Jump to content
Dogomania

Do wszystkich organizacji z Województwa małopolskiego


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']ZAPOMNIJ, przeciez hycel z Olkusza nie dysponuje czytnikiem, a schronisko do ktorego sa wywozone wylapane psy z Krzeszowic, czyli Raciborz tez nie ma czytnika. Po drugie nie ma zadnej pewnosci ze pies odlowiony w Krzeszowicach trafi do schroniska a nie zostanie podmieniony przez hycla. Zaluzmy ze pies bedzie w typie rasy odlowiony w Krzeszowicach, bedzie zaczipowany, ale hycel wie ze ten pies jest adopcyjny albo nawet mozna go odsprzedac do pseudo. Myslisz ze on trafi do schroniska docelowego???
Na dzien dzisiejszy nie ma w Polsce centralnej bazy danych i dopki jej nie ma czipowanie jest bez sensu.[/QUOTE]
Czytniki mają dwie lecznice i podobno jest też w urzędzie....teoretycznie wystarczyłoby tylko używać.....o ile komuś chciałoby się pofatygować.
Z drugiej strony urząd zamieszcza ogłoszenia o znalezionych na terenie gminy psach , ze zdjęciem i opisem, również o tych , które trafiają do Olkusza - czy o wszystkich tego nie wiem- więc teoretycznie jakiś ślad jest.
Z powyższych informacji jednak wynika , że nawet jeśli pies jest oznakowany , ale zostanie wyłapany poza terenem gminy Krzeszowice to najprawdopodobniej trafi i tak do Olkusza i wszelki ślad po nim może zaginąć. Ciekawa jestem ( raczej naiwna) czy gmina wie co się dzieje z psami za które przecież płaci z publicznych środków , bo w przeciwnym wypadku wydaje te środki nieracjonalnie- na tzw.martwe dusze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Czytniki mają dwie lecznice i podobno jest też w urzędzie....teoretycznie wystarczyłoby tylko używać.....o ile komuś chciałoby się pofatygować.
Z drugiej strony urząd zamieszcza ogłoszenia o znalezionych na terenie gminy psach , ze zdjęciem i opisem, również o tych , które trafiają do Olkusza - czy o wszystkich tego nie wiem- więc teoretycznie jakiś ślad jest.
Z powyższych informacji jednak wynika , że nawet jeśli pies jest oznakowany , ale zostanie wyłapany poza terenem gminy Krzeszowice to najprawdopodobniej trafi i tak do Olkusza i wszelki ślad po nim może zaginąć. Ciekawa jestem ( raczej naiwna) czy gmina wie co się dzieje z psami za które przecież płaci z publicznych środków , bo w przeciwnym wypadku wydaje te środki nieracjonalnie- na tzw.martwe dusze...[/QUOTE]
Nie zrozum mnie zle, to nie zlosliwosc, ale jako obywatel RP masz prawo sie o to zapytac na podstawie iformacji publicznej a urzad ma obowiazek Ci odpowiedziec. Ja odpowiadam ze nic nie wiedza, bo te pytanie jako org. maja zadawane. Info od nich to tylko ile psow wylapali w danym roku, z kim maja umowe na wylapywanie, z jaki schroniskiem maja umowe na przetrzymywanie
i ile za te uslugi placa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='epe']Beatko!
Może tak,ale to przecież głównie od nas zależy co chcemy zmienić i osiągnąć,Wojewoda za nas tego nie zrobi - mam nadzieję,że będzie wspierał,to już dużo;)[/QUOTE]
Elu ja sobie zdaje sprawe ale teraz wiemy ,ze możemy ze skarga zwrócić sie do wyższych instancji ,a to na urzędników dział.

Link to comment
Share on other sites

Beatko!
Nie wytrzymałam i powiedziałam,jaki mail - jako udzielenie informacji publicznej przyszedł z Kłaja - m.innymi to co mnie wkurzyło strasznie,nawet nie wiedziałam czy go otwierać,bo pochodził od: ziutka.tlen.pl:diabloti:
A treść - szkoda gadać,podpisany przez wójta:evil_lol:
Pan Wojewoda był zdziwiony,bo uważał,że obecny wójt,jako nowy jest sensowny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Beatko!
Nie wytrzymałam i powiedziałam,jaki mail - jako udzielenie informacji publicznej przyszedł z Kłaja - m.innymi to co mnie wkurzyło strasznie,nawet nie wiedziałam czy go otwierać,bo pochodził od: ziutka.tlen.pl:diabloti:
A treść - szkoda gadać,podpisany przez wójta:evil_lol:
Pan Wojewoda był zdziwiony,bo uważał,że obecny wójt,jako nowy jest sensowny.[/QUOTE]
Ta pani Przygoda jak widac ma wielkie plecy , i juz kilka ładnych lat siedzi sobie na stanowisku nic nie robi lub pozbywa się psów i jeszcze jak widać ma przyzwolenia wójtostwa (chyba własnie taki pracownik im potrzebny ).
mam nadzieje ,że za swoje czyny pójdzie końcu na zielona trawkę , trzeba ja tylko udupić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Ta pani Przygoda jak widac ma wielkie plecy , i juz kilka ładnych lat siedzi sobie na stanowisku nic nie robi lub pozbywa się psów i jeszcze jak widać ma przyzwolenia wójtostwa (chyba własnie taki pracownik im potrzebny ).
mam nadzieje ,że za swoje czyny pójdzie końcu na zielona trawkę , trzeba ja tylko udupić.[/QUOTE]
Moze nie jest az tak zle, moze wystarczy wyedukowac, a dopiero jak sie okaze ze niereformowalni beda urzednicy, postaramy sie o kary dla nich. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Co trzeba zrobic żeby powstrzymać biznes polsko- niemiecki !!!!!!!
Biznes na całego !!!!!!!!!!! Polsce juz wciśnięto wojenne puszki stare z mięsem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozniej odpady radioaktywne !!!!!!!!!!a teraz uwaga wielki biznes !!!!!!!!!!!!!!!!! Psy i koty polacy "oddawają do raju " do niemiec za marne datki w postaci karmy i innych akcesori dla psów !!!!!!!!!!!!! A raj zamienia się w piekło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!! I miejcie odrobinę litości nad tymi zwierzętami !!!!!!! Tam psy idą na doświadczenia laboratoryjne i medyczne !!!!!!!!!!!!!! Testuje się na nich wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokonuje się na nich oparzeń i licznych operacji !!!!!!!!!!! Ze schronisk są brane psy chore stare ślepe i kończą swój żywot w nieopisanych męczarniach !!!!!!!!!!!!!!! Włosi już napisali petycję i na mocy jej jest całkowity zakaz wywózki psów do niemiec ! A polska co zrobiła ?????!!!!!! Do piekła je wywożą a wy im w tym pomagacie !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech mają swoje psy a nasze do laboratorii !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech jest zakaz adopcji psów z innych panstw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytajcie artykuły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polakowi wszystko się wciśnie !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Moze nie jest az tak zle, moze wystarczy wyedukowac, a dopiero jak sie okaze ze niereformowalni beda urzednicy, postaramy sie o kary dla nich. ;)[/QUOTE]

Jolu cos drgnelo ,pani Przygoda po dwóch dniach prosby o interwencje w Targowisku psa na łancuchu ,a drugiego mieszkajacego na ulicy ,w koncu sie zemna umówiła, gosc od psa łancuchowego został pouczony , (co prawda przezemnie drugi raz ale inaczej jest jak przyszłam z urzednikiem z ich terenu i postraszylam policja), a pies zostal zabrany do hotelu na koszt gminy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...