Jump to content
Dogomania

SZKIELET kleszcze wylatywaly garściami,SŁANIAŁ SIĘ na nóżkach-ZASNĄŁ...za TM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='TERESA BORCZ']zapisuję, trzeba zapytać JOASIĘ z TERIERA w Mielcu, lepszej opieki raczej nie można sobie wyobrazić, tam działa też kaskadafik![/QUOTE]

gdzie piesio jest teraz? rozumiem , ze nie w schronie????????????

jak bedzie konto i ksiegowa(y) to prosze o dane. Naturalnie ze dokladam sie ..... nie moglabym spojrzec w lustro wiedzac, ze nic nie robie dla tej sieroty....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 920
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='TERESA BORCZ']zapisuję, trzeba zapytać JOASIĘ z TERIERA w Mielcu, lepszej opieki raczej nie można sobie wyobrazić, tam działa też kaskadafik![/QUOTE]

WSTAWILAM NA NK

wolam o pomoc gdzie sie da....
jezeli masz namiary na Joasie albo kaskadafik to zapytaj prosze....
oczywiscie dokladam sie ,

Link to comment
Share on other sites

unixena mnie zaprosiła więc jestem - dla dziadzia najlepsze byłby domowy tymczas tylko gdzie taki znaleźć, wszystkie przepełnione :(

Oczywiście parę groszy dla dziadzia wysupłam jak już będzie coś wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

napisalam do kaskadaffik wiadomosc w profilu bo skrzynka zapchana........mam nadzieje,ze sie zjawi,moze bedzie w stanie cos pomoc.............
czy jest wyznaczone jakies konto do wplat dla bidusia??????tzreba zbieraz kase na wszystko,moze jak sie skumuluje sily to bedziemy mogli gdzies przeniesc Biedaka...

Link to comment
Share on other sites

Serce peka po raz kolejny... :((( Dziadulek zasluguje na wszystko co najlepsze... Ponowie pytanie Lolaloli a propos konta, czy jest juz wyznaczone? A macie moze juz upatrzone jakies DT? Moze Lionees, furciaczek, daska mialyby wolne miejsce dla Staruszka, dajcie prosze znac czy ktos juz pytal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magiraf']Serce peka po raz kolejny... :((( Dziadulek zasluguje na wszystko co najlepsze... Ponowie pytanie Lolaloli a propos konta, czy jest juz wyznaczone? A macie moze juz upatrzone jakies DT? Moze Lionees, furciaczek, daska mialyby wolne miejsce dla Staruszka, dajcie prosze znac czy ktos juz pytal[/QUOTE]
cioteczko zapytaj jesli mozesz!!!!!!!!!!!!!!!!!
trzeba dzialac szybko i pytac gdzie sie da!!!!!!!!
ja tez bede pytac,czas tutaj jest ogromnie wazny!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']cioteczko zapytaj jesli mozesz!!!!!!!!!!!!!!!!!
trzeba dzialac szybko i pytac gdzie sie da!!!!!!!!
ja tez bede pytac,czas tutaj jest ogromnie wazny!!!!!!![/QUOTE]
Info juz przeslane, dam znac jak tylko dostane odpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...