Jump to content
Dogomania

Olomouc 12-14.01.2007 Czechy CAC


Musiałek

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy potrzebne sa zaswiadczenia, ale znalazlam relacje z zeszlorocznej wystawy (niestety po czesku) i z tego co rozumiem ze wystawcy zadowoleni nie byli. Ale dlaczego to nie do konca rozumiem :(

Poczytac mozna [URL="http://www.smooth-collie.cz/NVP_Olomouc.htm"][B]tutaj[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Noelani - dzieki za linka :-)
Aaa...był duży problem z parkowaniem (wystawcy zamiast być już przy ringu,to stali w kolejkach na parking...),brak planu ringów,tak zrozumiałam,że wszdzie żądano potwierdzenia zgłoszenia (chyba przy wejściu do każdego pawilonu?),bardzo ciasno przy ringach,które były małe.

Heh...no to musimy w środku nocy wyjechać...heh...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mam jeszcze pytanie,do osób,które już były w Olomoucu - czy do wejścia na wystawę wymagany jest wpis w paszporcie,że pies jest zdrowy i może jechać do miejsca przeznaczenia?(takie coś było nam potrzebne w Ostravie).[/QUOTE]
My byliśmy w zeszłym roku i przy wjeździe sprawdzano tylko szczepianie w paszporcie.
Co to niezadowolenia wystawców.. Czesi maja to do siebie, że są dziwni :lol: A konkretnie to faktycznie było ciasno przy ringach, nawet bardzo. Jeśli ktoś się trochę spuźnił to miał problem z parkingiem, bo na miejscach do parkowania były zwały śniegu. Warto tez zaopatrzyć sie w specyfiki, którę dają psu lepszą przyczepność na śliskiej podłodze, bo tam ringi nie są niczym wykładane i psy się strasznie ślizgają.
Dużym plusem, jak dla mnie u czechów jest to, że nigdy nie ma problemu z płatnościami, przynajmniej ja nigdy nie miałam. Panie w kasie mówią z kilku językach, a goście z zagranicy to czasami są obsługiwani poza kolejnością. Wszystko miło i sprawnie. :p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja ze szkockim krotkowlosym (jak dostane potwierdzenie :p )[/QUOTE]
A wiesz może jaki masz nr? Ja będe z podhalanką - jedyną na tej wystawie:cool1:
[QUOTE][B]Basiu [/B]- wielkie dzięki za cenne informacje - my się wystawiamy w sobotę.
Ze zwałami śniego raczej nie będzie problemu w tym roku - na sobote zapowiadają 14 stopni..ale i tak wyjedziemy w środku nocy.

rany...to juz widzę te piruety na ringach...heh...[/QUOTE]
Cieszę się, jeśli mogłam pomóc ;) Życzę powodzenia sąsiadce :p

Link to comment
Share on other sites

Niemożliwe...nikt nie był dzisiaj?
My się możemy pochwalić połowicznie...młody tylko doskonała beztytułu (bo za mało radośnie biegał...heh.a tam wokół ringów nie ma gdzie szpilki wcisnąć,więc o rozbieganiu psa nie ma mowy....),a mamunia młodego przywiozła sobie CAC.

Poza ciasnotą na halach,wszystko było ok.

Przypominam jadącym samochodem od Cieszyna,że trzeba mieć winietę...

Link to comment
Share on other sites

My jedziemy jutro.
Moze mi ktos powiedziec jaki jest plan sedziowania na ringu 11 (hala E)? Chcialabym wiedziec o ktorej planowo wchodza collie krotkowlose :roll:

A co do winiet to nie jestem pewna czy "z poplatniem" nie jezdzi sie dopiero za Olomuncem, musze dopytac na granicy ;)

Link to comment
Share on other sites

Taaa...ja pytałam w punkcie sprzedaży winiet przed granicą - powiedziano,że nie sa potrzebne,więc nie kupiłam...za to w drodze powrotnej - skończyło się na mandacie 1000 koron... za brak winiety ...

Dostałam też mapkę z zaznaczonymi drogami,gdzie są wymagane winiety...a tam jest czarno na białym...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jednak nie jade :placz: Ale trzymam kciuki :smile:[/QUOTE]
Ja ja właśnie weszłam tu aby napisać, że nigdzie nie mogłam Cię znaleść :shake:
My plan wykonaliśmy z nadwyżką:loveu: CAC, BOB i jeszcze coś czego nie rozumiem. Nie mam pojęcia co to jest "Narodni vitez" ale za to dostaliśmy puchar :crazyeye: :p
Nie zostałam do końca i ciekawa jestem co dawali na ringu honorowym przy wyborze grup? Wie ktoś? No i co wygrało w grupie 1?

Ogólnie wystawa miła i moim zdaniem, tak jak w zeszłym roku, bardzo dobrze zorganizowana. Życzyłabym sobie, żeby u nas krajówki miały taką obsługę i organizację. A Wam jak się podobało? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...