Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Aga-ta'][COLOR=#0000ff][B]PILNIE[/B][/COLOR] (bardzo pilnie) poszukuje[COLOR=#0000ff][B] DT dla szczeniaczka[/B][/COLOR]. Czy ktos moze pomoc?
[COLOR=#000000](niestety nie mam zdjec, piesek jest maly, czarny)[/COLOR][/QUOTE]

suczka czy pies?
ogłaszana jest 3 miesięczna czarna suczka, która będzie nieduża, będąca u mojej mamy
jest nadmiar chętnych

szczepiony?

Link to comment
Share on other sites

to jest samiec. Niestety jeszcze nieszczepiony. Ktos przywiazal go do drzewa, obok bylo opakowanie po yogurcie z woda. Kolezanka wychodzi z pracy ok. 16 i nie ma co z nim zrobic. Szczeniak wyrzucony na Slasku. Nie ma problemu z dowozem pieska (tam gdzie bylaby potrzeba)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']to jest samiec. Niestety jeszcze nieszczepiony. Ktos przywiazal go do drzewa, obok bylo opakowanie po yogurcie z woda. Kolezanka wychodzi z pracy ok. 16 i nie ma co z nim zrobic. Szczeniak wyrzucony na Slasku. Nie ma problemu z dowozem pieska (tam gdzie bylaby potrzeba)[/QUOTE]

czyli nie ma szans na zdjęcia? podesłałabym od razu pytającym

Link to comment
Share on other sites

MOJ NR 515192985 LUB TEN 503 - NA MOIM PROFILU SĄ OBA

JEDZ Z NIM NA MAJORA 5B, sprawdzą, czy jest cały

A PÓŹNIEJ DZWON
WIEM, gdzie się nim zaopiekują


[quote name='Rudzia-Bianca']Gdzie można uzyskać pomoc dla bociana który nie odleciał na zimę ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']MOJ NR 515192985 LUB TEN 503 - NA MOIM PROFILU SĄ OBA

JEDZ Z NIM NA MAJORA 5B, sprawdzą, czy jest cały

A PÓŹNIEJ DZWON
WIEM, gdzie się nim zaopiekują[/QUOTE]

Tak jest jak człowiek ślepy ....


Iwoniam, nie ja mam boćka, ktoś na myślenickim forum pyta . Mogę podać namiary na Ciebie ( na pw oczywiście ) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Tak jest jak człowiek ślepy ....


Iwoniam, nie ja mam boćka, ktoś na myślenickim forum pyta . Mogę podać namiary na Ciebie ( na pw oczywiście ) ?[/QUOTE]

iwoniam przeczyta w nocy, zadzwoń do niej, na pewno sie zgodzi, ona pomaga wszystkim zwierzakom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta'][COLOR=#0000ff][B]PILNIE[/B][/COLOR] (bardzo pilnie) poszukuje[COLOR=#0000ff][B] DT dla szczeniaczka[/B][/COLOR]. Czy ktos moze pomoc?
[COLOR=#000000](niestety nie mam zdjec, piesek jest maly, czarny)[/COLOR][/QUOTE]
Alarm odwolany. PIESEK MA DOM!!!:) missieek, Rudziu, bardzo dziekuje za chec pomocy:):):)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][FONT=arial black][B]Uwaga!

[/B][/FONT][/COLOR][FONT=arial]przeklejam z forum fretkowego [/FONT][URL]http://forum.fretki.org.pl/viewtopic.php?f=24&t=21742[/URL][FONT=arial]

"[/FONT][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Podaję za [/FONT][/COLOR][URL]http://www.rsoz.org/?c=mdAktualnosci-cmPokaz-170[/URL]

[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Na osiedlu 1000-lecia w Rzeszowie mieszka kobieta, która odpowiada na ogłoszenia ludzi chcących oddać zwierzę w dobre ręce przedstawiając się jako miłośnik zwierząt. Niczego nie podejrzewając ludzie przekazują jej psa lub kota (a wydaje się osóbką dość wiarygodną) myśląc, że oddają naprawdę w kochające ręce. Niestety, jest kobietą wyrachowaną, okrutną i traktującą zwierzęta jak zabawki, które w dodatku szybko się jej nudzą.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]W ostatnich 5 latach przez jej ręce przewinęło się ok. 30 zwierząt różnych gatunków tj. koty, psy, króliki, tchórzofretki itp. Zwierzęta w krótkim czasie znikają bez śladu.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Parę lat temu adoptowała ze schroniska psa, po paru miesiącach kota i oba zwierzątka zniknęły. W pierwszy dzień wakacji br. wraz z córką pojawiła się ponownie w schronisku ( w innym kolorze włosów i w dużych ciemnych okularach) chcąc adoptować psa ale została rozpoznana i wyproszona za bramę.Podczas krótkiej wymiany zdań i rozmowy z jej nastoletnią córką usłyszeliśmy, że „ my kochamy zwierzątka ale one same umierają” np. królika zjadł pies, potrącony przez samochód pies zamiast do weterynarza trafił do wanny aż sam zdechł, zaś koty same odchodziły lub cierpiały pozostawione w nie leczonej chorobie. RSOZ chce przerwać ten proceder i zbiera dowody w tej sprawie. Prosimy o kontakt wszystkich którzy mogą nam pomóc. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Kontakt tel.510 170 788"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Myśle, ze jest to wazne dla wszystkich krakowskich własciceli psów :

[COLOR=#ff0000][SIZE=5]Od kilku tygodni na krakowskich osiedlach: Ruczaj, Dębniki i Borek Fałęcki psy nie mogą czuć się bezpieczne. Ktoś rozrzuca zatrute mięso. W najlepszym przypadku kończy się na podtruciu. Niestety nie wszystkie psy mają tyle szczęścia...
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Faro, chyba zły link... wyświetla się:
[COLOR=#363636][FONT=Verdana]Szukana strona nie istnieje lub została przeniesiona do nowej wersji serwisu wiadomosci.onet.pl[/FONT][/COLOR][COLOR=#363636][FONT=Verdana]Zapraszamy na [URL="http://wiadomosci.onet.pl/"]wiadomosci.onet.pl[/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

o kurcze :/ a moje psy wszystko żrą na spacerach.... chyba w kaganiec będziemy musieli się zaopatrzyć...wystarczy cytat wyszukać w google jeśli się ta strona nie otworzy ;) może ten zadziała [url]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/kto-truj******-w-krakowie,1,5271622,region-wiadomosc.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']Faro, chyba zły link... wyświetla się:
[COLOR=#363636][FONT=Verdana]Szukana strona nie istnieje lub została przeniesiona do nowej wersji serwisu wiadomosci.onet.pl[/FONT][/COLOR][COLOR=#363636][FONT=Verdana]Zapraszamy na [URL="http://wiadomosci.onet.pl/"]wiadomosci.onet.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

usiłowałam poprawić , ale nadal nie działa ten link - nie wiem dlaczego.
Trzeba wpisać w wyszukiwarkę na Onecie " Kto truje psy w Krakowie" . Niestety niektóre psiaki nie przeżyły....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Myśle, ze jest to wazne dla wszystkich krakowskich własciceli psów :

[COLOR=#ff0000][SIZE=5]Od kilku tygodni na krakowskich osiedlach: Ruczaj, Dębniki i Borek Fałęcki psy nie mogą czuć się bezpieczne. Ktoś rozrzuca zatrute mięso. W najlepszym przypadku kończy się na podtruciu. Niestety nie wszystkie psy mają tyle szczęścia...

[/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Czytalam o tym rowniez na f.b.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Bazar z [B]nowymi książkami za jedyne 10 zł[/B], pamiętajcie, że święta tuż tuż warto pomyśleć o prezentach!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233283-NOWE-KSIĄŻKI-za-10-zł!!!!!-SZOK-do-21-10-godz-17-na-Kraków[/URL]

[IMG]http://i45.tinypic.com/333jolu.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/abgluc.jpg[/IMG]

Viviane Moore: Dzicy wojownicy

Stephen M.R. Covey: Szybkość zaufania. Jak dzięki zaufaniu przyspieszyć sukces w biznesie

Brakoniecki K.: W Bretanii

Staniszewska Z.: Czarownica z Radosnej

Purzycki J., Słowiński P.: Doktor Szu

Purzycki J.: Wielki Szu

Yu Charles: Jak przeżyć w fantastycznonaukowym wszechświecie

Ulatowska M.: Przypadki pani Eustaszyny

Pachl-Eberhart: Cztery minus trzy. Jak powracałam do życia po utracie najbliższych

Kisielewski S.: Pisma i felietonu muzyczne, t. 1

Marias J.: Twoja twarz jutro

O przywództwie. Harvard Business Review Polska. 10 tekstów światowych autorytetów

Klaussmann L.: Tygrysy w porze czerwieni

Yanes J.: Jeśli się nie obudzę

Jędryka S.: Miłości mojego życia

Eric-Emmanuel Schmitt: Ulisses z Bagdadu (egz. Próbny)

Szminka na koszuli. Wojna na słowa

Krames J.: Jacka Welcha leksykon przywództwa

Heller J.: Załatwić byłego

Zygmunt M.: Lata walk ulicznych

Rybakowski J. Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej

Juul J.: Siadamy do stołu

Barbeau A., Scott M.: Wampiry Hollywoodu

Islandia. Przewodnik nieturystyczny – Krytyka Polityczna [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Od 2-3 tygodni w rejonie ul. Ciepłowniczej (przecznica Nowohuckiej) błąka się mikropiesek (prawdopodobnie suczka), wyglądem przypomina ratlerka. Jest płochliwy i nieufny. Wszelkie próby złapania kończą się niepowodzeniem. Był wzywany pracownik schroniska z siatką, ale też się nie udało. Klatka-łapka nie bardzo wchodzi w grę, bo tu jest dużo kotów. Psiak już przypomina szkieletorka.

Jeżeli ktoś miałby rozsądny pomysł lub jest z tego rejonu miasta i udało by mu się złapać psinę proszę o kontakt, mogę go przygarnąć na DT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...