Jump to content
Dogomania

2 miesiace!albo mnie ktos wezmie albo smietnik!


ChromosomekX

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam !
Jestem tu nowa ale stronkę śledzę już jakiś czas-ponadto od wczoraj mam kontakt z p.Agnieszką ;-) oferowałam DT dla małej suni z Lublina
Tak to ja napalona pani z Bemowa ;-))
Mam wielką nadzieje że sunia znajdzie swój własny domek na zawsze,ale jak pisała Agnieszka ja nie wycofałam swojej oferty DT ;-)
Jeśli nie ten piesek to inny ;-)
Zawsze mogę jakiegoś nieszczęśnika poratować...
oby nie przekraczał 7kg,i nie był agresywny(mam synka i stado swoich futrzaków) ;-)
Od zawsze były u mnie zwierzaki i nie potrafię bez nich żyć ,dlatego też zostałam groomerem ;-)
pozdrawiam wszystkie dogomaniaczki ;-) i ludzi o wielkich sercach ;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uleczka']witam !
Jestem tu nowa ale stronkę śledzę już jakiś czas-ponadto od wczoraj mam kontakt z p.Agnieszką ;-) oferowałam DT dla małej suni z Lublina
Tak to ja napalona pani z Bemowa ;-))
Mam wielką nadzieje że sunia znajdzie swój własny domek na zawsze,ale jak pisała Agnieszka ja nie wycofałam swojej oferty DT ;-)
Jeśli nie ten piesek to inny ;-)
Zawsze mogę jakiegoś nieszczęśnika poratować...
oby nie przekraczał 7kg,i nie był agresywny(mam synka i stado swoich futrzaków) ;-)
Od zawsze były u mnie zwierzaki i nie potrafię bez nich żyć ,dlatego też zostałam groomerem ;-)
pozdrawiam wszystkie dogomaniaczki ;-) i ludzi o wielkich sercach ;-))[/QUOTE]

Pani Uleczko!
mam nadzieję, że nie uraziłam Pani - to napalona była pozytywnym okresleniem;)
niestety Pani z Chłodnej się nie odezwała -dzwoniłam z innego nru - włączyła się poczta, potem zadzowniłam ze swojego i nie odbiera - czyli niestety choć bardzo chciałam żeby to było to, najwyraźniej pani olała sprawę!:(
Czy wobec tego dziewczyny może mogłybyście podejść do p. Uleczki dzisiaj sprawdzić DT? bo może jeśli się Pani zgodzi - umieścimy ją tam na spokojne szukanie? bo DT od Bonsai może być dopiero od środy...:( ja ją ewentualnie dzis przenocuję ale mój mąż już ma alergie, więc dłużej niż jedna noc nie dam rady:(

zresztą zaraz do Was dzwonię to obgadamy;)

przed chwilą był telefon - ale pani jednak chce pieska nie suczkę bo to dla swojej 9letniej córki no i z suczka problem bo sterylizacja wiec powiedziałam jej, że pieska też będzie musiała wykastrować, to ona się jeszcze zastanowi :)

Link to comment
Share on other sites

tak wygląda po hasaniu i szalenstwach od rana:)

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8325/20110425245.jpg[/IMG]

a tu znowu się wyspałam i szaleję - jej się zupełnie nie da uchwycić na zdjęciu:)

[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2769/20110425242.jpg[/IMG]

[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5852/20110425255.jpg[/IMG]

buziak dla tej dużej:)

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/880/20110425251.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']czy on nie trąci hasiem?
Oko niebieskie (chyba, że aparat przekłamał, umaszczenie też podchodzące....[/QUOTE]

niestety wina aparatu;) ale ryjek i miny ma takie wilkowate trochę:)
a sierść ni to czarne ni to braz ni srebrne zależy od poświaty:)

a tak umiemy "poproś" :cool3:

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3898/20110425276.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko ja mam duży dystans do siebie:lol: więc ta napalona mnie rozśmieszyła nie miała nic wspólnego z urażeniem ;)
Fajnie że ten mały diabełek będzie u mnie na tym czasie.
Dowiem się co i jak z tym Wetem co znajdy szczepi ,ale to dopiero w środę akurat mi po drodze lecz nic nie mogę obiecać.Zależy mi też że by mała jak najszybciej szczepienie przeszła bo załatwiania się zacznie uczyć :razz: a przy moich psach nie zajmie jej to długo:p zatem pozdrawiam Was kochane moje i do zobaczenia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ciotki :) Wizyta przemiła od progu powitały mnie dwa urocze żywe sreberka :) Zadbane, wypielęgnowane i szczęśliwe. Ula ma również bardzo fajnego synka, który nie boi się zwierzaków i potrafi z nimi współżyć więc nowy świadomy dogomaniak nam się szykuje! :) Tak jak pisała Agnieszka Ula ma też dwa koty i Agamę tak więc dziewczynka będzie miała pełną socjalizację. Bardzo miło nam się gawędziło przez prawie 1,5 godziny na wszelkie zwierzęce tematy i z całkowitym przekonaniem powierzyłabym Uli swoje własne psiaki do opieki, oby więcej takich DT było! (Normalnie zakochana wyszłam :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uleczka']Agnieszko ja mam duży dystans do siebie:lol: więc ta napalona mnie rozśmieszyła nie miała nic wspólnego z urażeniem ;)
Fajnie że ten mały diabełek będzie u mnie na tym czasie.
Dowiem się co i jak z tym Wetem co znajdy szczepi ,ale to dopiero w środę akurat mi po drodze lecz nic nie mogę obiecać.Zależy mi też że by mała jak najszybciej szczepienie przeszła bo załatwiania się zacznie uczyć :razz: a przy moich psach nie zajmie jej to długo:p zatem pozdrawiam Was kochane moje i do zobaczenia :cool3:[/QUOTE]
I ja się cieszę:)
Ula :loveu:
pamiętaj proszę o okresie kwarantanny dla Malutkiej,
jeszcze z 10 dni do szczepienia p.wirusówkom,
a po szczepieniu 14 dni kwarantanny - bez wychodzenia Malutkiej na pole:)

Kwarantanna dla Szczeniaka jest b.ważna, tak przypominam, bo nie wiem czy Kochane Cioteczki mówiły;);)

Pozdrawiam pieknie:):)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wam, To ode mnie jest ten piesek tak jakby , dopiero uczę się pisać na forach bo w życiu z nich nie korzystałam, nie wygląda to na za trudne ale jednak człowiek jak poznaje coś, to się jeszcze gubi. Ciesze się że piesek ma dobry DT, trzymam za nią kciuki i cicho mam nadzieje na jakieś zdjęcia i wieści na temat pieska. Malutka ma wiele szczęscia, razem ze mną, że Agnieszka tak dbała o to żeby w ogóle do mnie dotrzeć a i że okazała się tak wyrozuzmiałą i dobrą osobą. Teraz P.Ula i Wszyscy którzy się starają tutaj, bardzo Wam za to dziękuję, sama mam zwązane ręce, szukam ale nie wychodzi mi to najlepiej. Pozdrawiam Ola

Link to comment
Share on other sites

Mała już u mnie ;-) polatała z moimi suniami chociaż czasami wygląda na zagubioną trochę ,ale cóż się dziwić tyle przeżyła w tym krótkim życiu.
Zjadła popiła siknęła i teraz śpi jak aniołeczek w koszyczku ;-)) chyba jej się spodobał bo weszła prawie od razu delikatnie popchnięta do środka ;-)).Sunieczka była u weta-ogólnie stan dobry trochę uszki brudne ale zostały wyczyszczone więc nie ma się co martwić(w pt.kolejne odrobaczenie) -szukamy nowego odpowiedzialnego domku ;-))

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam od Uli - zaraz wrzucę fotki które mi przesłała, powiem Wam że strasznie się związałam już z małą i tęsknie:placz:

[B]najważniejsze!- Krakowiacy - szukamy pilnie kogoś do wizyty w Cikowicach 5km od Bochni przy A4 ![/B]

Domek zapowiada się super - dostałam telefon od koleżanki p.Moniki (miała być DT dla suni a znalazła jej DS), która dostała namiar od P. Magdy od Bonsai:loveu:

więc tak: pani jest weterynarzem w wawie, a sunia zamieszkałaby u jej cioci i męża (Anglika-sunia rozmawiałaby po angielsku;p) pod Krakowem w domku z wielką działką, mieszkałaby w domu-działka do dyspozycji, poza tym spacerki:) Państwo mają 55 lat, nie pracują, nie mają dzieci a ich poprzednie zwierzęta (psy i kot) odeszły, całą miłość przelaliby na małą:) pani wet pracowała w krakvecie w krakowie, wiec zna tam ekipę-już zapowiedziała, że sunia miałaby tam sterylkę i opiekę pierwsza klasa, poza tym jeździ co miesiąc do Krakowa - a jeśli wszystko wypali sunia pojechałaby teraz w ten weekend już z nią:) a ja będę w krk w środę więc bym ją już odwiedziła:loveu:

[B]kto może sprawdzić domek?[/B] Państwo są raczej cały czas w domu i czekają na wizytację:)

Link to comment
Share on other sites

świeżutkie zdjęcia z DT od Uli

[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8931/fotki1289.jpg[/IMG]

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4628/fotki1292.jpg[/IMG]

[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8770/fotki1294.jpg[/IMG]

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9091/fotki1297.jpg[/IMG]

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3608/fotki1298.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']O wizytę spytaj Asior-może kogoś poleci.A ten domek u Twojej sąsiadki nie wypalił?[/QUOTE]

[quote name='Celebrinfea']Hehe czyżby żwaczyk? :) Wojtuś Ty chyba najbliżej? No słodka mordka :)[/QUOTE]

Tak tak Asior i wątek krakowski - zaraz napiszę, może będzie ktoś bliżej z okolic Bochni,
ja może tak ostatni w odwodzie do sprawdzenia domku:):):)
ale domek trzeba sprawdzić i najlepiej przed tym weekendem;)
Dzięki Agnieszko za PW:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Tak tak Asior i wątek krakowski - zaraz napiszę, może będzie ktoś bliżej z okolic Bochni,
ja może tak ostatni w odwodzie do sprawdzenia domku:):):)
ale domek trzeba sprawdzić i najlepiej przed tym weekendem;)
Dzięki Agnieszko za PW:)[/QUOTE]

już jest na krakowski wrzucona;)
a mapę dogo tez sprawdzilam nikogo z okolic Bochni nie ma;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']już jest na krakowski wrzucona;)
a mapę dogo tez sprawdzilam nikogo z okolic Bochni nie ma;/[/QUOTE]
Napisałem do Madzi z Gdowa - 2411magdalenka - z zapytaniem o sprawdzenie domku;)

Gdyby nikt się nie znalazł to ja pojadę:):)

Link to comment
Share on other sites

jak Wam się foteczki podobają??? szkoda że nikogo z okolic nie ma ;-/
a miało być tak pięknie....zapowiadało się bajkowo,a sunia zasługuje na najlepszy domek ;-))
ja tu do Was piszę ,a mała mi skarpetki oprawia...kanibalka jedna ;-p
Agunia ;-*w Tobie moc kochana!!!!! czekam na info co i jak z polsko-angielską rodzinką ......oby się udało...piękna perspektywa życia mmmmmmmmmm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...