Jump to content
Dogomania

Olomouc 12-14.01.2007 Czechy CAC


Musiałek

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia']Dziękuję :oops: Szkoda tylko, że nadal nie rozumiem co to za tytuł dostalismy i jak i czy mamy go używać :roll:[/quote]
Basiu Narodni Vitez to ichni Zwycięzca Kraju tytuł często przyznawany raz w roku, w ubiegłym roku był w Ostrawie nadawany a teraz w Olomuncu. Gratuluję sukcesów:-)) :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Niemożliwe...nikt nie był dzisiaj?
My się możemy pochwalić połowicznie...młody tylko doskonała beztytułu (bo za mało radośnie biegał...heh.a tam wokół ringów nie ma gdzie szpilki wcisnąć,więc o rozbieganiu psa nie ma mowy....),a mamunia młodego przywiozła sobie CAC.

Poza ciasnotą na halach,wszystko było ok.

Przypominam jadącym samochodem od Cieszyna,że trzeba mieć winietę...[/quote]

Ja dokładnie taki sam wynik :p , a winieta nie była potrzebana w zależności jaka drogą się jechało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Basiu Narodni Vitez to ichni Zwycięzca Kraju tytuł często przyznawany raz w roku, w ubiegłym roku był w Ostrawie nadawany a teraz w Olomuncu. Gratuluję sukcesów:-)) :multi:[/quote]
Narodnego Vitezia polscy wystawcy czesto wpisuja sobie jako Zwyciezce Czech ;) Tytul ten jest przyznawany na [B]kazdej[/B] krajowce (narodowce) :)

Link to comment
Share on other sites

Olomouc,
wlasnie wrocilismy z Olomouca.
Wystawialismy w piatek airedale -zaczal kolejny championat -tym razem Czech.PRIMUS INTER PARES Aluzja -narzekal na zbyt maly ring co nie pozwolilo mu pokazac swojego atutu czyli pieknego ruchu.Mimo to i tak pokonal konkurencje i zgarnal CAC'a.

Teraz najlepsze.
Moja czerwona lakeland terrierka High Flyer's SHES A RIVER - najpierw wygrala klase,CAC potem jak powinno byc Narodni Vitez ,,potem porownanie z psem i zostala Zwyciezca Rasy.
Zaczelo sie wiec obiecujaco.

Grupa-niezla stawka terrierow.Wybor trwal dosc dlugo do finalu weszlo 5 psow w tym mi.n airedale syn mojej ODRY Aluzja i wnuk mojego NAPOLEONA :multi: .
Weszla tez moja czerwona Candy czyli maly lakeland.
W wielkim stylu wygrala grupe:multi: :multi: :multi:
Mala a dzielna.
W Olomoucu zdecydowano sie na wybor Najlepszego Psa Dnia czyli Best of Day.Pech chcial ,ze piatek mial az 4 grupy ...(podczas gdy sobota i niedziela tylko po 3).
Do porownania o Best of day stanely:wyzel wegierski krotkowlosy,Rodesian ridgback, thai rigdeback i lakeland terrier.
Wszystkie rude :-)
i wynik :WYGRALA LAKELAND TERRIERKA!!!!!!!
Tak wiec Polska gora:-) Wygral najmniejszy na ringu honorowym:-))

Dzis wybierano tylko jednego finaliste sposrod Zwyciezcow dnia.Wygral tricolorowy pochodzacy z Czech owczarek australijski.
Olomouc z prawie 3 tysiacami psow i wielkim sukcesem psa z Polski zaliczam do wystaw udanych:-))

Generalnie wrocilam zadowolona -oprocz Candy- na podium grupy terrierow stanal airedale ...wnuk mojego psa a jednoczesnie syn mojej suki.
Gratuluje sukcesow innym .
pozdrawiam
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Na każdej narodówce są przyznawane Zw. Czech i tylko na nich. U nas tytuł na jednej dużej Poznańskiej u nich na kilku małych wystawach. Z z tego co wiem dają go też w Ostravie i w Mladej Boleslav- bynajmniej na takich wystawach byłam gdzie dawali:)

Aluzja bardzo gratuluje sukcesu!!! a ten owczarek to zapewno od Podzemskiej z Bohemia Acro? Ale rozumiem ze walczyłas do konca i nie oddałaś owczarkowi tytułu bez walki?;)


Basia a jak husky... masz wyniki, albo chociaż stawke?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']
W Olomoucu zdecydowano sie na wybor Najlepszego Psa Dnia czyli Best of Day.Pech chcial ,ze piatek mial az 4 grupy ...(podczas gdy sobota i niedziela tylko po 3).
Do porownania o Best of day stanely:wyzel wegierski krotkowlosy,Rodesian ridgback, thai rigdeback i lakeland terrier.
Wszystkie rude :-)
i wynik :WYGRALA LAKELAND TERRIERKA!!!!!!!
Tak wiec Polska gora:-) Wygral najmniejszy na ringu honorowym:-))
[/quote]

Gratuluję sukcesu!!!!!! A co stanęło na dalszych miejscach (jeśli takowe przyznawano)?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,
w przypadku ,grup,BIS junior,BIS weteran wybierano 5 miejsc ,natomiast jesli chodzi o psa dnia to wybierano jednego ,podobnie bylo z Best in Show.Wybierany byl jedne bez ustawiania na lokatach pozostalych.A troche szkoda.

Z tego co pamietam w niedziele IX grupe wygral dynamiczny duzy bialy pudel a charty czyli dziesiatke pregowany greyhound.

Australijczyk,ktory wzial BISa to blue merle bez "ocasa" czyli bez ogona,dosc dynamiczny -lubiacy sie pokazywac.
Flasha masz racje to bylo Bohemian Acro a wiec latwo sie domyslic,ze pozostali finalisci nie mieli wiekszych szans:-))))))))
:razz: :razz:
Wystawa bardzo dobrze zorganizowana .Jedyne na co mozna narzekac to szczuplosc miejs w halach.Ringi male .Co niestety procentuje psom gorzej sie ruszajacym .Jednak male ringi to nie tylko bolaczka tej jednej wystawy.
Ring honorowy pieknie przygotowany.
Zgloszono prawie 3000 psow co zwazywszy na to ,ze wystawa bez CACIBa a z CAcem moze uswiadomic ogrom wystawy.Katowice z CACIBEM oglaszajace ,ze przyjma 3500 psow..zaczynaja wygladac skromnie przy czeskiej krajowce:-);-))
Duza liczba roznorakich pudli,duzo barzoi w chartach,wiele wyzlow ....
Grupy mocno obsadzone.GeneralnieCzesi jako wystawcy bardzo zdyscyplinowani.
W kazdy dzien wybor najlpeszej hodowli ( w piatek wygraly szkockie terriery) ,najlepszego juniora psa i suki,weterana,par hodowlanych.Naprawde mozna bylo zapomniec ,ze to CACowka.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Witam,
w przypadku ,grup,BIS junior,BIS weteran wybierano 5 miejsc ,natomiast jesli chodzi o psa dnia to wybierano jednego ,podobnie bylo z Best in Show.Wybierany byl jedne bez ustawiania na lokatach pozostalych.A troche szkoda.[/quote]

Hm, trochę to dziwne (chodzi mi o BIS). Dzięki za wyjaśnienie. Jeszcze jedno pytanie, nie pamiętasz może - ten Thai Ridgeback to był pies czy suka?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Basia a jak husky... masz wyniki, albo chociaż stawke?:smile:[/QUOTE]
Niestety wyników nie znam ale podaje stawkę.
OUMIAK'S THE SHOW MUST GO ON - PSY OTWARTA
AKON DEBORAH EIWY - PSY WETERANÓW
NATY JEDNICKA - SUKI MŁODZIEŻY
DOGHOUSEFARM AISCHA - SUKI OTWARTA

To wszystko :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy moglam prosic stawkę seterów angielskich :modla: nas w koncu tez nie było :placz:
[/QUOTE]
Bardzo proszę ;)
kl. szczeniąt PSY(chyba - "dorost")
IWANHOE MAXWELL DAMA KRKONOSE

kl. młodzieży SUKI
COMEA MARRONE DAVARONI
ISIS LADY DAMA KRKONOSE
RONDA MAGENTA
IZABEL LADY DAMA KRKONOSE

kl. użytkowa:
MERRY Z LODINSKYCH LUHU

kl. championów:
HEATHER Z KRZAKU
CONNEMARA'S AINGEAL

kl. weteranów:
CLARISSA FARKAZD

wsio:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Niestety wyników nie znam ale podaje stawkę.
OUMIAK'S THE SHOW MUST GO ON - PSY OTWARTA
AKON DEBORAH EIWY - PSY WETERANÓW
NATY JEDNICKA - SUKI MŁODZIEŻY
DOGHOUSEFARM AISCHA - SUKI OTWARTA

To wszystko :cool1:[/quote]
Oumiak's - BOB, na BOG odpadł w przedbiegach.
Akon na wystawie był ale na BIS weteranów go nie widziałam, więc ...
Naty była ale nie wiem jak bo na BIS Junior jakos jej nie zauważyłam,
a suka Aischa mignęła mi i dostała bodajże CAC i NV.
BOG piękny Tai, 2 był Malamut a 3 chow chow, 4 jakiś szpic miniaturowy a na punktowej V był Szpic Wilczy dośc ciekawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...