Jump to content
Dogomania

Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!


Aleksandra_B

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, że on będzie spory. Pewnie taki jak mamusia, albo większy, ale znawcą to ja nie jestem. Ciocia jest podobna do mamusi więc to pewnie siostry albo mamusia z córeczką...

A co z tymczasem? Dobrze by byo go jutro zabrać z tego piekła, sunie zresztą też....:-(

Link to comment
Share on other sites

tak jade jutro i zabiore malucha jesli chodzi o suczki to ciezko powiedziec czy to siostry bo raczej bardzo do siebie podobne to nie sa mamusia jest trpoche mniejsza mniejwiecej siega kolana i ma krotka gladka siersc natomiast ciocia jest troszke wyzsza i ma wloski ala jamnik dlugowlosy
jesli chodzi o malucha to wedlig mnie spory nie bedzie jego lapinki nie sa wcale duze jednak jak to wsrod mieszancow bywa sie okaze:razz: dzis przypomina mala tlusciutka kluske i tak wlasnie Panie ktore psiaki dokarmiaja go ochrzcily wiec moze niech tak zostanie narazie - KLUSEK pozniej osoba ktora go pokocha bedzie mogla zmienic jego imie na takie jakie jej sie spodoba

Link to comment
Share on other sites

a i jeszcze jedno psiaczka zabiore tylko jesli zdolam skontaktowac sie z Pania ktora go dokarmia w innym wypadku trzeba bedzie przelozyc przeprowadzke malego na inny dzien bo uwazam ze to nie bylo by ok ta Pani naprawde bardzo troszczy sie o te psiaki i napewno by sie denerwowala nie wiedzac co sie stalo z maluchem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...