Jump to content
Dogomania

ATOS w DS :)))))))))))) !!!!!!!!!!!!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonica']Nie no nie wierze ciotki zapomniały o Antośku:evil_lol:, a co by było gdybym robiła mu krzywdę, no nic się nim nie interesujecie, niedobre ciotki:mad:a tak na poważnie, u Antka wszystko ok oczka jeszcze czerwone ale lekarz mówi, że wszystko da się wyleczyć, na działce zamiast kwiatów w tym roku to podejrzewam, że wyrosną mi jakieś drzewa które zamiast liści będą miały wędzone, uszy gony albo innego typu Antkowe przysmaki bo chłopak z namiętnością codziennie je, chrupie to zakopuje i przekopuje także, stwierdził widocznie ze pomoże w pracach wiosennych i to w tych najcięższych czyli wszelkiego rodzaju wykopki i przekopki mam za sobą;)Stwierdził, że spanie z nami w pokoju mu się nie podoba bo Radek za głośno chrapie i teraz śpi z Mają w pokoju, wczoraj drzwi do Majci były zamknięte to podszedł drapnął w nie łapką spojrzał na mnie i to z takim wyrzutem, że z marszu wstałam mu otworzyć, podejrzewam, że gdyby umiał mówić to by pięknie powiedział, rusz ten ..... bo mi się spać chce i otwórz mi drzwi:cool3:, jak zaśnie koło 21 tak do rana nawet głowy nie podniesie tylko zmienia pozycje i chrapie że łaaa a rano wyrzucić go na siku to szczyt udaje, że mnie nie słyszy to dopiero jak mu truje z 15 minut to kładzie kapitulacje i idzie na poranną toaletkę.Chłopak jest strasznie kochany i nawet nie wiem kiedy minął msc jak z nami jest;)[/QUOTE]

wspaniałe wiadomości ...bardzo się cieszę że Antoniusz taki szczęśliwy :):):) no i grzeczny ma się rozumieć ;)

Link to comment
Share on other sites

No grzeczny jak cholercia:diabloti:, wczoraj moje drogie ciocie musiałam sprzątnąć cały dom, bo Antek upierdzielił ściany i moje świeżo wypastowane podłogi:placz:a było to tak: Chłopczyk zawołał na siusiu więc wyszedł a że zachciał mu się wariować w deszcz to upartolił się cały zawołał do domu więc co mądra Milena zrobiła?! zanim najpierw naszykować ręcznik do wytarcia Antka to ona otworzyła drzwi i go wpuściła a ten nie usiadł grzecznie na tyłku i nie czekał aż go wytrę tylko wpadł szaleńczo do przedpokoju otrząsnął się następnie zaliczył kuchnie z miską i slalomem wpadł do salonu przy okazji brudząc wszystko po kolei, normalnie myślałam, że na zawał padnę ale co tam Radek i Majka mieli taki ubaw z mokrego Antka, że udusiłabym ich wszystkich wczoraj, więc co mi zostało iść wreszcie po ten pioruński ręcznik wyczyścić brzydala zmyć ściany i połowę podłóg w domu i powiedzcie czy ja jestem normalna mam budę a trzymam olbrzyma w domu:razz:głupia baba ze mnie powiedzieli by nie którzy ale ja nie miałabym serca zostawić go samego na noc na dworze, więc jaki morał z tej historii: muszę kupić więcej płynów do sprzątania :evil_lol:chyba że jest jakaś z ciotek chętna do pomocy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']A teraz zdradzę Wam niusa w nocy kiedy wszyscy spaliśmy w domu z Antkiem na czele mieliśmy włamanie i zostaliśmy okradzeni a mianowicie złodzieje weszli na posesję i włamali się do garażu i wynieśli wszystko co się dało:placz:[/QUOTE]

no nie :( bardzo Wam współczuję :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='evita2000']Wątek Ledy:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234782-LEDA-ma-świerzbowca-skórnego-Potrzeba-350-zl-na-leczenie-([/URL][/QUOTE]

Naszego Maciusia podratowałam 2 bazarkami ...więc kwotę która została chciałabym przelać dla Ledy ( 51 zł 95 gr )
Poprosze o numerek konta do wpłat jeśli oczywiście nikt nie ma nic przeciwko :)

Doszła też deklaracja od wujka Rolanda _ de zaraz ją odeśle na konto z dopiskiem zwrot i poinformuję wujka że nasz Antoniusz już dawno w swoim domku :)

Link to comment
Share on other sites

u nas nie zapeszając wszystko ok, Antek z Radka zrobił sobie swoja własną prywatną drapaczkę z której skrzętnie korzysta po kilka razy dziennie z Mają symbioza, szczególnie w podziale zabawek i jedzenia:evil_lol:. Ale co racja to racja na wiosnę czekamy jak wszyscy żeby poszaleć na ogrodzie

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Atosikiem od dawna, sledze wątek aczkolwiek tylko biernie. Po raz kolejny dobrze kończy się to co wyglądało na sytuacje beznadziejna/bez wyjscia. To jest cud, cud dobrych ludzkich serc. Zostałem wychowany tak abym nie ufał ludziom i nauczony ze kazdy jest zły - zycie pokazało ze nie wszyscy tacy są , ze jeszcze są ludzie wrażliwi, którzy bezinteresowanie są w stanie pomagać....

Moje serce jest pełne radości, ze kolejna psia historia kończy się pozytywnie. To jest cud dobroci. Moje serce przynajmniej na chwile wypełniło się radością. Bardzo bardzo sie ciesze i składam wyrazy szacunku i uznania dla wszystkich zaangażowanych a nowym wlascicielem gratuluje przyjaciela na cale zycie

Wesołych Świąt !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roland_De'] Bardzo bardzo sie ciesze i składam wyrazy szacunku i uznania dla wszystkich zaangażowanych a nowym wlascicielem gratuluje przyjaciela na cale zycie

Wesołych Świąt !!![/QUOTE]
Dziękujemy i również wszystkim życzymy zdrowych i wesołych Świat!!!
A teraz news jutro Antek jedzie z nami po raz pierwszy na działkę;), ciekawe co to będzie, czy Antek polubi moją teściową:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Na pewno polubi ;). Antku, wszystkiego dobrego dla Ciebie i całej Twojej wspaniałej Rodzinki :loveu:.

[FONT=Helvetica][SIZE=3][COLOR=#000000]Z okazji Wielkanocy życzę Wam wiosny, wiosny, wiosny ! [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Helvetica]
[/FONT][FONT=Helvetica][SIZE=3][COLOR=#000000]Pękających pąków, krokusów i przebiśniegów. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Helvetica]
[/FONT][FONT=Helvetica][SIZE=3][COLOR=#000000]Topniejących śniegów, ziemi, która zaczyna pachnieć, [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Helvetica]
[/FONT][FONT=Helvetica][SIZE=3][COLOR=#000000]słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Helvetica]
[/FONT][FONT=Helvetica][SIZE=3][COLOR=#000000]Wiosny w przyrodzie i w życiu rodzinnym, [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Helvetica]
[/FONT][FONT=Helvetica][SIZE=3][COLOR=#000000]w pracy, na koncie bankowym i gdzie tam jeszcze komu zimno ...

[/COLOR][URL="http://smayliki.ru/smilie-200608647.html"][COLOR=#000000][IMG]http://s2.rimg.info/5dd3f09be53720cb900e88aa10f10d5d.gif[/IMG][/COLOR][/URL][COLOR=#000000]

A życzenia składa też ten napotkany przez nas ostatnio w śniegu [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] wielkanocny zajączek.


[IMG]http://i49.tinypic.com/28vt65y.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, po Świętach iście Bożonarodzeniowych;), i tradycji stało sie zadość tak jak Maniuś mój kochany tak Antoś zaczął z nami podróże- no bo jak inaczej zostawić go samego!?, wyjechaliśmy w piątek wieczorkiem i wróciliśmy w poniedziałek rano, Antek podróżował z Maja na tylnim siedzeniu jedno w foteliku, drugie na kocach Maja drogę przespała Antek rozglądał się po polach, spał zero wymiotów czy rozrabiania jakby z nami pół swojego życia jeździł. Na działce zachowywał sie super z psami domowymi teściowej zgoda żanych zatargów no oprócz jednego kiedy sunia teściowej chciała mu jego z jego miski zjeść to kłapnął ostrzegawczo zębami, ale najbardziej mi się podobało jedno w poniedziałek jak wyjeżdżaliśmy otworzyłam tylko tynie drzwi i zawołałam Antek jedziemy to pies wyrósł z pod ziemi sam wpakował się na siedzenie i cierpliwie czekał aż ruszy z powrotem do domu. Po powrocie szaleństwo wpadł na swoje podwórko jak wariat poleciał osikać wszystkie kąty jakby nie było go z rok a nie trzy dni, w domu sprawdził w pokojach czy aby na pewno niczego nie brakuje i na koniec już spokojnie zabrał się za pałaszowanie swojej miski, więc morał taki, że Antek będzie z nami podróżował bo znosi bardzo ładnie i mężowi na pranie tapicerki nie muszę dawać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']Witajcie, po Świętach iście Bożonarodzeniowych;), i tradycji stało sie zadość tak jak Maniuś mój kochany tak Antoś zaczął z nami podróże- no bo jak inaczej zostawić go samego!?, wyjechaliśmy w piątek wieczorkiem i wróciliśmy w poniedziałek rano, Antek podróżował z Maja na tylnim siedzeniu jedno w foteliku, drugie na kocach Maja drogę przespała Antek rozglądał się po polach, spał zero wymiotów czy rozrabiania jakby z nami pół swojego życia jeździł. Na działce zachowywał sie super z psami domowymi teściowej zgoda żanych zatargów no oprócz jednego kiedy sunia teściowej chciała mu jego z jego miski zjeść to kłapnął ostrzegawczo zębami, ale najbardziej mi się podobało jedno w poniedziałek jak wyjeżdżaliśmy otworzyłam tylko tynie drzwi i zawołałam Antek jedziemy to pies wyrósł z pod ziemi sam wpakował się na siedzenie i cierpliwie czekał aż ruszy z powrotem do domu. Po powrocie szaleństwo wpadł na swoje podwórko jak wariat poleciał osikać wszystkie kąty jakby nie było go z rok a nie trzy dni, w domu sprawdził w pokojach czy aby na pewno niczego nie brakuje i na koniec już spokojnie zabrał się za pałaszowanie swojej miski, więc morał taki, że Antek będzie z nami podróżował bo znosi bardzo ładnie i mężowi na pranie tapicerki nie muszę dawać:evil_lol:[/QUOTE]


super ze choroba lokomocyjna minela bardzo sie ciesze ze go pani zaadoptowala bardzo sie o niego martwilam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']Witajcie, po Świętach iście Bożonarodzeniowych;), i tradycji stało sie zadość tak jak Maniuś mój kochany tak Antoś zaczął z nami podróże- no bo jak inaczej zostawić go samego!?, wyjechaliśmy w piątek wieczorkiem i wróciliśmy w poniedziałek rano, Antek podróżował z Maja na tylnim siedzeniu jedno w foteliku, drugie na kocach Maja drogę przespała Antek rozglądał się po polach, spał zero wymiotów czy rozrabiania jakby z nami pół swojego życia jeździł. Na działce zachowywał sie super z psami domowymi teściowej zgoda żanych zatargów no oprócz jednego kiedy sunia teściowej chciała mu jego z jego miski zjeść to kłapnął ostrzegawczo zębami, ale najbardziej mi się podobało jedno w poniedziałek jak wyjeżdżaliśmy otworzyłam tylko tynie drzwi i zawołałam Antek jedziemy to pies wyrósł z pod ziemi sam wpakował się na siedzenie i cierpliwie czekał aż ruszy z powrotem do domu. Po powrocie szaleństwo wpadł na swoje podwórko jak wariat poleciał osikać wszystkie kąty jakby nie było go z rok a nie trzy dni, w domu sprawdził w pokojach czy aby na pewno niczego nie brakuje i na koniec już spokojnie zabrał się za pałaszowanie swojej miski, więc morał taki, że Antek będzie z nami podróżował bo znosi bardzo ładnie i mężowi na pranie tapicerki nie muszę dawać:evil_lol:[/QUOTE]


Antoni, odmienił Cie nowy domek zupełnie :) , to dobrze- widać, że jesteś u siebie, tam gdzie było Ci pisane :)

Całusy chłopaku i pozdrowienia od starych kolegów i koleżanek z pomorza.

Link to comment
Share on other sites

Antek dziękuje za buziaki, wczoraj to był cyrk w domu, Antek się kąpał:diabloti: a z nim cała łazienka przedpokój i wszyscy dookoła, ale jaki chłopak pachnący i jaśniutki się zrobił, teraz jak w Łodzi mamy te 3 dni cieplejszej pogody to Antek tylko na zewnątrz chce siedzieć do domu na jedzenie i spanie tylko wchodzi a tak grzeje kości na słoneczku. Bardzo się ciesze, że Antek tak szybko się u nas zaaklimatyzował i chyba mu się podoba bo zażaleń nie składa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...