Jump to content
Dogomania

Seminarium agility z Sylvią Trkman


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na msa upewnilam sie, ze zapraszajac Sylvie na seminarium nie popelnilismy najmniejszego bledu. a po zawodach tak jak Olga zapalalam do niej miloscia - widok jej przebiegow i prowadzenia na torze na zywo jest o wiele bardziej fascynujacy i ekscytujacy niz na filmikach w internecie ;)
juz sie nie moge doczekac, az wszyscy podygamy pod jej okiem, mam nadzieje, ze kazdy z tych zajec bardzo duzo wyniesie i wprowadzi w zycie! :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

IraKa - miejsc już nie ma, ale parę osób jeszcze nie zapłaciło... więc można się ewentualnie wpisać na listę rezerwową.

Sic - nam byłoby wygodniej, gdyby osoby bez psów też wpłaciły na konto, ale ostatecznie mogą i na miejscu - w rzeczy samej dla nich nie ma limitu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']IraKa - miejsc już nie ma, ale parę osób jeszcze nie zapłaciło... więc można się ewentualnie wpisać na listę rezerwową..[/QUOTE]

Może być rezerwowa.
A jest szansa, że najpóźniej w poniedziałek dowiem się czy mam miejsce?
Chodzi głównie o prace i załatwienie ewentualnie urlopu.

Link to comment
Share on other sites

Podaje namiary na hotel, tańszy z niższymi opłatami za osobę 20 za pieska 10 PLN

ul. Żwirowa 31, Włocławek
tel. [B][SIZE=6]054-236-64-36[/SIZE][/B]

Kto woli taniej w pokojach 3-osobowych - zapraszam w te progi. Mile widziane klatki dla psów w pokojach. I bardzo proszę dbać o dobry wizerunek [B]dobrze wyszkolonych psów - najlepszych w Polse[/B] :)

[IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/mapy/zwirowa-d.jpg[/IMG]

Na mapce zaznaczyłam stację diagnostyczna Citroena, do której trzeba dojechać i zawrócić o 180 stopni i jechać ok. 50 m w stronę centru,. a potem skręcamy w prawo i jedziemy pod lasek w prawo do hoteliku, jak ta ciemna kreseczna pokazuje.

[IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/mapy/zwirowa-m.jpg[/IMG]


Można polecić ten hotelik. Miejsc powinno wystarczyć dla wszystkich chętnych.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Niestety, dla nas sezon wyjazdowo-agilitowy, póki co, się skończył...
Czekam, na wyjaśnienie dolegliwości Grubej (stara bulka)...
Zdjęcia RTG wyszły niefajnie :-( - po 10.11. ma być wiadomo na pewno...

Ale duchem jestem z Wami i cieszę się, że seminariów agility jest coraz wiecej...
Pozdrawiam
CHi & BBB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']A ja właśnie zadzwoniłam na Żwirową i miły pan powiedział, że nie ma problemu! :niewiem:[/quote]

Hmmm.... Ja właśnie tam ponownie dzwoniłam, i o opłacie 10zł. za psa to w ogóle tam nie słyszeli - biorą 20zł. I pani twardo utrzymywała że nie ma żadnej rezerwacji dla ludzi z psami. Na wszelki wypadek nie odwołuję naszej rezerwacji w tym pierwszym hotelu.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...