Jump to content
Dogomania

SZKIELET kleszcze wylatywaly garściami,SŁANIAŁ SIĘ na nóżkach-ZASNĄŁ...za TM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 920
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kaskadaffik']Więc tak. jest dla Dziadzia miejsce teraz 300 zł +okolo 60 miesięcznie karma u Asi...kilka staruszków już z nami było i odeszło, nie mówię, że Misiek też odejdzie absolutnie, ale miłości mu nie zabraknie... tylko czy damy rade uciągnąć...?[/QUOTE]


Możecie drzeć się,ale ja nie wezmę na własną odpowiedzialność kolejnego psa.Przysięgałam,że nie zrobie żadnego wątku,bo zawsze będzie jakiś pies do wyciągnięcia,a zrobiłam,bo mi go żal :( Jednak naprawdę nie udźwigne nawet psychicznie następnego psa.Robiąc wątek myślałam o darmowym DT,albo domu stałym.Obiecałam komuś,że nie zaczne nic nowego,póki nie znajde pracy.Mam 2 psy bez praktycznie deklaracji i kombinowanie ciągle pien. Nie zaryzykuje z następnym psem.

Link to comment
Share on other sites

znalazłam takie oferty pomocy na wątku


[quote name='magiraf']Superowo, ze jest juz DT!!! Jak bedzie konto to koniecznie trzeba rozglosic info na fb, ze jest zbiorka stalych deklaracji, czasami odzew jest naprawde ogromny! Moja deklaracja - 30zl/mc[/QUOTE]

[quote name='Asencja']No to pozbierajmy kto co deklaruje:[B]Asencja-10zł.[/B] deklaracja stała;kto dalej?[/QUOTE]

[quote name='pikola']Wczesniej tez Cioteczki deklarowaly stale.Ja dam 40 zl stalej.[/QUOTE]

[quote name='kaskadaffik']Ja dla maluszka daję 100 zł na start, ale na dłużej się nie naobiecuję, bo mam już tyle deklaracji, że się gubię....u Asi psinki maja jak w domu.... tylko kasa...[/QUOTE]

[quote name='vena&vivi']jestem u staruszka mogę 10zł zadeklarować tylko proszę o przypomnienie na pw :)[/QUOTE]

[quote name='lejdija']hallo, założę psiakowi wątek też na naszym forum Skrzydlatego Psa .. ale bardzo prosze o kontakt do osoby, u której teraz pies przebywa i nr konta, jesli udałoby się coś zebrać... aa i czy ma jakieś ogłoszenia poza facebookiem?? możemy troche ogłoszen zrobić ( allegro np.)... dajcie znać najlepiej na
[email][email protected][/email] albo [email][email protected][/email]... nieregularnie tutaj zaglądam

i nie doczytalam - on ma jakieś imię ??[/QUOTE]

[quote name='Livka']unixena mnie zaprosiła więc jestem - dla dziadzia najlepsze byłby domowy tymczas tylko gdzie taki znaleźć, wszystkie przepełnione :(

Oczywiście parę groszy dla dziadzia wysupłam jak już będzie coś wiadomo.[/QUOTE]

[quote name='agata51']Trafiłam z wątku Pusi. Co ja mogę? 20zł/m-c + 50zł jednorazowo. Gatunek ludzki jaki jest, każdy widzi. Nie ma co biadolić, tylko psa do lecznicy wieźć. Się uzbiera. Proście Selengę albo Isadora7 o allegro cegiełkowe. I banerek trzeba zrobić. Mam trochę rzeczy na bazarek. Komu wysłać? Skarpeta Talcott też na pewno pomoże. Przecież on nie może zostać w schronie![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Jeszcze Lolalola 15 zl stalej;)[/QUOTE]


Musiałam przeoczyć-przepraszam.


Deklaracje stałe:
10 zł Asencja
40 zł Pikola
20 zł Agata51
10 zł Vena&vivi
30 zł Magiraf
15 zł Lolalola
= 125 zł


Inne zadeklarowane kwoty:
50 zł Agata51
100 zł kaskadaffik
? Livka
150 zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Ale zem galy wywalila.Az mi sie odbily o klawiature.[/QUOTE]
nie rozbrajaj mnie cioteczko..:)
dopoki moge ,pomoge...za pare tygodni sie przeprowadzam,nie wiem ile bede dac z siebie psiakom....ile moge teraz,to dam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Ale zem galy wywalila.Az mi sie odbily o klawiature.[/QUOTE]

To uważaj przy dalszych wieściach od Lolaloli

[quote name='Lolalola']ciotki daje znac,ze chwilowo zmienilam deklaracje przynajmniej do lipca na 100 zl dla piesia....pozniej zobacze....[/QUOTE]

Co teraz będzie z Twoimi gałami ??? ;-)

Jak Lolalola jest u psiaka do zrobi napewno wszystko co tylko będzie mogła żeby mu pomóc i żeby zmienić jego życie na lepsze. I nie tylko o pieniądze tu chodzi, bo Lolalola jest zawzięta i uparta i robi wszystko co może, działa czasami jak błyskawica aby pomóc, najbardziej widoczne to było u Ulci, prawda Lolalola? ;-)
Ja kasy nie mogę zaoferować niestety ale będę zaglądać i zrobić banerek, za który zabiorę się jak dotre do znajomych i będę przy kompie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...