Jump to content
Dogomania

pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO


Recommended Posts

Witam!
to co poczytałam i zobaczyłam...co tu mówic...szok!!!!! Czy to sie kiedyś skończy? Czy ktoś wreszcie zrozumie że zwierze nie rzecz!!!! Szkoda tylko że ci którzy tak postepują nie zaglądają na te strony:-( Wysłałam e-maila do straży dla zwierząt, tylko oni i media mogą pomóc!!!! Gdzie to jest?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Franca81']Ja tak na szybko (dzięki za pw do watku).

Koniecznie straż dla zwierząt.
Jak wszędzie wala się mięso i jest źle przechowywane to i sanepid.

Skoro facet sprzedaje psy (tylko potrzebny jakiś dowód) to i urząd skarbowy. Skoro zarabia na psach to powinien płacić podatki a tego na bank nie robi.

[B]No i jakąś telewizję można[/B].[/QUOTE]

Przykre to, ale głównie to media są w tych kwestiach skuteczne. Marta masz PW ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Przykre to, ale głównie to media są w tych kwestiach skuteczne. Marta masz PW ;).[/QUOTE]


No niestety takie czasy mamy, że jak media się nie zainteresują to sprawa "ruszyć" nie chce....

Podobnie jak tu z linku o pseudo... ta sprawa już od dawien dawna trwała ale dopiero tv sprawiła, że coś zaczyna się dziać....

Link to comment
Share on other sites

A czy te ONki na pewno nadają się do adopcji? Bo to jest jak z człowiekiem, trzymany w zamknieciu z dala od ludzi po prostu wariuje. A ile one mniej więcej mają lat? I czy nadal przybywają w tych strasznych warunkach?? Boże w głowie mi się to wszystko nie mieści;(;( Chciałabym pomóc jednak musiałabym wiedzieć czy piesek który do mnie by trafił nie bedzie powaznie chory i agresywny. Sama mam 20 lat a wiecie mamy nie chce prosić o pieniązki na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Razem damy rade:) W kupie, że tak się wyrażę, raźniej;)
A tu prośba o look:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207946-SUPER-bazar-dla-ZGREDKA!!-Album-BARBIE-dla-dziecka-GAD%C5%BBETY-dla-zwierzak%C3%B3w!!-DO-29.05?p=16894826#post16894826[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...