Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy mogłabym poprosić Moderatora żeby połączono mi dwa moje wątki w Galerii (założyłam dwa, bo sytuacja Adiego jest taka, że część fotek ma właścicielka ta u której mieszka- ale jej na Dogo...nie ma, a Adi jest u niej na war. hod., w mojej hodowli). Gdyby była taka możliwość to prosiłabym tytuł "Ostentator- nasze staffiki" i dodanie postów z galerii Adiego do galerii Arielki. Pewnie zawracam głowę, ale chyba nie powinno się mieć dwóch wątków w tej samej rasie? Przepraszam za kłopot.

Link to comment
Share on other sites

[B]KaśkaSz[/B]-Spróbuję, chociaż osobiście taki podział tak bardzo mi nie przeszkadza- Adi nie mieszka na co dzień ze mną- jest na warunkach, więc i fotek wspólnych byłoby mało... Zobaczymy ;)

[B]Kiti7[/B],dziękujemy i zapraszamy do częstych odwiedzin ;)

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha :D Oj Tiesto jeszcze do Adiego dużo brakuje...:shake: Wysłałam bym jedno takie zdjęcie, no normalnie muminek ...:crazyeye: Ale to ma być strona trochę promująca nasze psiaki ;) Ale co mi tam-taki gruby kariery nie zrobi, teraz jest na diecie- będzie można porównać. Zaraz wrzucę, tylko załaduję...

Link to comment
Share on other sites

Tego zdjęcia jak wyrażnie widać jego masę nie mogę znależć, są za to inne- już dorosłego:

[IMG]http://i56.tinypic.com/8x7tba.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/awyueo.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/ixcpkl.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/ip4ox0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/14o3txt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Na tym zdjęciu z babą w dresie (to ja) widać jaki jest...puszysty...[/QUOTE]


no niezle, calkiem podobny masa do Staffikow jakie czesto widze na ulicy w Grantham...wygladaja jak spasione swinie, sa jeszcze wiejsze niz Adi :( moj Tiesto nie chce jessc za bardzo, jak mu nie przypomne reka ze ma jedzenie w miske nasypane to nie zje caly dzien...martwi mnie to, ale przynajmniej mu nie grozi otylosc :P
A co do baby w dresie to po twoich slowach spodziewalabym sie predzej jakiegos babsztyla niz mlodej laski :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']mogę tematy połączyć , tylko zrobi się kisz - masz , bo to połączy się datami ... jeśli życzysz , to nie ma problemu[/QUOTE]

Rozumiem, posty się przemieszają po prostu... W takim razie, jeżeli nie stanowi to problemu, niech zostanie tak jak jest... Dziękuję i przepraszam za robienie kłopotu. Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Chodziło mi o to, że na co dzień staram się ubierać bardziej hmm...kobieco? Ale tutaj trenowaliśmy przed wystawą, którą i tak sp******ł bo brzydko poszedł.[/QUOTE]


ale mu wybaczylas :P


a ja do dresow i sportowych butow nic nie mam :P

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję- te fotki robiła Gosia- dziewczyna, u której Adiś mieszka. Jak widać, z jej Córeczką Nikolą ma super kontakt :)- nawet śpi czasem w jej łóżeczku... A na co dzień to (może dziwnie zabrzmi) najlepsi kumple- dlatego zostawiłam Gosi Adiego, on ma tam dobrze, problemem jest rodzina ze strony męża Gośki- wierzy w jakieś zabobony itd- nie chcę nawet pisać. A że Maciek pracuje tak, że w domu w weekendy- można sobie wyobrazić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alabamka']ale mu wybaczylas :P


a ja do dresow i sportowych butow nic nie mam :P[/QUOTE]

Pewnie że wybaczyłam, :D wina była moja- za słabo go przygotowałam... No i przy takiej wadze (wtedy było 22kg) linka jaką jest ringówka jest trochę nieodpowiednia- teraz kupimy osprzęt prawdziwy staffikowy, pójdzie łatiej...
A do dresów nic nie mam... :P Pozory trzeba zachować ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaraz swoje zarzucam i na miasto :D Mam taki fajny komplecik z ubiegłorocznej kolekcji Nike- jakby nawiązanie do lat 80'tych... podoba mi się;). Ale o ciuszkach możemy pogadać na takiej stronce jaką znalazłam ostatnio (to jest forum): [COLOR="#4b0082"]szafa.pl[/COLOR]

A z Tiesta mądry chłopak!:happy1: Chwal go mocno jak coś ładnie zrobi- w wypadku staffików szkolenie pozytywne tylko! Muszę powoli spadać i odwiedzić swoje miejsce pracy, wziąć sobie pracę na weekend do domu...:watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

Lec na miasto i pracuj, mnie sie zwolnienie konczy 1 czerwca, takze poki co poswiecam czas tylko Tiesto :) o ciuszkach na priv albo na szafie.pl :) chwale lobuza non stop, jak ide na ogródek, to w kieszeni mam smakolyki, za kazde siku lub Qpke nagroda :) musialam wrzucic bluze do prania bo skapowal sie, ze w zielonej bluzie kieszen skrywa skarby i ja wytargal z szafy i obgryzl kieszen:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...