Jump to content
Dogomania

Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!


robkowa

Recommended Posts

A ja postaram się wystawic Kropeczke dzisiaj. Bianka ciesz\y się zainteresowaniem od czasu jak jest w necie. Jesli przyjedzie do mnie na tymczas - na pewno znajdzie dobry domek.
Może Kropce sie też gdzies poszczęści. Napiszę i dziś wystawię - może ktoś z Poznania sie zakocha i przyjechałyby obie pannice. Ja niestety na tymczas 2 suniek nie dam rady zabrac - blok i moja duża rezydentka z ogromnymi pokładami zazdrości - ale będę szukać.
Dobrze byłoby aby gdy pojedzie Bianka Kropka nie została sama w boksie.

Wystawić mogę na:
aaaby
alegratka
eurocity
kupsprzedaj
4łapy

Mogę tez na allegro o chyba od tego zacznę - wszędzie tam jest już Bianka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.allegro.pl/item165729044_kropka_piekna_wystraszona_sunia_daj_jej_szanse.html[/URL]

Nie ma na co czekać, tylko szukać. Więc już jest na allegro.
Na te ww portale tez dzisiaj wstawię. Jak kto może wstawić na inne byłoby super.

I jeszcze moge na eoferty - też mam tam konto.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę napisać tylko o tych domkach, które dla psów znajduje Pajunia. Wtedy oczywiście kontrola przedadopcyjna jest i dostajesz z niej sprawozdanie, nawet jak i po nim okaże się, że domek nie jest ok pajunia natychmiast zabiera psa do siebie, bo jest na miejscu. Romuś wejdź na wątek Jetki (Pedzelka), ona jedzie do domku w Niemczech w najbliższym czasie, kiedyś tam zaglądałeś. Zobaczysz jaka cudna z niej sunia, ciężko będzie mi się z nią rozstać, ale cóż kolejne bidki czekają na pomoc!!1

Link to comment
Share on other sites

Ta Pajunia to solidna firma. Mam nadzieję, że i kropeczkom się uda. Z niej jest naprawdę bardzo ładny i przymilny piesek. Szkoda, że w Zamościu nikt tego nie zauważył. Myślę, że było by cudownie jakby obie z Bianką mogły opuścić schronisko. Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaa2']Sunia nie jest chyba jeszcze nigdzie ogłaszana. Liczymu na Agę, bo prawdę mówiąc nikt z nas nie wie, jak się za to zabrać:oops: Pakaty do wetów i sklepów da się oczywiscie zrobić, chociaz na przykładzie Jetki wiemy, ze w Zamościu i okolicach znikome zainteresowanie[/quote]

Plakaty i ogłoszenia nie koniecznie w Zamościu. Pomyślcie jak daleko możecie liczyć na transport i w tym zasięgu prosić dogomaniaków o rozwieszenie.
Myślę, że chętnie pomogą .

Link to comment
Share on other sites

Psiaki którym szukam domów idą w bezpieczne i sprawdzone miejsca. Nigdy nie wydałam psiaka, abym sama nie sprawdziła albo nie dokonała tego zaufana osoba. Jesli znajduję dom sama, psiak zostaje wyadoptowany przez umowe adopcyjną naszej Fundacji - są kontrole przed i poadopcyjne.
Tak, że jeśli chodzi o domek - będzie tylko taki najlepszy.
Rodzina w Poznaniu czeka aż sunia będzie u mnie aby przyjechac i się z nia poznać. Chciałabym pomieszkać z nią trochę w domu, żeby poprawic jej relacje z ludźmi - aby unioknąć także rozczarowań i zwrotów, choc tego nikt nigdy w 100% nie uniknie.
W każdym razie mam nadzieję, że wspólnie cos wyszykujemy.

Link to comment
Share on other sites

Supergoga - myślę, ze to bardzo dobra decyzja, aby sunia była najpierw u Ciebie:lol: ; masz doświadczenie, nie zrazi Cię niepewność i lękliwość Bianki, jej nieumiejetności, które wynikają z przebywania w schronisku. A ona w Twoim domu znabierze pewności, nauczy się, że mozna człowiekowi zaufać a tym samym zwiększy swoje szanse na udaną adopcję.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman]Najważniejsze u „Dalmatysi” jest to, że jest zdrowa. Obie z Bianką zostały odrobaczone , odpchlone , miały pobieraną zeskrobinę i nie znaleziono żadnych pasożytów. Suńka jest bardzo przestraszona. Jak była w boksie z innymi psami, to praktycznie wcale nie wychodziła na zewnątrz. W dniu, w którym opuściła wspólny boks pokazała swoje drugie oblicze. Okazało się, że Kropeczka jest bardzo delikatna i czuła. Strasznie garnie się do ludzi, chętnie rozdaje buziaczki. :buzi: Podejrzewam, że musiała mieszkać w domku razem z ludźmi. Pewnie stała się ofiarą minionych wakacji. Dziwne jest to, że psina po kilkumiesięcznym pobycie w schronisku i całkowitej rezygnacji z życia z taką ufnością odnosi się do człowieka. Z pewnością mogę stwierdzić, że maleńka nie ma cech dominacji. Jak była w boksie to zachowywała się raczej służalczo w stosunku do innych suk. Teraz siedzą sobie razem z Bianką i świetnie dogadują się. Mieszkają w jednej budzie i nie kłócą się nawet o miskę. Jedyny problem to , że kończy się czas na który zostały zabrane do izolatki. Jeżeli będzie możliwość wyjazdu dziewczynek, to zobowiązuję się zabrać je wcześniej do siebie do domu i doprowadzić do porządku, żeby śliczne i pachnące mogły pojechać w świat.:Dog_run: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że nie można zostawić Kropki i zabrać Bianke, bo sunia wtedy wróci na boksy i może mieć problemy. Myśle że zaryzykuję i niech przyjada obie do mnie - może jedna od razu pojedzie do domku a druga zostanie. A potem może w razie czego tez Pajunia wesprze jakoś i damy radę.
Nie wiem co TZ powie na dwie w domu i trzecia naszą, ale trudno.
Nic młoda sprząta więc jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...