Jump to content
Dogomania

pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane powiedzcie mi czy w ogóle jakiekolwiek władze zostały o tym poinformowane że psy przebywaja w takich warunkach ?? wiecie co przyszło mi do głowy?? że by napisać maila animowego do uwaga.tvn. Byś może że to nie pomoze ale może warto spróbować. Oni się zajmują przecież cały czas biednymi pieskami. Co o tym sadzicie. Ja spać w nocy nie moge!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grażka425']Kochane powiedzcie mi czy w ogóle jakiekolwiek władze zostały o tym poinformowane że psy przebywaja w takich warunkach ?? .....[/QUOTE]

Marta jak wygląda sytuacja? czy zwróciłaś się o pomoc do jakiś organizacji? jak one widzą możliwość interwencyjnego odbioru? może facet byłby skłonny oddać kilka psów??

Link to comment
Share on other sites

ja zaproszę na wątek ONka - mało osób, a hotel do opłacenia, oby to była dla niego szansa, nie wyrok powrotu za brak deklaracji:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206526-ONek-z-nieżytem-jelit-Brakuje-280zł-stałych-deklaracji-na-hotel!!-Staruszek-chce-żyć[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...