Jump to content
Dogomania

pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sorki jak nie doczytałam...ale mam pytanie...

Czy odbieracie te psy JAKO ORGANIZACJA..czy jako dobrowolne zrzeczenie??

dlaczego pytam..
bo mamy to samo w okolicach Szydłowca..
Benek i labek w masakrycznych warunkach - nikt nie cche zrobic interwencji /organizacja..a My nie możemy/

i do tego psy u gospodarza - głodzone i mieszkające w gorszych warunkach jak te wasze :( Psy z tego gospodarstwa odbieramy po kolei na zasadzie zrzeczenia sie wlasciela.../Prokurator sprawe umorzył /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']anita_happy jeśli macie problem z organizacją to przypomnę, że policja ma takie same uprawnienia jak organizacja.
Próbowałyście?[/QUOTE]

POLICJA!!!
ostatnio chłopak na drodze osiedlowej /jest zakaz wjazdu!!/ potrącił faceta i zabił jego yorka!
facet zadzwonił na policje
Policja przyjechała
i komentarz funkcjonariusza do zostrzęsionego człowieka "Przeciez to tylko pies"

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta, przepraszam, że się wetnę w pól zdania, ale może mi pomożecie?

Dostałam taką widomość:

OTO OSTRZEŻENIE, KTÓRE PRZEKAZUJEMY DALEJ:
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"

Pomożecie ją rozesłać do kogo trzeba?
Z góry dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

ogolnie DT było kilka musze spr bo mam zapisane, ale problem w tym ze prawie wszyscy chca te 10miesieczne, psy, albo spokojna staruszke, reszta psów jest kompletnie nam nie znana zachowuja sie agresywnie, i to utrudnia znalezienie DT:( do tego zaczynam miec obawy czy wogole psy uda sie zabrac chude nie sa na chore tez nie wygladały, zadnych szczeniat nie widziałam:( tylko te warunki,ta pseudokarma, dziwne witaminy, mam wrazenie ze pseudohodowca sam je leczy:/ a o poprawie warunków tez nie ma mowy ten teren jest bardzo malutki w pełni zagospodarowany i nie da sie tam za specjalnie wyczarować lepszych warunków:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...