Jump to content
Dogomania

Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!


Recommended Posts

[quote name='masza44']Strasznie smutne wieści:( Haniu trzymajcie się...To okropnie dobija tyle strat na raz...ale zrobiłyście wszystko co mogłyście, te psiaki nie umarły same, gdzieś w rowie, tylko wśród ludzi, w humanitarnych warunkach... a Bambuś...Spotkałam go tylko raz ale to wystarczyło, żeby zobaczyć, że to pies wyjątkowy, którego nie da się nie pokochać całym sercem i on to też oddawał całym sercem, chodząca psia dobroć i łagodność...to się rzucało w oczy...on miał u Was dobre życie, drugie życie...
Bambusiu
[*][/QUOTE]

był to okropny weekend, ale cóż...... pod opieka mamy jeszcze inne psiaki i teraz nimi musimy sie zająć...
O Kubusiu i Gruszce nigdy nie zapomnimy; a Bambo zawsze bedzie miał szczególne miejsce w naszych sercach....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolciasz28']Bardzo smutne wieści... Ale Bambo, Kubuś i Gruszka odeszli kochani i jednak nie całkiem samotni.
Adopcje cieszą.
Dostałam maila o Puszkina. Haniu jakiej on jest dokładnie wielkości?[/QUOTE]

dziekuje kochana za słowa otuchy.....

a Puszkin tak troszke za kolana, no moze w kolano, nie wysoki ale nadrabia futerkiem! strasznie mi szkoda goscia, on tak starsznie prosi kazdego kto przyjdzie do boksów, to starsznie kontaktowy, wesoły i lgnacy do ludzi pies! ale chyba niektórych odstarsza własnie ta jego energia, to wulkan! potrzebuje ludzi którzy poswieca mu duzo czasu i konkretnie zmecza codziennie.....

a wczoraj TŻ razem z Jola przywieźli kolejne bidy - 2 sztuki, sunia podobno sliczna, biała ale starsznie wystarszona.

Szukamy tez PILNIE domu dla 2 letniego labradora, Choco! potem wrzuce zdjecie i ogłoszenie a dzisiaj jak przyszłam do pracy to kolejna niespodzianka, ktos w nocy podrzucił 3 kocieta do firmy, takie ok 2 miesieczne, oswojone...... jakbym dorwała to :mad: normalnie rece opadaja, kociakom porobie zdjecia i poogłaszam, na razie musza zostac na magazynach firmy, nie mamy wolnych DT dla kotów!

Edited by hankasanok
Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Haniu podaj mi na pw swój telefon. Powiem tej Pani, żeby się skontaktowała bezpośrednio z Tobą. :)
Pani jest z Częstochowy. Także odległość niemała.[/QUOTE]

juz podaje :p

[quote name='Becia66']to nie ten co zaginął w Zagórzu i jest poszukiwany ?[/QUOTE]

nie Beatko, ten z Zagórza to Riko- biszkopt, a Chocko jest czekoladowy

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]w połowie października rozpoczełliśmy remnont starych boksów, gdyby nie wielka pomoc ze strony Dryrekcji Zespołu Szkół Nr 4 w Sanoku i uczniów byłoby bardzo ciezko, wielkie ukłony w ich strone za nieoceniona pomoc....

materiał video

[URL]http://esanok.pl/2012/uczniowie-budowlanki-wykonuja-boksy-dla-zwierzat-video-hd.html[/URL]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

zazdroszczę wam, że macie taką pomoc z zewnątrz. U nas tez podłogi w boksach się sypią, a drobne remonty robimy własnym sumptem niestety, bo inni każą sobie za każdą pierdułę słono płacić...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235611-Super-bazar-Perfumy-i-bi%C5%BCu-AVON-na-karm%C4%99-dla-przytuliska-w-Boguchwale-Do-24-11"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9585/5pachnacybazarek416a.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#0000cd][I][B][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235611-Super-bazar-Perfumy-i-bi%C5%BCu-AVON-na-karm%C4%99-dla-przytuliska-w-Boguchwale-Do-24-11"]PACHNĄCY BAZAREK DLA BOGUCHWAŁY[/URL][/SIZE][/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']zazdroszczę wam, że macie taką pomoc z zewnątrz. U nas tez podłogi w boksach się sypią, a drobne remonty robimy własnym sumptem niestety, bo inni każą sobie za każdą pierdułę słono płacić...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235611-Super-bazar-Perfumy-i-biżu-AVON-na-karmę-dla-przytuliska-w-Boguchwale-Do-24-11"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9585/5pachnacybazarek416a.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#0000cd][I][B][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235611-Super-bazar-Perfumy-i-biżu-AVON-na-karmę-dla-przytuliska-w-Boguchwale-Do-24-11"]PACHNĄCY BAZAREK DLA BOGUCHWAŁY[/URL][/SIZE][/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

pomagaja, pomagaja, sa niedocenieni, my tylko zakupiłysmy materiały a chłopaki robia to w ramach praktyk, spróbujcie uderzyc do szkół, moze akurat pomogą, my jeszcze robimy druga edycje akcji napełniamy puste brzuchy" zbieramy jedzonko na zime dla naszych psiaków i kotów wolnozyjacych , bedziemy rozsyłac pisma do szkół i przedszkoli, zawsze jest jakis odzew, wiec i tym razem liczymy na pomoc młodziezy......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)'][FONT=century gothic]Gdzie (i czy w ogóle) mogę znaleźc [B]aktualną listę wszystkich psów do adopcji[/B]?[/FONT][/QUOTE]


na pierwszej stronie


[SIZE=4][B]KOCHANI, PILNIE SZUKAMY KOGOS DO WIZYTY PRZEDADOPCYJNEJ W CZESTOCHOWIE DLA PUSZKINA, ZNACIE KOGOS?
[/B][/SIZE]

Edited by hankasanok
Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Haniu, domek fajnie się zapowiada? :)
Ta ta pani, która pisała do mnie? ;)[/QUOTE]

tak, Kochana ta Pani, zapowiada sie ok ale sprawdzic musimy, tym bardziej ze nasz Pusio to konae psisko, uwielbia ludzi, tylko by sie miział, ale..... nie lubi innych psów i ma w sobie duuuzo energiii.


i mam jeszce niemiłą wiadomosc, jutro jedziemy odebrac naszego Misia, nie bede juz nic pisac bo szkoda słów, powiem tylko tyle ze dobrze ze jednak robi sie te wizyty poadopcyjne ( i nidy do konca nie ufa ludziom):shake:..... ten biedny psik nie ma szczescia, juz 3 raz wraca z adopcji a taki fajny chłopak z niego...... musimy go ogłaszac na CITO, on cierpi zamkniety w kojcu......., Zrobisz mu pare ogłoszonek jeszcze....:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Haniu Ivette wykreśl z tej listy bo ostatnio była na dogo 25.07. 2012.
Tak samo Florida_blue 5.11. 2012 więc pewnie nie doczekasz sie na odpowiedź.
Olalolaa była dzisiaj ale tez nie wchodzi regularnie, nie wiem jak reszta.[/QUOTE]

juz wczesniej napisałam do Florida_blue, odpisała mi ze zrobi wizyte, czekam na tel od niej zeby obgadac wszytko. ale juz jej nie ma na dogo, poczekam do jutra, dzieki Beatko

edit:
wizyta załtwiona, odbezdie sie w sobote o 11, zrobi ja Florida_blue, za co serdezcnie dziekujemy!

Edited by hankasanok
Link to comment
Share on other sites

wpadam na chwilke bo zaraz pedze do naszych psiaków a potem mamy jeszcze dwie interwencje.... powiem tak szybko ze wizyta PA wypadła dobrze i Puszkin vel Pusio zamieszka w Czestochowie!:multi: jestesmy w kontakcie, jutro parwdopodobnie pojedzie do nowego domku! Jeszcze raz dziekuje florida_blue za zrobienie wizyty, jesli tylko bedziemy mogły sie jakos odwdzieczyc, dziewczyny ,,walcie jak w dym" :p

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam na takim zacofanym zadupiu, gdzie psy mają do dyspozycji dosłownie 1,5 m2...
Idę dzisiaj z psem na spacer i widzę... psa coś w rodzaju beagla na metrowym łańcuchu w dodatku jest ogrodzony jakimś płotem. Wcześniej był tam skundlony ON, ale zdechł kilka tygodni temu. Idę z moim psem, a ten beagle piszczy i próbuje szczekac. Tak więc pies pies śpi, je, wypróżnia się na tym swoim 1,5 m. Drugi owczarek niemiecki (w innym domu) ma kojec dosłownie 2x2, gdzie 1/3 tego miejsca zajmuje buda. Jest wypuszcznany na noc, ale jednak cały dzień siedzi w tym ciasnym kojcu..
A najgorsze jest to, że nic nie mogę zrobic, nie chcę miec kłopotów..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)']Mieszkam na takim zacofanym zadupiu, gdzie psy mają do dyspozycji dosłownie 1,5 m2...
Idę dzisiaj z psem na spacer i widzę... psa coś w rodzaju beagla na metrowym łańcuchu w dodatku jest ogrodzony jakimś płotem. Wcześniej był tam skundlony ON, ale zdechł kilka tygodni temu. Idę z moim psem, a ten beagle piszczy i próbuje szczekac. Tak więc pies pies śpi, je, wypróżnia się na tym swoim 1,5 m. Drugi owczarek niemiecki (w innym domu) ma kojec dosłownie 2x2, gdzie 1/3 tego miejsca zajmuje buda. Jest wypuszcznany na noc, ale jednak cały dzień siedzi w tym ciasnym kojcu..
A najgorsze jest to, że nic nie mogę zrobic, nie chcę miec kłopotów..[/QUOTE]

a gdzie to jest dokładnie? prosze o podanie nr tele do Ciebie na pw, zadzwonie i porozmawiamy na ten temat.....


Co do naszego Puszkina, Panstwo jutro wyjeżdzaja o 6 rano z Czestochowy.....wszyscy na nich czekamy, a zwłaszcza Puszek:p

Link to comment
Share on other sites

To trzymam kciuki za Puszka. Wiesz Haniu, ja z góry pozytywnie myślę o ludziach, którzy po psa tarabanią się 100 i więcej kilometrów, widać zależy im i nie szczędzą sił i środków. Natomiast jesli ktoś mieszka np. 20 km od przytuliska i biadoli że daleko i pyta czy można mu przywieźć - to od razu mam ochotę dać mu kopa w d....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...