Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Jeśli chodzi o imię Bajo to nie ma problemu jeśli chodzi o ogłoszenia, on na Bajo reaguje bardzo dobrze więc jeśli chcecie zmieniać też w realu to trzeba wymyślić coś o podobnym brzmieniu. Co do nowych informacji nie bardzo jest co pisać oprócz tego, że niestety wiek Bajo się zmienia :-(. Jest coraz to starszy niestety. Bajo to spryciarz i bardzo inteligentny pies. Nie brudzi w pomieszczeniu, nie niszczy. Z innymi psami się zgadza chociaż na początku próbuje rządzić ale szybko mu przechodzi. Dzieci mija obojętnie. Nadal szuka okazji do ucieczki, parę razy udało mu się przejść do sąsiada ale zawsze wraca.

 

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły wpłaty dla Bajo od :

Teresaa118, - 50 zł  za maj 2016 + ekstra prezent 30 zł. - 80 zł razem, wpłata wpłynęła 29.04.2016,

Poker - 20 zł, wpłata wpłynęła 01.05.2016,

mdk8  - 5 zł, wpłata wpłynęła 02.05.2016.

 

Jutro zrobię aktualny stan konta Bajo, obym , aby miała internet, tkj. dziś.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty dla Bajo, które wpłynęły od 11.04.2016 do 06. 05. 2016

50 zł  wpłata od Teresaa118  wpłynęła  11.04.2016,

60 zł darowizna od Andegawenki, wpłynęła 13.04.2016.

20 zł wpłata od szafranekm, wpłynęła 24.04.2016,

50  zł + prezent 30 zł = 80 zł wpłata od Teresaa118, wpłynęła 29.04.2016,

20 zł wpłata od Poker wpłynęła 01.05.2016.

5 zł wpłata od mdk8  wpłynęła 02.05.2016.

100 zł, darowizna od Andegawenki, wpłynęła 04.05.2016,

10 zł, wpłata od poli53, wpłynęła 04.05.2016.

 

..............345 zł    Razem

-minus 92,35 zł (stan konta na 11.04.2016)  345 zł - 92, 35 zł = 252,65 zł.

Wydatki:

200 zł - opłata Bajo za 1 m-c pobytu w DT u Ulki od 26.04.2016 do 25.05.2016 r.

252,65 zł - 200 zł = 52,65 zł.

Na koncie Bajo na dzień 06.05.2016 jest  52, 65 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 29.04.2016 o 22:51, szafranekm napisał:

Melduję, że stałych deklaracji, wiernych co miesiąc, mamy od : Teresaa118, Poker, darowizna od Andegawenki,szafranekm, pola53

Co jakiś czas wpływają wpłaty od mdk 8 - 5 zł  - ale muszę się upewnić, aby nikogo nie pominąć i nie skrzywdzić.

Teraz cały czas mamy na minusie i ciężko z tego wyjść, a pobyt  Bajo w DT trzeba opłacać.

Tylko tyle?!?!?. Na pierwszych stronach wątku zaangażowanych chyba ze 20 osób :(

Link to comment
Share on other sites

O 23.05.2016 o 07:01, andegawenka napisał:

Tylko tyle?!?!?. Na pierwszych stronach wątku zaangażowanych chyba ze 20 osób :(

Ja na początku przypominałam, ale część z tych osób mało sie już loguje na dogomanii, mam na mysli te które już nie płacą deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

O 23.05.2016 o 08:45, Poker napisał:

Może trzeba im przypomnieć o Bajo.

Powiem Wam szczerze, że jak na wątku dzieje się mało i jest poczucie,że pies jest słabo ogłaszany, to i chęć do płacenie maleje.

 

23 godzin temu, Poker napisał:

Od sześciu dni nie było nikogo na wątku? I jak ludzie mogą chcieć wpłacać na psa z " martwego" wątku ?

Moje posty pozostały jakby niezauważone.

Link to comment
Share on other sites

To nie o to chodzi, że posty są nie zauważone, ale o to, że Gosia ma ograniczony dostęp do internetu i pewnie odpowie jak to tylko będzie możliwe. Ja mogę napisać jak to wygląda od mojej strony. Mam wrażenie, że cały czas piszę to samo o Bajo, nic się u nas specjalnego nie dzieje. Pies jest zaopiekowany, ma się dobrze i pewnie czuje się jak w domu tylko, że to nie jest jego dom :-(. Wiadomo jest, że po tylu latach ludzie na wątku się wykruszają. Moim zdaniem Bajo powinien mieć wątek na FB bo niestety na dogomanię wchodzi coraz mniej ludzi. Potencjał jest jeszcze na FB bo tam Bajo nie miał wydarzenia. Niestety ja ze względu na brak czasu i brak umiejętności nie potrafię się tym zająć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ULKA12, ja rozumiem ,że szafranekm ma ograniczony dostęp do internetu,alw pies jest u Ciebie i mimo braku czasu mogłabyś co kilka dni cokolwiek napisać o Bajo  i czasami

wkleić nowe zdjęcie.

Nie jestem na FB . Może ktoś kto tu zagląda mógłby pomóc Bajo.

Nie wiem też jak w tej chwili wyglądają jego ogłoszenia. Czy ktoś czuwa nad nimi ?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście mogę pisać, tylko równie dobrze mogę robić kopiuj wklej. Dzisiaj byliśmy na porannym spacerku Bajo szalał i niuchał po całej łące. Potem poranne karmienie i czas na sjestę. I tak trzy razy dziennie codziennie, czasami kosimy trawę, a czasem dołącza do stada nowy podopieczny, a czasami idziemy na spacer na miasto lub jedziemy samochodem gdzieś dalej, to jedyne atrakcje. Gdy pojawia się konkretne pytanie na temat zachowania Bajo staram się szybko odpowiadać. Problemem Bajo jest to, że nikt nie reaguje na jego ogłoszenia, nawet nie pytają o niego, a to jest smutne bo to bardzo fajny pies.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A widzisz, jednak przynajmniej dla mnie podałaś nową informację. Bajo jeździ dobrze samochodem, chyba nie boi się miasta i umie  chodzić na smyczy. To są ważne informacje do ogłoszeń.

Nie tylko można pisać ,ale trzeba. Bo inaczej wątek umrze i wykruszą się wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...