, które znajdzie się później na stronie oddziału
×
×
 • Create New...