Jump to content
Dogomania

Poznań!Czy ktoś rozpoznaje tego psa? Akita japońska!


MonikaP

Recommended Posts

[quote name='Eurasierka']Och, nie czepiaj się słówek :shake: - chodziło mi oczywiście o to, że fundacja pomaga schronisku. Nie bądź taką formalistką...[/quote]

Wiesz co? Mam pomysł. Tu jest nr tel. do schroniska : 061 868 16 31. Bardzo Cię proszę, zadzwoń i u źródła dowiedz się, na czy, polega współpraca schroniska z Fundacją Canis et Felis. Bo ostatnimi czasy ja sama się nad tym zastanawiam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Wiesz co? Mam pomysł. Tu jest nr tel. do schroniska : 061 868 16 31. Bardzo Cię proszę, zadzwoń i u źródła dowiedz się, na czy, polega współpraca schroniska z Fundacją Canis et Felis. Bo ostatnimi czasy ja sama się nad tym zastanawiam...[/quote]
Teraz, to już naprawdę cię nie rozumiem. To ty jesteś prezesem fundacji - sama najlepiej wiesz, jak rozmawiać o waszej współpracy ze schroniskiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eurasierka']Teraz, to już naprawdę cię nie rozumiem. To ty jesteś prezesem fundacji - sama najlepiej wiesz, jak rozmawiać o waszej współpracy ze schroniskiem.[/quote]


Ale to Ty pytasz, na czym ta współpraca polega i dziwisz się, że fundacja czegoś tam nie może... Dlatego proponuję,żebyś dowiedziała się u źródła - może w schronisku powiedzą Ci (a i ja przy okazji sie dowiem...), na czym [B]ich[/B] zdaniem ta współpraca polega...


Nota bene akita opuścił już kwarantannę i jest do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP'][B]akita opuścił już kwarantannę i jest do adopcji[/B].[/quote]
to świetna wiadomość! :multi:

MonikaP, widać, że masz gadane :cool3: - spróbuj wykorzystać tę zaletę na swoim stanowisku. Na pewno uda ci się coś wywalczyć.
Trzymam kciuki :thumbs: i pozdrawiam,
Eurasierka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...