Jump to content
Dogomania

Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )


as_ko

Recommended Posts

[quote name='justynaa']hej, nie zauważyłam aby coś podgryzała :) raz się załatwiła w domu ale na samym początku, teraz pomału się przyzwyczaja, rano zawsze o tej samej porze wychodzi z Daisy a potem jak wracamy z pracy to prawie do wieczora jest na podwórku :) w domu na nikogo nie warczy choc do mężczyzn ma większą nieufność,może ma złe wspomnienia z mężczyznami.. jak ktoś obok przechodzi to warczy i szczeka ale jak ktoś wejdzie to się wycofuje...[/QUOTE]

NO WŁAŚNIE Z TĄ NIEUFNOŚCIA DO MĘŻCZYZN JEST NAJGORZEJ :-(
BO SUNIA MIMO MOICH WIELKICH STARAŃ....IGNORUJE MNIE I BARDZIEJ KOCHA SWOJĄ PANIĄ......
NO ALE MOŻE Z CZASEM MNIE ZAAKCEPTUJE :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='perzu22']NO WŁAŚNIE Z TĄ NIEUFNOŚCIA DO MĘŻCZYZN JEST NAJGORZEJ :-(
BO SUNIA MIMO MOICH WIELKICH STARAŃ....IGNORUJE MNIE I BARDZIEJ KOCHA SWOJĄ PANIĄ......
NO ALE MOŻE Z CZASEM MNIE ZAAKCEPTUJE :p[/QUOTE]


perzku, napewno Cie pokocha, potrzebuje więcej czasu :) musisz być cierpliwy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perzu22']NO WŁAŚNIE Z TĄ NIEUFNOŚCIA DO MĘŻCZYZN JEST NAJGORZEJ :-(
BO SUNIA MIMO MOICH WIELKICH STARAŃ....IGNORUJE MNIE I BARDZIEJ KOCHA SWOJĄ PANIĄ......
NO ALE MOŻE Z CZASEM MNIE ZAAKCEPTUJE :p[/QUOTE]
Perzu22 :)
Nie przejmuj się, Czarusia i Ciebie pokocha, tylko musisz dać jej trochę czasu . Nasz Reks potrzebował przeszło miesiąca,żeby podejść do Leszka. A teraz jest wpatrzony w Niego jak w obraz:)
Ale nadal obawia się obcych mężczyzn ;)

Link to comment
Share on other sites

Żeby ocieplić nieco relacje na linii Czarusia - perzu, mona zastosować parę tricków :razz: Np. niech perzu karmi psiaki, dla psa jedzenie jest bardzo ważne, a ten, kto jeść daje po jakimś czasie musi się okazać fajny, nie? ;) Możesz także, perzu, trochę ignorować księżniczkę i jeśli ona będzie szukała z Tobą kontaktu (a pewnie w końcu będzie) wtedy sowicie ją nagradzać pieszczotami, jakimiś smakolami, pochwałą, może zabawą (nie wiem czy mała się bawi zabawkami) :)

Jeśli macie ochotę, można też psiaka nauczyć tego i owego - tu macie w wersji elektronicznej baaardzo fajną książeczkę p. Barbary Waldoch o szkoleniu przy pomocy klikera, takiego małego pudełeczka wydającego charakterystyczny dźwięk :) [URL]http://members.westnet.com.au/b-m/[/URL] nawet lękliwe psiaki po jakimś czasie się zazwyczaj przekonują do tego urządzenia ;) A pies, który się uczy pod okiem człowieka jakby "przy okazji" nawiązuje z nim silną więź :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='justynaa']dokładnie Czarusia już rządzi, aczkolwiek do mężczyzn podchodzi w duużym dystansem...do mnie przywykła..mamy nadzieje że do mężczyzn także się przekona :)[/QUOTE]
Na którymś wątku czytałam że jak sunia się do swojego Pana nie mogła przekonać to zrobili tak, że Pani wyjechała na kilka dni, a sunia została z Panem, który karmił, wyprowadzał, przytulał itd. Po powrocie Pani była w wielkim szoku bo sunia po prostu zmieniła się o 90 stopni i chodziła za swoim Panem krok w krok. Może warto spróbować? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Na którymś wątku czytałam że jak sunia się do swojego Pana nie mogła przekonać to zrobili tak, że Pani wyjechała na kilka dni, a sunia została z Panem, który karmił, wyprowadzał, przytulał itd. Po powrocie Pani była w wielkim szoku bo sunia po prostu zmieniła się o 90 stopni i chodziła za swoim Panem krok w krok. Może warto spróbować? :razz:[/QUOTE]



dobre :) chyba mąż bedzie musiał mi wykupić jakieś wczasy lub pobyt w luksusowym SPA :):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynaa']dokładnie Czarusia już rządzi, aczkolwiek do mężczyzn podchodzi w duużym dystansem...[/QUOTE]
To tak, jak ja :evil_lol:

[quote name='justynaa']dobre :) chyba mąż bedzie musiał mi wykupić jakieś wczasy lub pobyt w luksusowym SPA :):):):)[/QUOTE]

Nie "chyba", tylko na pewno; otoczył się s-waniaczek samymi kobietami i myśli, że to tak za free.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='perzu22']Zgadza się CZarusia w końcu polubiła swojego Pana.....Ciesze się ze ją adoptowaliśmy jest bardzo fajną psinką i ma bardzo ładną i kochaną mordke :) nawet daje mi buziaka :)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę ,że Czarusia Cię polubiła :)
Pozdrowienia spod Piły :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...