Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 16-17.07.2011


Iza.

Recommended Posts

[quote name='Bardotka']Informacja ze strony oddzialu warszawskiego:
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000]UWAGA WŚCIEKLIZNA !
[/COLOR][/FONT] [/B] [FONT=Tahoma] W związku ze stwierdzeniem ogniska [/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000] [B]wścieklizny[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma] w miejscowości [/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000] [B]ZALESIE GÓRNE [/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma] Powiatowy Lekarz Weterynarii określił teren zagrożony, w związku z czym psy z miejscowości: [/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#FF0000] [B]PIASECZNO, SIEDLISKA, CZARNÓW, SOLEC, BANIOCHA OSIEDLE, DOBIESZ, KRĘPA, KĘDZIERÓWKA, PISKÓRKA, GROCHOWA, BOGATKI, JAZGARZEWSZCZYZNA, GOŁKÓW, GOŁKÓW LETNISKO i GŁOSKÓW - nie mogą brać udziału [/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma] w Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie w dniach 16-17 lipca 2011 r.[/FONT][/QUOTE]
Ciekawe, o jakiej liczbie psów mówimy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='trops69']Ktoś się może orientuje jakiś niedrogi nocleg w Warszawie albo koło Warszawy żeby można było z dziećmi i pieskiem przenocować !? Oczywiście chodzi o noc z 16.07 na 17.07[/QUOTE]
pytanie co to znaczy niedrogi?:) My śpimy w nowym dworze mazowieckim - pokój 2 -osobowy +pies - 140zł;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SemperCordis kennel']W grupie 6 będzie pierwszy raz w Warszawie pokazywana suczka Poitevin. W spisie są Porcelaine, basset artesien normand:) i brakuje Poitevin :) (w spisie brakuje w realu będzie:) )[/QUOTE]
Świetnie! Zerkne koniecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Było trochę zamieszania z tym wściekłym nietoperzem. A poza tym z zasady Oddziały dają wykaz wystawców/godziny sędziowania tak +/- na tydzięn przed wystawą:)

pzdr.[/QUOTE]
Asiaczku- czy to co wkleiłam jest ważne? Bo ja dostałam wczoraj tę wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Widzieliście to? Dotyczy osób z ok. W-wy.
[url]http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?oddzial=warszawa[/url][/QUOTE]

Arielko proszę, czytaj wątki zanim wkleisz coś, co było już omawiane ;)
na temat wścieklizny jest nawet pierwszy post na tej stronie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Asiaczku- czy to co wkleiłam jest ważne? Bo ja dostałam wczoraj tę wiadomość.[/QUOTE]
Tak, ważne.
Co prawda ta info była juz publikowana na tym watku, ale jeszcze raz nie zaszkodzi:)

[quote name='agnethka']Arielko proszę, czytaj wątki zanim wkleisz coś, co było już omawiane ;)
na temat wścieklizny jest nawet pierwszy post na tej stronie...[/QUOTE]
[B]agnethko[/B] - nie zaszkodzi, jak jeszcze raz ta info pojawi się na watku.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vegas']Jest już*plan wystawców i sędziowania na stronie oddziału.[/QUOTE]

mam nadzieję, że tym razem będziecie - chociaż Ty chyba masz inny ring niż my ;)
w Lublinie Was wyglądałam, ale Was nie było...

hahaha... u nas w klasie 11 sztuk, nom typowa wystawa relaksacyjna :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...