Jump to content
Dogomania

Seminarium agility z Sylvią Trkman


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A właśnie, że będę wredna, upierdliwa i czepialska:
A nie powinnaś przypadkiem wcześniej zapytać o zgodę :angryy:?

Skoro zdecydowałam się swoją relację napisać na dogo, to znaczy, że chciałam, żeby była na dogo. Nie na innym forum, na którym nie jestem zarejestrowana i nie planuję być w najbliższym czasie przynajmniej.
Tego postu to akurat nie dotyczy, bo jest po prostu relacją - ale w przypadku postów stanowiących głos w jakiejś dyskusji odbiera się w tym momencie autorowi szansę na dyskusję i obronę swojego zdania...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Ja nie chcę się czepiać i dlatego dotąd nic nie mówiłam. Generalnie nie mam nic przeciwko temu, jeśli ktoś przeklei sobie jakieś pojedyńcze z moich zdjęć, żeby się pochwalić, coś zilustrować, itp. Ale w tym przypadku, przeklejone zostały WSZYSTKIE zdjęcia, które tu wstawiłam. A jako ich autor, chyba powinnam mieć prawo wyboru, gdzie je publikuję, prawda? I ja wybrałam dogomanię...

Nie mam zamiaru prosić o usunięcie moich zdjęć z tamtego forum - naprawdę nie chcę robić o to awantury - ale przeklejanie całych postów czy dyskusji czy serii zdjęć to naprawdę nie jest dobry pomysł moim zdaniem. Decyzja, gdzie coś opublikować, a gdzie nie - należy do autora.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Ale w tym przypadku, przeklejone zostały WSZYSTKIE zdjęcia, które tu wstawiłam. [/QUOTE]
Tak, rzeczywiście Gućka wzięła wszytskie zdjęcia cytatem, ale chcaiłam zaznaczyć, że w jak najbardziej pozytywnym celu:lol:

[QUOTE]A jako ich autor, chyba powinnam mieć prawo wyboru, gdzie je publikuję, prawda? I ja wybrałam dogomanię...
[/QUOTE]
[QUOTE]Decyzja, gdzie coś opublikować, a gdzie nie - należy do autora.[/QUOTE]
No logiczne:cool3:
Będziemy pamiętać na przyszłośc (chociaż starałam się zawsze informowac przed, np. w przypadku zdjęć z zawodów).

[QUOTE]Nie mam zamiaru prosić o usunięcie moich zdjęć z tamtego forum - naprawdę nie chcę robić o to awantury - ale przeklejanie całych postów czy dyskusji czy serii zdjęć to naprawdę nie jest dobry pomysł moim zdaniem.[/QUOTE]
Kłótnia nie jest potrzeba, bo chyba nikt nikogo nie chciał tym urazić, a wręcz przeciwnie:razz:
Bo zapewniam, że zdjęcia pojawiły się w jak najbradziej pozytywnym kontekście i zostały jeszce opatrzone pozytywnymi komentarzami :) Wiem,że tu nie chodzi o to a o sam fakt przeklejenia, dlatego na przyszłośc będę pilnować co pojawia się na forum i czy jest wklejone za zgodą autora (dotychczas tez starałam sie to robić :) )

Ja już kończe wywód na temat zdjęć, bo to nie ten temacik :)

A jeszce do seminarium i Sylvii. Czy ten pyrek który jest z nią na tym filmiku to ten z którym startowała na MŚ?

Link to comment
Share on other sites

Silvia ze wszystkimi swoimi psami startowała na MŚ. Z samoyedem miała 23. miejsce w large, z Vedette of the Gloaming "Lo" raz 5 i raz 4 miejsce w medium, a ta suczka na zdjęciach (Simply the Best de Loubajac, czyli "La") to ta, z którą dwukrotnie zdobyła Mistrzostwo Świata, a także dwukrotnie wygrała European Open. Też w medium oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']A macie jakiś filmik z Silvią i La na torku?[/quote]
Wydaje mi się, że gdzieś krótko po MŚ, w pierwszych linkach jakie się pojawiały do filmików jest Sylvia z tą suczką (jesli dobrze kojarzę).

[QUOTE]Silvia ze wszystkimi swoimi psami startowała na MŚ. Z samoyedem miała 23. miejsce w large, z Vedette of the Gloaming "Lo" raz 5 i raz 4 miejsce w medium, a ta suczka na zdjęciach (Simply the Best de Loubajac, czyli "La") to ta, z którą dwukrotnie zdobyła Mistrzostwo Świata, a także dwukrotnie wygrała European Open. Też w medium oczywiście.[/QUOTE]
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Klaudia
jak wpiszesz Silvia Trkman w wyszukiwarke to pelno filmikow Ci wyskoczy ;) a tak swoja droga masz ja z tych mistrzostw na hopsiakowym serwerze (latwo rozpoznac - w eMkach dziewczyna w bialej koszulce i krotkich granatowych spodenkach z psem na rekach) i na filmikach, do ktorych jest link na oficjalnej stronie msa 2006 :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.agility.fora.pl/viewtopic.php?p=13518[/url]

mój bład, zmieniłam. [b]Przepraszam[/b], wiecej nie bede, bedziecie chcialy to wrzucicie, nie to nie ;)

[size=1]Chcialam dobrze, podajac autora i zrodlo, biorac w cytat, nie wyszlo, przepraszam jeszcze raz ;) Koneic tematu ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']niuka niestety filmiki z Waszej stronki mi się nie otwierają:-(
Rauni dziękuje:-)[/quote]Kaludia, na sąsiednim temacie (mistrzostwa świata)wyjasniełem (wydawało mi się, że wystarczająco) jak rozwiązać ewentualne problemy z oglądaniem zamieszczonych przeze mnie filmów. Jeśli mimo to masz z tym jakiś problem, to zapraszam do tamtego tematu, albo na PW... Proszę nie dublujmy tematów i nie róbmy tu bałaganu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']I to by było wszystko. Mam jeszcze troszkę zdjęć z hali; tam były bardzo trudne na mój obiektyw warunki, a poza tym większość z halowych zdjęć nie jest mojego autorstwa. Ale przejrzę je i jeśli coś się nada, to poproszę autora o pozowlenie, żeby wstawić.[/quote]


Jeżeli o mnie mowa, to bardzo proszę wstawiaj! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...