Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']anula42 napisała mi informacje że jednorazowo na konto Bobiego przeleje 150zł a dalej w miare możliwości.
I jeszcze razproszę o przesłania mi danych do wpłaty![/QUOTE]

to cudownie - czy danavas wysłała konto? jak nie, mogę przesłać

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CIOTECZKI PILNE PYTANIE: czy któraś z Was może użyczyć Bobiemu PAYPALa??? To pilne, osoba z zagranicy chce mu pomóc i prosi o to, bo nie ma sensu marnować dla banków pieniędzy, które mogłyby być przeznaczone na diagnostykę i leczenie Bobiego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Witajcie, troszkę tu zamieszanie ale mam nadzieje że powoli wszystko zacznie się klarować co do tego małego śleputka bo mi się serducho kraje :( Szkoda że nie moge mu podarować DT, mam za duży teren dla psiaka co nie widzi, to byłaby dla niego krzywda, pozatym ciągle dostawałby lanie od mojej suki, pies który widzi świadomie do niej nie podejdzie a on biedaczek niebędzie widział. Trzymam za niego kciuki mocno mocno!!!! :) no i najważniejsze, odemnie 20 zł na hotelik ;)[/QUOTE]

Witamy Cię serdecznie:) tak, jest zamieszanie - wszyscy chcą pomóc i dużo jest emocji;) Bardzo dziekujemy w imieniu Bobiego za deklarację, naprawdę to wiele, to jest o krok bliżej do domu, zdrowia, może nawet jeszcze pewnego dnia Bobi coś zobaczy? Rozumiem, ze deklaracja na hotelik stała?

Link to comment
Share on other sites

aktualizuję deklaracje:
moni12 - 20 zł
Lolalola - 15zł stałej i 25 jednorazowo
paulinken 10 zł
Lili8522 - coś
marra - 20 zł stałej
26asia - 10 zł stałej
anula42 - 150 zł jednorazowo

nadal bardzo prosimy o deklaracje stałe dla Bobiego - wiadomo, że schroniska są przepełnione, a ten bidulek się nie odnajdzie w tak wielkim niebezpiecznym świecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Witamy Cię serdecznie:) tak, jest zamieszanie - wszyscy chcą pomóc i dużo jest emocji;) Bardzo dziekujemy w imieniu Bobiego za deklarację, naprawdę to wiele, to jest o krok bliżej do domu, zdrowia, może nawet jeszcze pewnego dnia Bobi coś zobaczy? Rozumiem, ze deklaracja na hotelik stała?[/QUOTE]

Stała stała ;) trzymam kciukasy za niego, może DS się trafi :D może by mu wykupić jakiś pakiecik ogłoszeniowy ?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny mam super wieści...biorę Bobiego na tymczas:) taki aż nie znajdziemy faktycznego tymczasu....jak się zgodzi z moimi psami będę go tymczasować aż nie znajdziemy ds a jak nie to szukamy dalej dt...ale psa trzeba zaraz ze schronu zabrać bo ja już czuje jak jemu tam źle jako najsłabszemu w stadzie....zaraz zadzwonie do schronu i powiem wam jak sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']dziewczyny mam super wieści...biorę Bobiego na tymczas:) taki aż nie znajdziemy faktycznego tymczasu....jak się zgodzi z moimi psami będę go tymczasować aż nie znajdziemy ds a jak nie to szukamy dalej dt...ale psa trzeba zaraz ze schronu zabrać bo ja już czuje jak jemu tam źle jako najsłabszemu w stadzie....zaraz zadzwonie do schronu i powiem wam jak sytuacja...[/QUOTE]

Cioteczko Danavas :loveu::loveu::loveu: CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!! Jak się cieszę strasznie :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

ok ze schronem rozmawiałam jutro zabieram psa:) moja mam już poszła do naszych dwóch chłopaków i im opowiedziała że będzie nowy kolega:) tylko tak jak pisałam wcześniej...nadal szukamy mu dt...u mnie będzie za darmochę:) chcę tylko zwrot za weta i paliwo...karmić go będzie moja szalona mamuśka:) od razu jutro z nim do weterynarza skocze po drodzę...... co wy na to???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']ok ze schronem rozmawiałam jutro zabieram psa:) moja mam już poszła do naszych dwóch chłopaków i im opowiedziała że będzie nowy kolega:) tylko tak jak pisałam wcześniej...nadal szukamy mu dt...u mnie będzie za darmochę:) chcę tylko zwrot za weta i paliwo...karmić go będzie moja szalona mamuśka:) od razu jutro z nim do weterynarza skocze po drodzę...... co wy na to???[/QUOTE]

Ja się ciesze ogromnie, że Bobi tak szybko zostanie zabrany ze schronu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][B][SIZE=3]
wpłaty na Bobiego:[/SIZE][/B][/COLOR]


Lolalola 62.50 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR]VI[/COLOR]....(stała deklaracja 15 zł)
marra 20 zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR]VII[/COLOR][COLOR=black],[COLOR=red]VIII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=red]IX[COLOR=black],[/COLOR]X[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][COLOR=red]XI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][COLOR=red]XI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][COLOR=red]I[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
26asia 15zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR]VII[COLOR=black],[/COLOR]VIII[COLOR=black],[/COLOR]IX[/COLOR][COLOR=black],[COLOR=red]X[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=red]XI[COLOR=black](10zł),[COLOR=red]XII[COLOR=black](10zł),[COLOR=red]I[COLOR=black](10zł),[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]II[COLOR=black](10zł)[/COLOR][/COLOR]
moni12 10zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR]VII[COLOR=black],[COLOR=red]VIII[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=black],[COLOR=red]IX[COLOR=black],[/COLOR]X[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=red]XI[COLOR=black],[/COLOR]XII[/COLOR]


Katarzyna J. 20 zł............................. 18-05-2011
Katarzyna K. 50zł ..............................18-05-2011
Anula42 150zł ...................................19-05-2011
Mikołaj K 40zł ................................... 23-05-2011
Katarzyna Ś 66zł ...............................23-05-2011
Karolina P. 70zł ..................................23-05-2011
Katarzyna D. 20zł ...............................23-05-2011
Anna O. 5 zł ......................................23-05-2011
Jolanta G. 40zł ...................................23-05-2011
Aneta A. 10zł .....................................24-05-2011
Hanna R. 30 zł ....................................24-05-2011
Magda M. 20zł ....................................24-05-2011
Anna P. 50 zł .....................................24-05-2011
Aleksandra B. 100zł .............................24-05-2011
Justyna K. 20 zł ................................. 24-05-2011
Jadwiga K. 5 zł ...................................25-05-2011
Urszula T. 216 zł .................................27-05-2011
Marta Z. 100 zł ...................................30-05-2011
Emilia Z. 22 zł .....................................30-05-2011
Maria S. 15 zł .....................................30-05-2011
Paulina H. 5 zł .....................................07-06-2011
Katarzyna Ż. 20zł ................................09-06-2011
moni12 10zł ........................................13-06-2011
Katarzyna J. 20zł..................................11-07-2011
26asia 20 zł...........................................23-08-2011
za fanty Jaszy 50 zł...................................20-09-2011
26asia 10 zł.............................................28-10-2011
bazarek 113,50 zł......................................15-11-2011
26asia 2X20zł


opłaty: 25 zł transport do danavas
20 zł wet (badanie poziomu cukru i tabletki na robale wecio dał gratis:))
8zł tabletki na kaszel (badanie i wizyta gratis)
200 zł transport do dr Garncarza do Warszawy (kurczę a miałam nadzieję że mniej spalę)
45 zł wizyta u dr Garncarza
49 zł krople do oczu
13,80 zł szeleczki
200zł kastracja
70zł obroża Bayer
Dla ślepej Duni na badania... 100zł
tabletki na stawy ArthroFos 32 zł
krople ze świetlika 8 zł
Bio_Karoten 19,45 zł
Rutinoscorbin 7,95 zł
Aescin 14,90 zł
Calcium dobesilate 6,90 zł
Klarin Activ z luteiną 21,45 zł
Encorton 3,20 zł
badanie krwi 77zł
karma Purina 29 zł
przekazano na opłatę kocich długów 440zł
120zł paliwo do weta (Wrocław)
Dexamytrex maść 28,99 zł
Floxal krople 30,98 zł
Dexamethason krople 10,20 zł
Rutinoscorbin 9,20 zł
Encorton 5,49 zł
Calcium 6,60 zł
witamina A+E 4,50 zł
tabletki na stawy 20 zł
dla Cyryla 185,89


w kasie:[B][U][SIZE=3][COLOR=#ff0000]0zł

wątek rozliczony:) dziękujemy:)[/COLOR][/SIZE][/U][/B][SIZE=3]
[B][U][COLOR=#ff0000]

[/COLOR][/U][/B][/SIZE]
[B][U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U][/B]

Edited by danavas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']danavas to dobra dusza i jeszcze działa jak rakieta - tylko nam się ciotka nie wypal za szybko :)[/QUOTE]

decyzje o Bobim to moja mama podjęła...ja jej tylko zdjęcie na monitorze pokazałam i już była urobiona:)

Link to comment
Share on other sites

Na fb prowadzona była akcja pomocy dla bezdomnego Ryśka.Okazało się ze Rysiek ma dom.Prowadzący akcję Kordian L wystąpił z propozycją,żeby zebrane funusze przekazać Bobiemu.(nie wiem o jaką kwote chodzi).Kordian w tej chwili czeka na decyzje darczyńcow.No i jest tam tez podany link do wydarzenia Bobiego(ja tak tu trafiłam) To przy okazji poprosze konto,jednorazowo wspomogę jakimś groszem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']Na fb prowadzona była akcja pomocy dla bezdomnego Ryśka.Okazało się ze Rysiek ma dom.Prowadzący akcję Kordian L wystąpił z propozycją,żeby zebrane funusze przekazać Bobiemu.(nie wiem o jaką kwote chodzi).Kordian w tej chwili czeka na decyzje darczyńcow.No i jest tam tez podany link do wydarzenia Bobiego(ja tak tu trafiłam) To przy okazji poprosze konto,jednorazowo wspomogę jakimś groszem![/QUOTE]
już wysłane, bardzo dziękujemy....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']2 fotki z spaceru

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/863/9cf7e3eec4ea21abmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/871/1723d1c59fb80b69med.jpg[/IMG][/URL]


Na spacerku o nic się nie obijał szedł ładnie na smyczy[/QUOTE]

fotki mojego autorstwa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...