Jump to content
Dogomania

Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )


as_ko

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='funia']Ale królewna !!!!!!!!!!!!Dzieki .
Ps.jak tam ona lepiej ?[/QUOTE]

hej, jest dużo lepiej, z dnia na dzień się zmienia :) bardzo się już do nas przywiązała. jak gdzieś odchodzę to idzie za mną albo patrzy gdzie ide :) biega po ogródku, nawet szczeka na inne psy jak idą ulicą :) także pokazuje że jest na swojej posesji :):):)

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie pochwaliliście się też drugą sunią :)
Macie teraz super duet, jedna ładniejsza od drugiej!

Powaliło mnie to zdjęcie :lol::lol::lol: nie daliście suńci pospać tylko zdjęcia i zdjęcia :evil_lol:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/64/s7301508l.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2826/s7301508l.jpg[/IMG][/URL]

A łóżko zdecydowanie za wąskie :lol: ...tak co najmniej 2m szerokości by Wam się przydało :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Czy list doszedł ?[/QUOTE]

LIST JESZCZE NIE DOSZEDŁ
TAK JAK SIE UMAWIALISMY WCZEŚNIEJ RAZEM Z UMOWA ADOPCYJNĄ WYŚLEMY SZELKI,OBROŻE,SMYCZ.......CZARUSIA MA WSZYSTKO NOWE A JEJ EX EKWIPUNEK NAPEWNO PRZYDA SIĘ INNEMU ZWIERZAKOWI :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Ale Czarusia ma szczęście :)
Justynko, jesteście wspaniali :)[/QUOTE]



Doszła do nas umowa, odeslemy w tym tyg razem ze smyczą i szelkami :) może przydadzą sie innemu psiakowi :)
Czarusia ma się dobrze :) myslę że jest zadowolona, już czuje sie pewniej, biega po ogrodzie szczeka i bawi się :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzięki :) [/B]

A jakby ktoś był chętny to mamy drugą sunię czarusiopodobną, niestety nadal w przytulisku :(

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rkE_-QBy2ZU/TZ46hMBsRDI/AAAAAAAAAK0/CiUMDp-YiU8/DSC06731.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZyhpbyuGtYk/TZ46ehf0oaI/AAAAAAAAAKg/XnTFYZmKvMU/DSC06727.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko'][B]Dzięki :) [/B]

A jakby ktoś był chętny to mamy drugą sunię czarusiopodobną, niestety nadal w przytulisku :(

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rkE_-QBy2ZU/TZ46hMBsRDI/AAAAAAAAAK0/CiUMDp-YiU8/DSC06731.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZyhpbyuGtYk/TZ46ehf0oaI/AAAAAAAAAKg/XnTFYZmKvMU/DSC06727.JPG[/IMG][/QUOTE]



jejku ona jest chyba siostra Czarusi:):):) bidulka , gdybyśmy mieli możliwość też bysmy ją wzięli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']No nie padnę .....Czarusia nr 2 .....Miałam dzisiaj telefon w spr.Czarusi Pani byłą bardzo zawiedziona ....Chciałam znależc numer w połączeniach odebranych i za cholere nie mogę bo miałam ponad 12 telefonów rano ....[/QUOTE]


FUNIA...jak jest jakaś pani chętna na Czarusie do oddajcie Czarusie 2.....ja prawie nie widze różnic:razz: a tamta pani napewno sie nie połapie :diabloti:
A tak na marginesie to jestem ciekaw ile tam jeszcze w waszej okolicy jest takich Carusiowatopodobnych psiaków:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tyle tylko że Karusia nie jest nauczona żyć z człowiekiem, nie wie jak fajny jest człowiek, boi się. Jednak stara się zaufać i pewnie jeśli poświęciłoby się jej więcej uwagi i czasu to byłaby fajnym psiakiem. Trudno jest wyadoptować pieska prosto z przytuliska, bo tak na prawdę dopiero po wyciągnięciu go stamtąd dowiadujemy się jaki jest jego prawdziwy charakter i możemy coś więcej opowiedzieć potencjalnym chętnym, którzy oczekują że podamy jak najwięcej informacji. Problem jest taki, że zabranie psiaka z przytuliska, wizyta u weterynarza, sterylizacja i utrzymanie w hotelu aż do czasu wyjazdu do domu stałego to duże koszty :-(

Z tego co wiem to już takich więcej nie ma :razz: chociaż jest jeszcze jedna podobna, ale czekoladowa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Tyle tylko że Karusia nie jest nauczona żyć z człowiekiem, nie wie jak fajny jest człowiek, boi się. Jednak stara się zaufać i pewnie jeśli poświęciłoby się jej więcej uwagi i czasu to byłaby fajnym psiakiem. Trudno jest wyadoptować pieska prosto z przytuliska, bo tak na prawdę dopiero po wyciągnięciu go stamtąd dowiadujemy się jaki jest jego prawdziwy charakter i możemy coś więcej opowiedzieć potencjalnym chętnym, którzy oczekują że podamy jak najwięcej informacji. Problem jest taki, że zabranie psiaka z przytuliska, wizyta u weterynarza, sterylizacja i utrzymanie w hotelu aż do czasu wyjazdu do domu stałego to duże koszty :-(

Z tego co wiem to już takich więcej nie ma :razz: chociaż jest jeszcze jedna podobna, ale czekoladowa :lol:[/QUOTE]
Asiu Karusia jest grzeczna i lubi człowieka:eviltong:
I jak chcecie to jest perspektywa opłacenia sterylki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']A Wy ? Jak Wy się czujecie w jej towarzystwie ?[/QUOTE]


hej my się czujemy z nia świetnie, tymbardziej że z dnia na dzień staje się bardziej swobodna, bardziej ufa...a najwspanialszy widok jest jak się cieszy jak wracamy z pracy :):):):)

Link to comment
Share on other sites

To się wie, że nikt Cię tak nie przywita, jak pies.
Nie sprawia żadnych kłopotów ; nie podgryza mebli, kapci, dywanów ? Nie załatwia się czasem w jakimś cichym ulubionym miejscu w mieszkaniu ? Nie powarkuje na kogoś z domowników ? Jak traktuje gości, wchodzących na posesję ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']To się wie, że nikt Cię tak nie przywita, jak pies.
Nie sprawia żadnych kłopotów ; nie podgryza mebli, kapci, dywanów ? Nie załatwia się czasem w jakimś cichym ulubionym miejscu w mieszkaniu ? Nie powarkuje na kogoś z domowników ? Jak traktuje gości, wchodzących na posesję ?[/QUOTE]


hej, nie zauważyłam aby coś podgryzała :) raz się załatwiła w domu ale na samym początku, teraz pomału się przyzwyczaja, rano zawsze o tej samej porze wychodzi z Daisy a potem jak wracamy z pracy to prawie do wieczora jest na podwórku :) w domu na nikogo nie warczy choc do mężczyzn ma większą nieufność,może ma złe wspomnienia z mężczyznami.. jak ktoś obok przechodzi to warczy i szczeka ale jak ktoś wejdzie to się wycofuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...