Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To jakaś masakra, już tyle lat tu siedzę i nikt mnie nie chce. Dlatego postanowiłem, że skoro nie doceniacie mojej cudownej urody to chociaż docenicie mój talent pisarski i z tego względu mnie przygarniecie. Warto spróbować. A teraz uwaga do moich przyszłych fanów, nie będę mógł codziennie do Was pisać bo duża nie zawsze dopuszcza mnie do komputera ale będę się starał. I jeszcze jedno Szafranek, kazał przekazać, że pozdrawia swoich wielbicieli. To na razie. Pozdrawiam Bajo

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj spotkały mnie same niemiłe rzeczy :-( Najpierw moja opiekunka powiedziała mi, że jestem strasznie gruby po zimie i musi coś z tym zrobić. NIe bardzo się wtedy jeszcze zaniepokoiłem, ale gdy zamiast normalnego śniadania dostałem jakieś suche trociny, podobno dietetyczne to się bardzo zdenerwowałem. Bo co to ma być, normalnego, pięknego psa chce odchudzać. Przecież wszyscy wiedzą, że kochanego ciałka nigdy za dużo, mnie co prawda nie bardzo jest komu kochać, bo niestety nie mam swoich stałych opiekunów ale jakby się znaleźli to by na pewno powiedzieli, że jestem śliczny i cudowny z tymi swoimi krągłościami. Ale to jeszcze nie wszystko.  Ledwie oko zmrużyłem a tutaj znowu przychodzi ta wstrętna baba i wyciąga mnie na jakieś spacery, myślałem że da jak normalnemu psu luzem pobiegać po łące, ale gdzie tam ubrała mnie w okropnie ciasne szelki i kazała maszerować przez godzinę przy nodze. Nawet na sekundę nie puściła mnie luzem. Co to ma być??? Bo ja spacerem tego na pewno nie nazwę, nawet w cudownie pachnącej padlince nie dała się wytarzać. Nigdy więcej! Normalnie jestem taki zły, że kończę to pisanie, koniecznie muszę coś przekąsić.

Bajo

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty dla Bajo, które wpłynęły od 02.02.2016 do 10. 03. 2016 r:

10 zł  wpłata od poli 53,a  wpłynęła  03.02.2016,

50 zł wpłata od Teresa118, wpłynęła 04.02.2016,

20 zł wpłata od szafranekm, wpłynęła 08.02.2016,

50 zł wpłata od Teresa118, wpłynęła 25.02.2016.

20 zł wpłata od Poker, wpłynęła 26.02.2016,

5 zł wpłata od mdk 8, wpłynęła 25.02.2016.

10 zł wpłata od pola 53,wpłynęła 03.03.2016.

..............165 zł    Razem

 37,35 zł (stan konta na 06.02.2016) + 165 zł = 202,35 zł.

200 zł - opłacony został pobyt Bajo za okres 1 m-ca od 26.02.2016 do 25.03.2016

202,35 zł - 200 zł = 2,35 zł.

Stan konta Bajo na dzień 10.03.2016 wynosi  2, 35 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie do Was Ciocie, czy może ktoś umie zakładać wątek, wydarzenia na facebooku dla Bajo.

Coraz  mniej osób zagląda na wątek i większsość z dogomanii przeniosła się na facebook.Może by tak spróbować i założyć konto Bajo czy wydarzenia dla Bajo na fb, zwiększyłoby się zainteresowanie, już sama nie wiem co robić, a w  temacie   jak założyć wydarzenia jestem zielona??????

Może ktoś pomoże??????

Link to comment
Share on other sites

Samo założenie wątku niewiele da. Trzeba go prowadzić, uaktualniać, wstawiać fotki i nowe wiadomości,zapraszać,udostępniać  no odpowiadać czasami na trudne pytania. Inaczej nikt nie wejdzie i nie poleci Bajo. To nie jest takie proste. Fb rzadzi się innymi prawami.

Henio miał wydarzenie na fb, ale tak jak pisałam wyżej weszło na nie tylko dwie osoby i to te same z dogomanii...deklarowiczki. :)

Link to comment
Share on other sites

Wstałem sobie spokojnie dzisiaj rano a tam NIESPODZIANKA wszędzie biało i puchato. Uwielbiam śnieg, można się w nim tarzać i biegać super jest. Nie rozumiem czemu duża cały czas narzekała. Niestety po południu zauważyłem, że białe puchate robi się coraz bardziej mokre a to mi się już przestało podobać, nie lubię wody brrry deszcz jest okropny. Ale może jutro rano znowu będzie biało? Oby..

Wasz Bajo

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...