Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Co ? Za sterylizację kotki 250-300 zł. :crazyeye: Ja za swoje kicie płaciłam po 100 zł., cięcie u jednej mikroskopijne, u drugiej ciut większe (aborcyjna), wszystko bez komplikacji. Fakt, że to była cena ulgowa. Ogólnie 150 zł. to już najwyższa cena. Jak dobrze, że nie mieszkam w Krakowie, ufff...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Może znacie kogoś w Ktaowicach kto mógłby pomóc - Mika wczoraj dostała szansę na nowe życie :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200223-MIKA-mix-DON-ka-uciekła-w-Katowicach!-POMOCY[/URL]!![/QUOTE]

Rudzia, kurcze pisz może do Amikat, ona z okolic, na pewno Ci kogoś doradzi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Może znacie kogoś w Ktaowicach kto mógłby pomóc - Mika wczoraj dostała szansę na nowe życie :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200223-MIKA-mix-DON-ka-uciekła-w-Katowicach!-POMOCY[/URL]!![/QUOTE]

Prośba nieaktualne :(:( Mika wracała do " domu " kilku dech, kopniaków i głodu - zabił ją samochód na trasie Katowice - Kielce :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Zapraszam na Meeeega bazar dla Małej!!!potrzebuje pieniązków na opłacenie leczenia!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200350-WSZYSTKO-dla-psa-pańci-dzieci-książki-biżu-i-wiele-innych-dla-Małej-do-30.01[/URL]!!![/QUOTE]


[B]Ja też zapraszam na bazarek dla Małej i Kory :) [/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200369-Kartki-HM-IKEA-ksi%C4%85%C5%BCki-torebka-atmosphere-na-Ma%C5%82%C4%85-i-Kor%C4%99-do-24.01?p=16124871#post16124871[/url]

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj po m1 latał przerażony nieduży piesek czarny-podpalany, budowy corgi, wyraźnie szukał właściciela. niestety nie udało nam się go złapać, ochrona go wywaliła :angryy: i pognał prosto na ulicę, a tam w stronę Dąbia. jakby ktoś słyszał o poszukiwaniach takiego psiaka to niech przekaże to info.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,czy ktoś chciałby nam pomóc,szukamy kogoś do sprawdzenia domku w Krakowie przy ul.zamoyskiego(Stare Podgórze),jest szansa na domek dla tej suczki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198499-M%C5%82odziutka-Gaja-podobna-do-border-collie-wypatruje-domu/page3[/url] BARDZO PROSIMY!

Link to comment
Share on other sites

W naszym schronisku jest podrzucony komuś szczeniaczek. Weci oceniają go na jakieś 3 tygodnie. Potrzebny jest dla niego dt - najlepiej z jakimś psem, żeby się maleństwo uczyło zachowań od starszyzny.
Ja niestety nie mogę, bo mój staruszek Bonuś przez swojego ukochanego Cuschinga nie może być szczepiony. Nie mogę ryzykować, że go czymś zainfekuję.
HEEELLLP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']a gdzie sunia jest teraz? tylko na DT rozumiem? (proszę nie brać do siebie tych pytań, ja tylko się pytam jak by co! bo raz po takich pytaniach dziewczyna zrobiła sobie nadzieję że wezmę psa i to juz od razu)[/QUOTE]
Suka jest dalej u tych ludzi chyba...jeden wet nie uspil...inny....
Na Dt lub Ds oczywiscie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']W naszym schronisku jest podrzucony komuś szczeniaczek. Weci oceniają go na jakieś 3 tygodnie. Potrzebny jest dla niego dt - najlepiej z jakimś psem, żeby się maleństwo uczyło zachowań od starszyzny.
Ja niestety nie mogę, bo mój staruszek Bonuś przez swojego ukochanego Cuschinga nie może być szczepiony. Nie mogę ryzykować, że go czymś zainfekuję.
HEEELLLP[/QUOTE]

Czy jest szansa na jakieś zdjęcie tego psiaka?

[quote name='karusiap']Suka jest dalej u tych ludzi chyba...jeden wet nie uspil...inny....
Na Dt lub Ds oczywiscie....[/QUOTE]

Masakra... Nigdy nie pojmę głupoty ludzkiej...:shake:
Może lepiej byłoby zabrać psiaka choćby do schronu i na spokojnie szukać Jej dt? Wiem, że to nie jest idealne wyjście, ale tam przynajmniej nie groziłaby Jej igła... Zresztą wiadomo co tacy ludzie mogą jeszcze wymyślić?

Link to comment
Share on other sites

szukam pilnie kogoś z samochodem kto mógłby ze mną przeprowadzić 3 wizyty przedadopcyjne. Jedna w Krakowie na Podgórzu, druga w Krzeszowicach a trzecia w Jankowicach. lub chociaż jedną z nich. niestety zepsuł mi się samochód, a wizyty muszę zrobić dla "mojego" Poldzia. chodzi mi tylko o transport do tych miejsc. Na Podgórze to jeszcze skoczę tramwajem, ale 2 pozostałe są za daleko. bardzo proszę o pomoc! dzień i godzina są mi obojętne, dostosuję się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']szukam pilnie kogoś z samochodem kto mógłby ze mną przeprowadzić 3 wizyty przedadopcyjne. Jedna w Krakowie na Podgórzu, druga w Krzeszowicach a trzecia w Jankowicach. lub chociaż jedną z nich. niestety zepsuł mi się samochód, a wizyty muszę zrobić dla "mojego" Poldzia. chodzi mi tylko o transport do tych miejsc. Na Podgórze to jeszcze skoczę tramwajem, ale 2 pozostałe są za daleko. bardzo proszę o pomoc! dzień i godzina są mi obojętne, dostosuję się.[/QUOTE]
Dziewczyny pamiętajcie i o nas,bardzo nam zależy,czy jest ktoś kto nam pomoże,jesteśmy z aż z Łowicza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...