Jump to content
Dogomania

Anna Radochna Perek

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Anna Radochna Perek

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szkockaelita.republika.pl

Converted

 • Biography
  fotograf
 • Location
  Kraków
 • Interests
  fotografia, kynologia
 • Occupation
  fotograf ;)
 1. [quote name='cockermanka']Zgłosiłam dwa - rzutem na taśmę ;) Mam tylko nadzieję,że nie zmieni się sędzia.[/QUOTE] informuję, iż jeśli nie jesteś w grupie VII ani X i nie miała Cię sędziować p. Wieremiejczyk to nic mi o zmianie sędziego nie wiadomo na cocery ;) natomiast z racji tego iż Pani Wieremiejczyk-Wierzchowska nie da rady przybyć uległa zmiana sędziego na VII i X Grupę - z przyczyn niezależnych od organizatora. A formularz złoszeniowy jeszcze wisi i ponoć wisieć ma do 29.ego ;) informuję :)
 2. dla przypomnienia tematu dodam, iż [B]jeszcze jutro[/B] będzie można zgłaszać psy na wystawę :) ;)
 3. automatyczna odpowiedź znaczy iż zgłoszenie zostało przyjęte. Jeśli chodzi o BIS użytków to u nas nie bywały tak owe, więc jak sądzę niestety też nie będzie w tym roku :)
 4. oj tego na razie nie wiem :( jak sie tylko dowiem dam znać natomiast termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 22.05! Na wystawie w Bytomiu będą także przyjmowane zgłoszenia w namiocie "raciborskim" ;) Każdy kto otrzymał e-maila z potwierdzeniem przyjęcia moze mieć pewność iż dane zgłoszenie zostało przyjęte - natomiast jeśli nie było potwierdzenia na e-mail to albo kontakt z upewnieniem się czy doszło lub jeszcze raz zgłoszenie nadać :)
 5. [quote name='karola&gacek']Przepraszam, takie pytanko od kogoś zielonego w temacie zgłoszeń :oops: Czy [U]muszę[/U] przesłać kopie rodka, dowodu wpłaty? Jeżeli koniecznie muszę- czy Związek zaakaceptuje moje zgłoszenie jeżeli prześle to w poniedziałek [koniec zgłoszeń]?[/QUOTE] Nie trzeba przesyłać skanu rodowodu ani dowodu wpłaty (jedynie championy i użytki - kopie,skany,faksy dyplomów muszą nadać) - jeśli opłaty zostały nadane przelewem wcześniej to oni sobie już z wykazu bankowego znajdą, jeśli opłaty będą zaraz przed wystawą to najlepiej ze sobą mieć kopię, wydruk dowodu wpłaty. Co się tyczy BIS - standardowe będą :) małe dzieci, dzieci, młodzież, starszyzna, polskie, grupy itp
 6. tak na szybko przypomnę chętnym, iż do 16.05 przyjmowane są zgłoszenia na wystawę. [B][/B] Wszelkie informacje o wystawie na stronie oddziału: [URL="http://www.zkwp-raciborz.pl/"]http://www.zkwp-raciborz.pl[/URL] Jakby było jakieś problemy z wyświetlaniem strony bądź formularzem zgłoszeniowym proszę o kontakt ponieważ "konkurencja" nie śpi i mieliśmy włamanie na stronę [IMG]http://westie.net.pl/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Oczywiście jak co roku - od jakiś 2 lat - Zwycięzcy Rasy będą mieć pamiątkowe zdjęcie, które znajdzie się później na stronie oddziału do pobrania. W razie ewentualnych pytań można do mnie pisać [IMG]http://westie.net.pl/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]
×
×
 • Create New...