Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Evelka']My też już zagłosowaliśmy:)
Mam nadzieję, że się uda!

A czytałyście może historię Lary? Oto ona:
[URL]http://centaurus.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=317[/URL]
Bezmyślność ludzi i to pewnie niezwykle szanowanych (bo zamożnych) jest po prostu nie do ogarnięcia... To jest przerażające.
Może Ktoś mógłby założyć wydarzenie na fb? Ja nie potrafię, a tak można by trafić do wielu ludzi. Przecież musi się udać zebrać potrzebną kwotę... Prawda? Tylko nawet nie mogę się doszukać ile jeszcze brakuje. A czasu niewiele...;([/QUOTE]

Przeczytałam ze łzami w oczach! Oczywiście mogę zrobić wydarzenie, ale czy mogę zamieścić tam opis który jest na stronie? Oczywiście sama także wesprę akcję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Przeczytałam ze łzami w oczach! Oczywiście mogę zrobić wydarzenie, ale czy mogę zamieścić tam opis który jest na stronie? Oczywiście sama także wesprę akcję[/QUOTE]

[quote name='Asior']napisałam do centaurusa zapytanie czy możemy to na stronie zamieścić.. zapytałam też ile im brakuje kasy....[/QUOTE]

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie!
Mam nadzieję, że będzie zgoda na umieszczenie tekstu na fb i stronie KTOZu.
No i przede wszystkim mam nadzieję, że już niewiele brakuje...
Że Lara jeszcze zaufa Człowiekowi i doświadczy szczęścia oraz beztroski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka']Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie!
Mam nadzieję, że będzie zgoda na umieszczenie tekstu na fb i stronie KTOZu.
[/QUOTE]


a ja mam nadzieje, ze fundacja Centaurus rozliczy sie gdzies ze swojej zbiorki, i ze ta historia nie jest wymyslona... albo raczej, ze jest wymyslona bo prawdziwa jezylaby wlosy na glowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']Damy radę... Zaglosowałam. (Mam 9 adresów mailowych ;). Dobrze, że IP komputerów nie sprawdzają...)[/QUOTE]kobiety, ale głosy trzeba jeszcze aktywować poprzez linka wysłanego na te adresy mailowe, które podajecie ... bo jak było 685 tak dalej jest ... kurczę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Kochani - czy ktoś miałby możliwość w najbliższych dniach zrobić wizytę przedadopcyjną dla Dyzia - okolice Ikei?
Bardzo proszę..

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197392-*DYZIO*-z-irokezem-)-(dawniej-Smutek)-już-wesoły-czeka-w-DT-na-swój-Dom/page6[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...