Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

[quote name='Telimena']Koleżanka, która ze mną pracuje, zgodziła się, żeby na jej konto szły wpłaty dla Nory. W ten sposób będziemy mieć pewność, że pieniądze rzeczywiście trafią w całości dla suczki.[/QUOTE]

Super :)

Czy można prosić o nr konta oraz o swift i iban? To ułatwi wpłaty zza granicy. Domyślam się, że koleżanka nie ma paypala? Jeśli ktoś ma, to tez by dużo pomogło, bo prowizja od wpłaty zza granicy to 15-20GBP dla banku (niezależnie od wielkości wpłaty), zaś paypal weźmie tylko 5%.

Zabiorę się za fejsa dziś pod wieczór, zrobię też banner.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Telimena']Agnieszka Harla, nr konta:

BANK NORDEA: 37 1440 1156 0000 0000 0859 2772
SWIFT: NDEAPLP2
IBAN: PL 37 1440 1156 0000 0000 0859 2772



Mój narzeczony założył też teraz paypala dla Nory: [email][email protected][/email][/QUOTE]

Super. Ja zaraz wpłacam jednorazowa na suczkęnorę (mam słabość do ONków i wzięlabym,ale niestety daleko mieszkam, więc chociaż się coś tam dorzucę). Wpłaty z paypala trzeba będzie potwierdzać (accept), każdą z osobna. Pieniążki czekają na akceptację tydzień, więc to nie powinien być problem, trzeba od czasu do czasu zajrzeć na paypala. Jutro prześlę linki do fejsa i bannerki, bo mam zwyczaj siedzieć w nocy, więc pewnie w nocy skończę ;)

Link to comment
Share on other sites

FB czyni cuda wiem bo mamy identyczny przypadek pod Zamosciem .Sunia ON zagłodzona i łysa .Zebraliśmy ponad 3 tysiące .WIęc mamy na leczenie i hotelik .Reszte musimy dozbierać .ale dogo i FB bardzo nam pomogło ,
Jesli ktoś na Pay Pal też niech udostepni bo z zza granicy ludzie chetnie wpłącaja .
Kochana biedula ,trzymam kciuki .
Czy ten Ch..j bedzie ukarany za to co zrobił suni?

Link to comment
Share on other sites

jak ją zobaczyłam to az poczułam koszmarny ból jaki ona pewnie czuła z głodu :shake: :angryy: :mad::angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: Chce mi się ryczeć :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: 9 kg ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! oies który powinien ważyć jakieś 40 kg ?!?!?!?!?!?!?!? :cry:
To poprostu horror !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']jak ją zobaczyłam to az poczułam koszmarny ból jaki ona pewnie czuła z głodu :shake: :angryy: :mad::angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: :angryy: :mad: Chce mi się ryczeć :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: 9 kg ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! oies który powinien ważyć jakieś 40 kg ?!?!?!?!?!?!?!? :cry:
To poprostu horror !!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
to potworne,ale wierze,ze malenka wydobrzeje,ma tu duze wsparcie!!!czekamy na fejsa,moj maz obiecal ,ze udostepni sunie przez firmowe fbooki,czyli jakies 11 tys ludzi Ja zobaczy;)

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo kochane... :-(

Ja już mam kolejny dzien z głowy :-( Rano na Planete był jakiś dokument i była jakaś scena jak w jakiejś oborze (nie wiem jaki to kraj był) zabijano krówkę. Najpierw związali jej nogi a potem widziałam tylko nóż i okropne odgłosy :-( Przełączyłam bo po prostu nie dało się tego oglądać...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? :p Nora pierwszy raz sama dzisiaj wstała! :multi: :multi: :multi:

Jest u mnie właśnie w gabinecie. Zjadła przed chwilą pół puszki gastrointestinala. Bidulka nic innego by najchętniej nie robiła tylko jadła i jadła i jadła... Trzeba pilnować, żeby nie przedobrzyła. Dzisiaj wyciągnę jej venflon. Myślę, że już nie będzie potrzebny.

Mam Wam do pokazania trzy zdjęcia: dwa z wczoraj i jedno - pierwsze, jakie jej zrobił Pan Adam w momencie znalezienia jej... Prawie martwy pies a obok dwie miski, jedna z wodą a druga pełna karmy. Koszmar. Ludzie, którzy ją znaleźli może i chcieli dobrze ale wygląda to tragicznie. Niestety nie umiem wklejać zdjęć w związku z tym bardzo proszę, żeby jakaś dobra dusza zrobiła to za mnie. Mogę je wysłać komuś na email.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Norka w chwili znalezienia:(:(:(:([/B][/SIZE]

[IMG]http://s1.ifotos.pl/img/Obraz-141_hnxxnnr.jpg[/IMG]

[SIZE=3][B]Jeszcze jedno dla porównania tragedii:([/B][/SIZE]

[IMG]http://www.otowroclawpowiat.pl/foto_artykuly/2011/04/21/64197/64197_000gal-pies3.jpg[/IMG]


[SIZE=3][B] Noreczka dzisiaj, kilka kilogramów później... Też biedna ale już na dobrej drodze do swego lepszego życia:):):):) [/B][/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B]

[IMG]http://s1.ifotos.pl/img/P1210910_hnxxnns.jpg[/IMG]
[B][SIZE=3]

[IMG]http://s1.ifotos.pl/img/P1210909_hnxxner.jpg[/IMG]
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...